бювет_в_обед• 06 февраля 2023
Ваші діти 10ти років самі ходять/їздять додому зі школи?
Дочка в 4му класі. Додому йти 30-40 хв через дві дороги (одна зі світлофором, а друга ні) і дворами. Як ви вважаєте, в такому віці вчити її саму ходити додому? Чи в наших реаліях краще самій забирати? Живемо в місті відносно спокійному, обл центр. Переживаю найбільше через неадекватів і бродячих собак( ну і дорога звичай
Гореотума• 06 февраля 2023
Нет. Утром отвозит папа, ехать минут 10. Обратно я встречаю на половине пути, на её стороне дороги.
Деловитая• 06 февраля 2023
Зустрічаю. Хоча школа в 5 хвилинах, жодної дороги. При Ваших вводних однозначно б саму не відпустила.
Кидстаффовка• 06 февраля 2023
Так
На метро сам з одного району міста в інший їздить з 11 років поюс маршрутка
Зараз вже 15
Самостійний в усьому
Зараз вже 15
Самостійний в усьому
Кашпо• 06 февраля 2023
Донька їздила маршруткою, починаючи з 4 класу, кілька зупинок разом із подружкою
Copy-Paste• 06 февраля 2023
10 лет 5 класс ребенок школа онлайн , а на тренировки сам ездит 3 остановки на трамвае или на маршрутке.
Кидстаффовка• 06 февраля 2023
Також по вихідних компанією (14-15 р) самі їздять з міста в передмістя до свого товариша
Там свій буд
Гуляють
Жарять шашлики
Додому також їдуть всі самі з передмістя
Там свій буд
Гуляють
Жарять шашлики
Белочкой зови• 06 февраля 2023
Якщо є собаки, то ні.
Ми в Києві, тут собак нема + іти 15 хв. Тому мої з 1го класу ходять самі.
А у вашій ситуації не пустила б.
Бриджит_Фрикандо• 06 февраля 2023
Ні. Моєму теж майже 10, але такий… бовдур. Відвозимо і забираємо. Пішки теж хвилин 40, але багато доріг, ще й Кільцева
Ласунка• 06 февраля 2023
Я в таких випадках переживаю не за дорогу,а за двори,наркоманів,педофілів і тд. Дитина ще мала.
Ms. Iphone• 06 февраля 2023
Моя менша, йти 15 хвилин по одній стороні. Є 2 маленькі переходити.
Возимо на машині.Не може бути й мови. Та й портфель важить тону.
Кашпо• 06 февраля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
От мені теж хлопчики такі безвідповідальні ще в 10. Бовдур - це точне слово )) Донька вже відповідальна була й самостійна. Сину до цього ой як далеко (
Басноплетка• 06 февраля 2023
школа дистанційна, а на гуртки (5 хв. до зупинки, 15 хв. у транспорті, 5-7 хв. до гуртків) з 10 років сама, коли світло, інакше хтось забирав. У 12 років повністю сама з подругами до зупинки, біля дому зустрічаємо.
Українська Мрія• 06 февраля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Моему почти 11, и я все равно с ним хожу.. он сам максимум в соседний подъезд на танцы ходит или на площадку (территория закрытая, площадка посреди двора, машины не летают). Вроде и по сторонам смотрит, а иногда как чуданёт
до школы 2 дороги без светофора, машины только слегка притормаживают что б пропустить на переходе, мало кто именно остановиться
КонхфЭдкаТузик• 06 февраля 2023
Я почала доньку відпускати саму з 13 років. Київ. До школи/зі школи, на тренування/з тренувань. До цього боялась.
бювет_в_обед
• 06 февраля 2023
Ответ дляГореотума
Зранку теж чоловік возить, а от забирати в обід проблема. Ще була ідея просто їй викликати таксі прямо від школи до під´їзду
бювет_в_обед
• 06 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Моїй 11. В школу і зі школи їздить сама, велике місто.
Вона в цей час з вами на зв´язку? Контролюєте цей процес,коли вона їде? Чи сіла, чи перейшла дорогу? Чи вона самостійна?
Рожки-да-ножки• 06 февраля 2023
А світло вимикають? Бо коли не працюють світлофори, то кількість ДТП так сильно збільшується.
Ответ длябювет_в_обед
Можете поставить фемелилинк. Я поставила ещё года 3 назад. Очень довольна. Можно не только место ребенка, но и контроль приложений, ограничение на сон, закачки.
Рожки-да-ножки• 06 февраля 2023
По темі, то я свою не пускаю, хоча йти 7 хвилин через 2 нерегульованих перехрестя. Але на одному з них ну кожен тиждень лупляться машини. При тому так, що часто вони опинятьються за межами дороги, не скажу що на тротуарі, але в зеленій зоні.
Уси Пуси• 06 февраля 2023
Начала отпускать в 6м классе, Киев. Ехать на метро
В школу отвожу, назад она сама
Басноплетка• 06 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
дуже зручно просто відслідковувати на гугл мапс. Балакати телефоном під час дороги з дитиною - тільки розсіює її увагу.
бювет_в_обед
• 06 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Буває вимикають, коли нема світла (
LIANA171185• 06 февраля 2023
Почитала я тут комментарии...Как я вообще вырасти нормально смогла?Меня в школу до 5-6 класса провожали.Ну как провожали...Мама пинками выгоняла меня из подъезда,и смотрела,чтобы я точно дошла до школы(5 минут пешком).Уроки начинались в 9,к 8:30 меня еле-еле поднимали с боем(100% 🦉).
Своего я возила,5 трамвайных остановок.У нас по правилам школы родители обязаны привести детей и забрать их.Покидать школу без взрослого в таком возрасте нельзя-не отпустят(школа не обычная).
бювет_в_обед
• 06 февраля 2023
Ответ дляEllillд
В мене є. Але коли не ловить інтернет, він не працює (
бЭйбА• 06 февраля 2023
Я би саму не відпустила. Самостійно ходить до школи з 5 класу, але школа у дворі.
ХвостПистолетом• 06 февраля 2023
С 3-го класса ездил сам, около 15-ти остановок на маршрутке или тралике