YaЯна• 07 февраля 2023

В які саме моменти життя ви щасливі?

В який момент ви отримуєте найбільше емоційне задоволення?
Давайте без війни. І народження дітей. Це і так зрозуміло)
Бабочки в моём животе• 07 февраля 2023
В самолёте. Иногда за рулем. В путешествии. Все. Ничего больше не приносит мне счастья. Есть муж, дети, работа...все не то.

Конфиденциальность• 07 февраля 2023
Ответ для100%
Так і думала.просто я ближче до 40 і чоловік уже років 7 не гладить спинку і не цілує шию. Молодо- зелено.
шкода, що у вас так(
Стриптизерка• 07 февраля 2023
Ответ дляСамоучка
Когда ЗП получаю, хоть там и копейки
просите больше
AnastasiaZav• 07 февраля 2023
Путешествия
ПультОт_БМВ• 07 февраля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Со своим мужем дебилом, не счастлива нигде
А чего вы еще замужем?
Vona-7d6b• 07 февраля 2023
Коли ходила на концерти) все, що пов´язано з веселощами)
Сливочная пенка• 07 февраля 2023
Когда заканчивается тренировка 😂, и стою под душем, когда провожу время с сыном подростком, когда кошка приходит ко мне спать, когда просыпалась до войны в сб в выходной и все еще спят и делала масочку и пила кофе (сейчас просто работы нет, и весь год это сплошной выходной, скоро с катушек съеду)
Банан-барабан• 07 февраля 2023
От вчора переходжу дорогу і тут бачу військові їдуть, вирішила їх пропустити, а водій притормозив і показує, щоб я переходила. Я посміхнулась і пішла, а потім він мене наздогнав і запитав чи може мене підвезти, я відмовилась і пішла собі. Такий же гарний, синьоокий. Потім ще в центрі їх зустріла, він мені посигналив)) подружка говорить - може доля, а я думаю, що в нього таких доль дуже багато) Але приємно і я цілий день в піднесеному настрої була. Подобається така увага, особливо від гарних чоловіків ще й військових, наших героїв

А взагалі щастя зайти випити каву в улюбленій кав´ярні, поговорити з подругою, замовити якусь дрібничку для себе, з´їсти щось смачне, почути якусь улюблену пісню, яку давно не чула... таке
Дежурняшная• 07 февраля 2023
Ответ для100%
мені теж 40 і я своєму частенько гладжу, він просто як лагаємо спати, роздягається і так демонстративно як котик підсовує мені свою спину, я сміюсь шуткую й гладжу поки гортаю стрічки в гаджеті, а коли мені хочеться - теж підсунуюсь йому під руку і він гладить. І так приємно стає, настрій піднімається, відчувається любов, турбота.
Може теж так спробуйте ;)

СМСница• 08 февраля 2023
Кофе, радует рот
Духи, радует нос
Свеча, радует глаз
100%• 08 февраля 2023
Ответ дляДежурняшная
Може теж так спробуйте ;)
Ні, це неможливо, якщо спиш в різних кімнатах.
100%• 08 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Кофе, радует рот
Духи, радует нос
Свеча, радует глаз
Вас би в дитячий садок вернути.
Дежурняшная• 08 февраля 2023
Ответ для100%
ой-ой як це погано і рано в 40 в різних :(
а чому так?
ну в ’гості’ хоч один до одного заходити :)
СМСница• 08 февраля 2023
Ответ для100%
Вас би в дитячий садок вернути.
Чого саме в садок? Саме ці речі мене надихають