волосатое стекло• 07 февраля 2023
Подскажите что бы вам хотелось на 14 февраля или 8 марта
Очень нужны идеи что можно подарить маме, подскажите может что бы вам хотелось, может просто есть варианты
Сижу на стуле• 07 февраля 2023
Жду айфон 14 про Макс )
Думаю сиреневый или снова белый )
Если вдруг кто прочтет и у кого то сиреневый айфон, напишите, довольны цветом?)
Думаю сиреневый или снова белый )
Рогнеда Карповна• 07 февраля 2023
Мої бажання навряд чи підійдуть вашій мамі
На 14 ми ніколи не вітаєм один одного
На 8 березня ще не знаю що хочу. А взагалі то хочу новий комплект для тренувань. Мої всі 3 такі старі, що вже соромно. Один новий десь їде. Ще один хочу
На 14 ми ніколи не вітаєм один одного
Рогнеда Карповна• 07 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Щоб здох пу хотілося б.
То не обговорюється. Може навіть не дохнути, нехай просто боляче хворіє та страждає. Війна нехай закінчиться нашою перемогою і поскоріше
Прикуси Язык• 07 февраля 2023
При чому мама до 14 лютого?
А взагалі я вже нічого не хочу, ні телефон, ні подарунків, минулого року чоловік подарував айфон, заказав купу речей з луі вітон, а воно все прийшло 23.02
Тепер вони на вічно в мене асоціюються з війною
МУСЯкомарова• 07 февраля 2023
Ответ дляКозачка
Маме приготовила антизонтик, у меня уже есть-классная штука
А чим він такий популярний? Варто купити?
Козачка• 07 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
З ним дуже зручно, він складається так, що сухе залишається назовні, а вогке- у середині. І ви можете в магазині повісити його на руку і не думати,як не торкатися вогкого. Так само його зручно покласти у машині, і не залишиться калюжа
ВсеЧетко• 09 февраля 2023
Хочу,чтоб замуж наконец-то позвал,сделал предложение,но это только мечты.В реальности ждать еще и ждать.