Клин_Кляйн• 05 февраля 2023

Реєстрація малолітньої дитини!

Треба довідка про місце проживання дитини. Це я так розумію прописка. Довідку роблять через дію знаю. Ми з чоловіком зареєстровані на різних адресах, довідку дитині через дію не робить, бо пише, що даних немає в реєстрі. Я правильно розумію, що треба йти в цнап і зареєструвати дитину за одною із адрес? Ми нікуди не звертались, яка процедура хто підкаже?
Шумелка Мышь• 05 февраля 2023
Мне так штраф приписали. Что ребенка прописала в 5 месяцев, а не до 3-х

автор Клин_Кляйн • 05 февраля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А скільки штраф? А процедура така?
Мая твая не панимать• 05 февраля 2023
Так, йдете разом з чоловіком у ЦНАП. Документи ваші, паспорт, код, свідоцтво про народження дитини та код дитини, береться у налоговій.
Мая твая не панимать• 05 февраля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Приписували доньку восени. Їй 12 років. Також почала мені в ЦНАПі причитати, як це дитини до цього часу ніде не була приписана? Кажу, ну то виписуйте штраф, вона замовкла, не платили штраф.
автор Клин_Кляйн • 05 февраля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ви її перший раз реєстрували?
ОйЙой• 05 февраля 2023
У меня сыну 7 лет, до сих пор не прописан)))
Капитошечка• 05 февраля 2023
Так, дитину потрібно реєструвати. Якщо ви цього не робили, автоматично дитина ніде не зареєстрована
Мая твая не панимать• 05 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви її перший раз реєстрували?
Так, у 12 років. Оце дотягнули.
Капитошечка• 05 февраля 2023
Вже давно по новим правилам потрібно реєструвати дитину на якусь адресу з народження

Ms. Анонимная• 05 февраля 2023
Ответ дляКапитошечка
а якщо всi вiдмовляються
автор Клин_Кляйн • 05 февраля 2023
Ответ дляКапитошечка
Пише до 1 міс, я думала, що до когось з батьків автоматично, виявилось ні
ПоэтеСССа• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
а якщо всi вiдмовляються
Якщо не помиляюся, то дитину можно прописати за пропискую батьків навіть, якщо вони не власники житла
кошкомышь• 05 февраля 2023
Штраф если и будет то до 100 грн, но вот выписать ребенка без разрешения родителя это только через суд и годы уходят.
кошкомышь• 05 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
У Вас оба родителя по разным адресам, значит надо двоем идти в ЦНАП и там определяться с адресом регистрации ребенка, а не каждый кто где захотел.
Чебурастик• 06 февраля 2023
Ідете в цнап вдвох, пишете обоє заяви, що не проти, щоб за адресою когось одного з батьків зареєстрували.