Ухахайкина• 09 февраля 2023

Скажіть а чому так багато не люблять ту дівчинку Грету Тунберг?

Вона ж наче правдиві речі каже про Екологію
Але багато хейту до неї. Завжди цікавило чому)
СтелькаОТединицы• 09 февраля 2023
Яку правду вона говорить?
Істеричка/балаболка малолєтня та грета...хайп ловить

Жертва интернета• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вообще не знаю кто это,но по фото как будто ментальная болезнь у нее,лицо больного человека.сорян если обидела
Так это и не секрет вовсе .
lith_oops• 09 февраля 2023
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Потому что ее лечить нужно, а не популяризировать
С Аспенгером? Серьезно?
PORKA• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вообще - то у Греты аутизм. Она действительно больной ребёнок, на котором ’ добрые дяди’ делают бизнес.
lith_oops• 09 февраля 2023
Ответ дляPORKA
Не совсем аутизм, одна из его форм, довольно легкая. Синдром Аспенгера.
lith_oops• 09 февраля 2023
У нас вообще всех экоактивистов считают больными - мол, им что, больше всех нужно? (((
Но это до первой гистологии......
Цыпка• 09 февраля 2023
По перше, слухать пласкі і нещирі ’роздуми’ підлітка, єдиними досягненнями якої є прогулювання школи і хвороба, це, як на мене, себе не поважати. А по друге, своїми емоційними екзерсісами вона спотворює серйозну наукову дискусію, яка має відбуватись навколо кліматичних змін. Грета це шоу, а я не люблю стендапи.
Самая СоветЧиваЯ• 09 февраля 2023
Ответ дляPORKA
Тогда жаль конечно ее...но судя по лицу там не аутизм,а шизофрения
PORKA• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Да там может быть куча психиатрических диагнозов. Просто в прессе озвучили самый благозвучный - аутизм.

Борисфенка• 09 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
Но это до первой гистологии......
Всі її висловлювання з серії ’Якщо нема хліба, їжте тістечка’.
Щоб не було пластикових пакетів, хай будуть паперові, для цього треба вирубати безліч лісів.
Потім треба берегти ліс - а тому не ходити там людям взагалі чи ще якась дика фантазія, я не дуже слідкую, але всі ідеї якісь маразматичні.
Люди також екології заважають, якщо людей знищити, суцільно екологічна планета стане.
Але людство проти екології такою ціною.
lith_oops• 09 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Але людство проти екології такою ціною.
Ще раз: до першої гістології. А тоді вже розумієте, яке значення має екологія...
Борисфенка• 09 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
Угу, а тому видобуток нафти триває, а рятуватися треба подорожами на човнах.
marydgayne• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
😂😂😂 у неё был железный аргумент – вот мы весь день не проветривали зал и не задохнулись же
вам не страшно к ней дочь на тренировки отпускать??
marydgayne• 09 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Бо тупа фанатичка , якій ,куди скажуть фас, туди і пре .
З останнього: стидоба в німецькому містечку,де відновлювали роботу шахти.
а можно подробнее?? впервые слышу про эту девушку....
Люблю порядок• 09 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
Она хороший тренер, но видимо, прогуливала школу))
На_оба_рот• 09 февраля 2023
Ответ дляУхахайкина
А хтось мені тут підкаже чому?)) бо я дійсно не знаю
😂
Тому що Тута жертва піару паршивців, які хочуть тормознути економіку і промисловість і дуже класно на цьому заробити. Ресурсів планети вистачить ще на міліони років.
На_оба_рот• 09 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Бо це штучний проект, а сама дівчинка дійсно не надто розумна.
100%
На_оба_рот• 09 февраля 2023
Ответ дляУхахайкина
Їй 20, вже не дитина)
В неї сд
lith_oops• 09 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну знаєте, тут теж не всі геніальні тітоньки. ))))

Ищу-брожу• 09 февраля 2023
Лучше помогли бы этой уже не девочке Грете обрести профессию, полезную для ее будущего. Этот проект закончится, она уже и так достаточно взрослая.
Интерес к ней и ее околонаучным детским выпадам пропадет, а жить ей надо дальше. Одними высказываниями сыт не будешь.
Слава и популярность имеют свой срок.
ДарьяР.• 09 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Ну наприклад, вона казала, що літаком летіти не буде, бо це викиди в атмосферу. Попливла човном, іншим човном пливла її команда, ще іншим журналісти, ще іншии багаж. І вийшло, що викиди в море вийшли набагато більші, ніж в повітря. Ось така лицемірна комерція
А чому? Я дивилась її на каналі Vagabonde. Це тримаран, він дійсно дуже еко френдлі. А от інше питання, що вона їздить на акції хайпувати. Вона не їде в Китай чи Південну Америку, завдяки яким у нас і є пипець з екологією. Вона приїжджає до сусідньої Німеччини, наприклад, щоб попіаритися на акції протесту проти мікро-шахти по видобутку бурого вугілля. Німці і так дуже порядні люди, сміття сортують, переходять на зелену енергію швидше ніж будь хто в світі. А ця дитина навіть в школі не вчиться.
Аноним_Русалка• 09 февраля 2023
Я думаю, что за ней стоят взрослые и даже говорят, что говорить.
На паровозе• 09 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
А шо, Гретта уже помогла кому-то улучшить гистологию? в основном девочка занимается пропагандой, а после ее выходки возле немецкой шахты, то понятно даже чьей. Ребенок никаки не изменит экологическую ситуацию в мире своими истериками и ее цель не в этом.
lith_oops• 09 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Улучшить невозможно. Не делать ее в принципе - возможно.
На паровозе• 10 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
ну вот, в Украине сейчас экологическая катастрофа из-за войны, а Гретта на восток не хочет ехать и спасать нас, бяда, лучше немцам нервы трепать из-за старой шахты
lith_oops• 10 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Тут согласна с вами, война реально подпортит экологию всей Европе. (((( Реки, подземные воды...