Пиши-пропало• 06 февраля 2023
Укрпошта післяплата
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, продаю на олх поличку у ванну, покупець хоче післяплатою. Вартість товару 100 грн., Якщо покупець не забирає товар я оплачую покатушки? Олх доставки чомусь немає на це оголошення
Быстровочка• 06 февраля 2023
звісно оплатите, такі недорогі товари нема сенсу післяплатою-собі дорожче.
Пиши-пропало
• 06 февраля 2023
Ответ дляБыстровочка
То ж і я так подумала
Домашка• 06 февраля 2023
А вчергах готові стояти за ті 100 грн? Я так 300 грн за наложку 2 місяці забирала, ледь забрала
Я не на долго• 06 февраля 2023
Ответ дляДомашка
Здається до 5000 грн можна забрати навіть коли нема світла. Я забирала по 1000 грн без світла.
koronallegro• 06 февраля 2023
Продайте через інше оголошення з тією ж сумою, в розділі де олх доставка є
Але це якщо посилка не довше 70см