Наизнанку• 06 февраля 2023
Куди по швидкому використати 1.5 кг фарша?
Доброго вечора.
Минулого тижня купила свиний не жирний фарш, і забула про нього.
Ще не пропав і не пахне, но якщо сьогодні не використаю, завтра уже буде запашок.
Морозильна камера забита під верх. Порадьте щось швидке, щоб приготувати. Так сказати, де багато треба фаршу.
Дякую.
Не жена• 06 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Розкажіть будь ласка про болоньез
раздавленый чеснок обжариваете на растительном масле (можно на оливновом, если у Вас помас), потом мелко порезанный лук обжариваете, потом чеснок достаете и общариваете фарш, лучше все время помешивать, что бы он не брался комками.
Дальше в идеале вина ( 100 мл на кг фарша) белого сухого и бланоированып помидоры, или конфервированые без кожи в собственном соку, можно и попроще просто томатного соуса бахнуть (но если будете брать пасту, а не соус, надо будет уксусом и сахаро вкус сбалансировать)
по приправам, немного орегано и базилика и протушить.
отлично замораживается (но я помнб, что морозильрик забит), можно просто с макаронами (паста болоньезе), можно с листами и соусом бешамель (лазанья), или трубочки начинить (канелони). Но моя дочка очень любит болоньез з пюрешкой.
Томаты + вино, или томатный соус выступят дополнительным консервантом, так что 4-5 дней в холодильнике еще точно постоит.
Люблю Поумничать• 06 февраля 2023
Ответ дляОчень-очень
Элитные рецепты пошли
Чего? Я часто делаю на бутеры мужу. Правда с куриного филе. Колбас не покупаем
Наизнанку
• 06 февраля 2023
Ответ дляБорода
Лазанья, котлети
А як лазенью приготовити? Ніколи не готовила
Наизнанку
• 06 февраля 2023
Дівчата, Ви чудесні!!!
Ви як завжди палочка виручалочка.
Всім здоров´я, щастя і мирного неба!
Ви як завжди палочка виручалочка.
Всім здоров´я, щастя і мирного неба!
Люблю Поумничать• 06 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Листи треба купити для неї. Ну і там трршки заморочливо
Очень-очень• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Цена на яйца
Я теперь все рецепты с яйцами называю элитными

Люблю Поумничать• 06 февраля 2023
Ответ дляОчень-очень
Цена на яйца

Та ну. Уже смирились. 10-20 в неделю уходит точно
Нарисовалось• 06 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Зробіти з фаршу болоньєзе.
Купити упаковку тіста філо
Зварити соус бешамель. Все!
Шарами викладаєте 3-4 листи філо, потім гарний шар болоньєзе, потім соус бешамель, сир і так шар за шаром, чередуючи всі інгредієнти. Я зарані завжди роблю болоньєзе і бешамель, то потім збірка займає 10 хвилин. І одного разу закінчились листи, а було тісто філо. З тих пір тільки з філо і роблю лазанью, моїм подобається більше. Інколи зарані збираю її у формі, фольгою накрила, а запікаю, наприклад, наступного дня. Воно так насичується все бешамелем і сиром, смакота))
Купити упаковку тіста філо
Зварити соус бешамель. Все!
Быстровочка• 06 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Там женаче філе іде.
Розкажіть як з фаршу готувати.
Да, очень вкусно. Слой картошки, слой маринованного лука, потом фарш ( перемешать с солью и перцем) расплюснуть по всему протвеню, потом майонез и сверху сыр тертый. И в духовку. Проверять готовность по картошке.
Наизнанку
• 08 февраля 2023
Ответ дляБыстровочка
Дякую.
А вийде таку смакоту хз уже готового пережареного фарша приготувати?
І розкажіть будь ласка, на майбутнє як маринуєте цибулю.
Наизнанку
• 08 февраля 2023
Ответ дляmasterim
Зажарка з цибулі і моркви, мілко порізані печериці зтушити, сире яйце, фарш, сіль, перець. Викласти в прямокутну форму, щільно трамбуючи і запекти Щоб не тріснув, зверху змастити сметаною. Я ще робила соус з печериць, вершків+трохи згущувача.
Рецепт на майбутнє
Дякую