Пошаманю• 07 февраля 2023
Порадьте де знайти хорошу зрозумілу інформацію
Порадьте які безкоштовні сайти з інформацією про нарахування зарплати від і до
Та_шо_ж_таке• 07 февраля 2023
Доброго дня. Прчинаючи від стандартів і закінчуючи Постановою 100. Почніть з банальної інфи з бух і фін обліку.
Та_шо_ж_таке• 07 февраля 2023
1 підприємство відрізняється від іншого. Є нарядна оплата,є часова, є позмінна...інфи багато як і в інтернеті безкоштовно так і оплатно