ВундерКИНГ• 05 февраля 2023
Дитині 1,1 не ходить. Що робити?
У всіх вже ходять діти, починаючи з 10 місяців. До якого лікаря звернутися? Які вправи робити?
ВундерКИНГ
• 05 февраля 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Мой в 1.4 пошел 🙄
А до цього стояв? Бо мій стоїть, але без підтримки падає
Бабочки в моём животе• 05 февраля 2023
Ответ дляТушь для2го класса
Шопенгауера хоч читає вже?
Пока что только войну и мир дочитывает
Джинцы на Флиси• 05 февраля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Стоял возле опоры , ходил по стеночке
Русалка на ветвях• 05 февраля 2023
Не порівнювати з іншими.
Почитати, які норми для початку ходіння.
Якщо сильно турбує - звернутися до лікаря.
Не обижаюсь• 05 февраля 2023
Мой ровно в год пошел, прямо в один день начал бегать, до этого ползал, так что не переживайте пока… может ребенок просто боится ещё?
Тушь для2го класса• 05 февраля 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
Пока что только войну и мир дочитывает
Не затягивайте, соседские дети уже в вашем возрасте ого-го
Я такая боевая• 05 февраля 2023
До невролога і ортопеда
Нормально до 1,5 року почитати.
Моя пішла в 1 рік і 3 місяці. Зараз 11, нормальна дитина. Не просто нормальна - дуже крута.
Нормально до 1,5 року почитати.
Бабочки в моём животе• 05 февраля 2023
Ответ дляТушь для2го класса
Та отож
Аристократка-тунеядка• 05 февраля 2023
Мій пішов в 1.3. Невролог казала, що норма до півтора року.
Ашотакоя• 05 февраля 2023
Нічого не робити. В мене пішла пізніше за всіх. В 1,2. Зате в пітора говорила вже реченнями, коли усі,хто ходив в 10 ще мовчали. До півтора року-норма. Та на горшик пізніше за всіх, бо я дуже переймалась цим. Усе індивідуально. ну, якщо дуже вам хочеться щось робити, то масаж можете, гірше не буде )) біля опори та зу ручки пересувається ж?
Скользкая• 05 февраля 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
Пока что только войну и мир дочитывает
Дети в таком возрасте уже не дочитывают, а на память рассказывают войну и мир
Скользкая• 05 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
До невролога і ортопеда
Нормально до 1,5 року почитати.
Тоді для чого радите автору лікарів?
Ща как дам• 05 февраля 2023
Моя только в год встала, держась за диван. 1,1 - ходила по дивану, держась за спинку только.
Я такая боевая• 05 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Тоді для чого радите автору лікарів?
Для заспокоїння, всі ж діти різні
Дочке тоже 1,1 год, за руку хватает и бегает по всесвітньо дому, у опоры также бегает с легка придерживаясь ручкой
Но, 25го числа сама пошла, могла заделать 10 шагов без проблем, так пару дней было, теперь опять нужна опора, сама не хочет. Не пойму в чем дело, возможно боится ?
Пишу_граммотно!• 05 февраля 2023
У мене дитина пішла в 1.8 і сів пізно в 9 місяців, зараз 2.6 ганяє і в ортопеда були не так давно, все в нормі, чому ви так кіпішуєте, піде ваша дитина.