котопёс• 05 февраля 2023
Крым вернём при нашей жизни?
Как думаете, станет ли снова Крым официально украинской территорией ? Если да, то случится это при нашей жизни. Тема для поразмышлять. Пересмотрела сейчас фото и видео из Крыма и защемили воспоминания.....
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
У мене не те що чоловіка зараз немає, але і хлопця:) близький друг загинув в гостомелі (був у славнозвісній бригаді нгу), ще один за 10 км від авдіївки
Друг-це одне. Коли це буде стосуватися вашої особисто сім’ї, напишіть , будь ласка, хто що повинен, ок?
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляMilanaher
На диванно- матрасном ее муж воюет , вместе с даксо в обнимку. Поэтому и ’Крым- любой ценой’
Да с Крымом легче,чем с Донецком.Прочтите в инете
Ответ дляpumadinika
Все может быть,и развал россии,и мы вступим в альянс с союзниками и еще варианты.Кадыров уже в президенты метит с благословения Аллаха,вон роднульку племянника замом назначил .Что б свой человек рулил в республике.
Розвалу Росії не допустить в першу чергу .... тадам... США. А кадиров цілком вигідна партія, бо русняві люблять пожестче. Буде їх та саджати на бутилки регулярно для профілактики свободолюбія. Але Росія не зникне.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Так що ви, згодні, щоб ваші діти воювали з недобитою рашкою?
У вас в родині зрвсім чоловіків немає. -брат? Тато?
Ответ дляpumadinika
Вопрос не в этом даже. Просто смешно смотреть как тетки сидя дома на диванах, готовы рвать врага зубами. Но только те, кто ни сам , ни его родные не будут никаким боком задействованы . Самые ’ патриотные- патриотки’ .
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Ніхто нікому нічого не винен, чи ви не згодні?
Як не винен? Ви ж пишете, що МИ повинні звільнити Крим. Ми це хто? Мій чоловік ?
Ответ дляолена олена
З усією повагою, у вас якесь нездорове зацікавлення мною.
З самого початку питання було в іншому. Ось ваші діти: чи готові ви зараз віддати Крим, щоб потім вони ще раз пережили війну через нього в майбутньому? Чи ви думаєте рашка знову не піде на нас з Криму, якщо побачить можливість?
Ответ дляpumadinika
Американцев слушаю.Пентагон,ЦРУ и уже республиканцы даже говорят-давайте Украине все ,что надо,но 6 месяцев,то есть конец лета-финиш.Надо им и ЕС у выборам готовиться
А звідки вони можуть знати , що влітку фініш? Путін особисто сказав, що буде захоплювати довго і виснажливо, якщо треба, то 10 років. Він ніколи не відступає, він не може собі цього дозволити. Відкрийте очі
Ответ дляДаксо
Вы карту посмотрите. Для общего развития. Если захочет пойти, то пойдет , и не с Крыма.
Ответ дляYaЯна
Може він таки здохне. І тих руснявих трохи попустить.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Я згодна жити в країні, де політики мають хоч краплю здорового глузду, щоб не доводити до війни, маючи за стінкою сусіда з встановленим діагнозом ’Путін головного мозку’.
До війни довів пуйло, а не наші політики. Він навіть не довів, він цього хотів і готувався до цього роками. Не перекладайте з хворої голови на здорову. Винуватець у війни один - раша
Семицветка• 06 февраля 2023
Мне кажется, вряд ли вернем. Только если в раше сменится режим. И то не факт... Да и люди там не проукраинские. Если и есть ждущие Украину, то немного, мне так кажется.
Ответ дляолена олена
Вахаха. До війни довели наші політики в тому числі, які на розслабоні здавали ракети та іншу стратегічну зброю. Хто взривав склади? Один за одним? Куди поділись наші крилаті ракети? Те що Путін хворенький то без сумнівів. Але став би він нападати знаючи що у нас сильна армія ане розвалена вщент? Досить вже знімати з себе вину.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Я не готова. І в моїй сім’ї всі роблять для цього все можливе. А Ви тільки на словах не готові. Не треба роздавати команди , кому і що потрібно робити
Mira29-c3c3• 06 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Саме так.
Ответ дляолена олена
Команди тут роздають тільки ваші однодумці, де кому з моєї сім´ї треба воювати і кому помирати.
А факт залишається фактом: невирішене питання Криму тільки переносить війну на майбутнє, і, до речі, далеко не факт, що нам потім удасться перемогти.