Гомосноб• 08 февраля 2023
Чи є тут вчителі початкових класів? Питання термінове.
В мене зараз не дуже приємна ситуація з вчителькою. Дитина була зарахована в 1 клас, та не пішла через те що ми були за кордоном. Там син відвідував французьку школу. Вчительку я попередила, також попередила,що я не впевнена чи продовжимо ми навчання в цьому році, чи підемо вже на наступний. Після нашого повернення я звернулась до неї, вона запропонувала спробувати влитися до навчання. Я сказала, що подумаю. На питання як бути, якщо все ж таки вирішимо піти на наступний навчальний рік, вона мені запропонувала 2 варіанти. 1 - беру довідку у лікаря, що дитина не може відвідувати школу і його відраховують до наступного року. 2 - це залишається між нами, він до школи не ходить, а у травні його просто переводять в інший перший клас, ніби він не засвоїв матеріал.
Коли я повідомила, що ходити не будемо. Вона попросила довідку. Я сказала, що принесу. Ніякі терміни ми не обговорювали. Я працюю, хоч і віддалено з дому, та все одно мені не так легко вирватися з роботи за довідкою. Вона мені зателефонувала на минулому тижні з криками яка я безвідповідальна! Я пояснила, що терміни надання довідки вона не казала. Що я розумію, що потрібно принести і пообіцяла зробити це на цьому тижні. Та в неділю я захворіла на грип. Написала їй, попередити, що захворіла і як тільки одужаю відразу займусь цим питанням. На що знову маса агресії, що є для цього тато! І її не хвилює, що тато , наприклад у відрядженні 🤷 лякає тепер мене тим, що викликає соціального працівника до нас.
Можливо хтось може підказати якими нормами і правами регулюється ця ситуація. Чи є це прописано десь у законодавстві?
Чеширская кошечка• 08 февраля 2023
Треба було зразу після повернення забрати документи зі школи, і не морочити нікому голову цілий навчальний рік.