бювет_в_обед• 06 февраля 2023

Ваші діти 10ти років самі ходять/їздять додому зі школи?

Дочка в 4му класі. Додому йти 30-40 хв через дві дороги (одна зі світлофором, а друга ні) і дворами. Як ви вважаєте, в такому віці вчити її саму ходити додому? Чи в наших реаліях краще самій забирати? Живемо в місті відносно спокійному, обл центр. Переживаю найбільше через неадекватів і бродячих собак( ну і дорога звичай
Ellillд• 06 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
В мене є. Але коли не ловить інтернет, він не працює (
Ну это издержки.
Аноним ФЕЯ• 06 февраля 2023
Донька ходила сама з кінця першого класу, але це було до війни і ворота школи мені з вікон видно.
Потім сама їздила з гімназії (зранку чоловік відвозив), але зупинка маршрутки була прямо поряд з нашим домом і з гімназією.
В вашій ситуації, мабуть, не поспішала б відпускати дитину саму і через собак, і через можливу повітряну тривогу.
Ухахайкина• 06 февраля 2023
Мой ездит на маршрутке. Пешком нужно переходить несколько дорог. Я недели две ездила с ним. Но у него остановка рядом, удобно и быстро. Пешком минут 20, а так 2 остановки. Но у него маячок 🍏 на шее. Так спокойней немного. В классе 10 детей, только наш сам ходит домой, остальных забирают.
ПотеряласЯ Я...• 06 февраля 2023
Ні, доньці 12, школа в 7-ми хвилинах ходьби, завожу і забираю я. В класі самі ходять лише ті діти, які живуть в сусідніх будинках зі школою.
Джавеліна• 06 февраля 2023
Сами. Школа пешком 8-10 минут
Джавеліна• 06 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
И как дочке? Это класс 6-7? Не стыдно, что мама водит ещё?
Ермолайчик• 06 февраля 2023
Доньці 11 років. Зранку чоловік відвозить. Вдень - я забираю. Не працюю. Як би працювала шукала б няню «для забирання». Або викликала б таксі. 40 хвилин пішки - дуже далеко
БезПаспортаНеПродаю• 06 февраля 2023
Дочке 10, школа в 5 мин ходьбы, дорогу переходить не надо. Другая страна. В школу утром отвожу я, со школы приходит сама.
автор бювет_в_обед • 06 февраля 2023
Зрозуміла, рановато ще(
А як думаєте на рахунок ідеї: викликати їй таксі, яке буде везти їх під під´їзд?
Редиска Я• 06 февраля 2023
Да. Старший 7 остановок трамваем и потом 1 остановку автобусом ездил в школу 4 года. Потом с 10,5 ездил в школу маршрутка-метро-маршрутка
Море Счастья• 06 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Зрозуміла, рановато ще(
У старшого сина в класі двох дітей так забирали, машина таксі під школу, вчителька виводила. Але була дуже відповідальна вчителька.
У меншого вже з кінця другого класу вчителька відпускає самих.
Старший у мене їздив сам з середини 4 класу (у нас прямий автобус). Потім до 5 класу у ліцей возила я перший місяць (їхати 20 хвилин і ще 15 хвилин пішки). Потім він вирішив сам їздити.
У меншого інший характер, то у 4 класі ще забиратиму, а там буде видно.
Зараз меншому 9 років, 3 клас.
ПотеряласЯ Я...• 06 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Та ні, половина класу водять батьки. Ходять самі діти, лише ті, що живуть зовсім поруч зі школою. Там портфель такий, що мені важко нести, а дитина 32 кг ляже разом із ним.