Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 февраля 2023
Ищу парикмахера на прав. берег Киев, чтобы недорого до 250 грн.
Ищу парикмахера на прав. берегу, Киев, чтоб хорошо умел делать женскую короткую стрижку типа "каскад" (лесенка). Мой парикмахер не умеет делать так, чтобы хорошо лежала челка (да и вообще все волосы по моему вкусу; объяснить невозможно). Вот не умеет, хоть усрись. Когда-то очень давно мне другой парикмахер делала филировку что ли, в ту строну, куда лежит челка по всей стрижке. Тогда простая стрижка на коротких негустых волосах лежала отлично.
Стрижка до 250 грн.
Moon shine• 10 февраля 2023
Гарний майстре ще й 250 грн)))) так не буває. Хороший перукар від 300.і то треба пошукати. Я би не стригла за 250 грн. Це смішно для Києва
Ермолайчик• 10 февраля 2023
Как стрижка у хорошего мастера может стоить 250 грн??? Я кончики при покраске подстригаю - 300 грн
Crazy_lady• 10 февраля 2023
Мне только один раз сделали классный каскад. Бесплатно. Девочка, которая училась на стилиста в Поплавского. Уже 20 лет ищу, не могу найти ничего подобного. Эх, знала б, зубами бы за нее держалась.
Татьяна-bfd8• 10 февраля 2023
Экспресс парикмахерские. Там тоже хорошие девочки работают. К ним и по записи ходят.
Клариссимо• 10 февраля 2023
Те кто пишет, что 250 грн не может стоить хорошая стрижка. А сколько она должна стоить?
Ksenia-e9d7• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Бывает. Не знаю, как для Киева, но бывает
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Десь у селі можливо. Я стриглась так в селі Івано-Франк.області.Але у Києві..ну хто схоче працювати якісно за копійки?? Я би менше 350 грн не брала
Клариссимо• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Ну ось вище написали 500 за кінчики, це адекватна ціна?
Ksenia-e9d7• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Ну да, Полтава и Харьков це село. И вообще, всё, что кроме Киева сэло
inneska-85• 10 февраля 2023
Ответ для_TatianaS_
Я кончики за 500 грн стригу и то это не салон супер-пупер
Вас разводят на деньги.
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляКлариссимо
В Києві не менше 300-360 мінімальна. В нас вічно звикли знецінювати русну працю. І гарно хочуть і щоб майстрер за копійки працювпв. Це утопія просто. В мене є сайстре подруга. Змене бере 300 гин.бо я однокласнмця.а взагалі стрижка в неї 500 грн. Але я і стрижусь раз у 4 міс.бо все ідеально вкоадається. У мого колориста стрижка 600-800 грн. Гарно стриже. У столиці життя дороге. За 250 грн я стриглась у селі Івано- Фр області. Там може бути...у жоднійстолиці не буде дешево. Ще й якщо майстре толковий. Я би не стригла за 250.
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляКлариссимо
Залежить від волосся. В моєї малої коси по пояс і густі. Перукар же не один раз відріже...вона поступово прядками викладає і відрізає... а в Угорщині 700 грн за кінчики не хочете?))))ось тому наші майстри првтікали за кордон.бо там вони дрстойно заробляють. А тут хочуть і щоб гарно і щоб майстер за копійки працювпла. Майстрерність коштує грошей! Не можеш платити- відрізай собі сама.або експрес стрижка на потоці...
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Полтава не Київ. І Харків теж, з якого всі повтікпли. Я в Угорщині жила з перукарем в олній квартирі в бернзні. Аона поїхала у Швецію і заробляює гроші. Для чого їй у Харкові працювати за 250 грн??? Маразм. Тут у Києві в столиці 250 грн не буде. Або буде якохсь початківиці..що вчиться.
Ответ дляЕрмолайчик
Аналогічно
Кінчики,в Луцьку,не Київ,300 грн місяць тому платила
А тут купа побажань ,все не так,пострижіть мене отак і за 250 грн
Автор,ножиці в руки і стрижіть себе,як хочте,вобше безплатно буде
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляMissMo
Бортничи, Вика +380638093726 300 грн или 350
Нє..250 хочуть))) і правий берег.в центрі. У Бортничі ж їхати треба.платити гроші. А тут щоб під носом і на шару.і гарно.....
Elenka0515• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
В Харькове примерно миллион жителей на сейчас. Это все повтикали?
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляElenka0515
Харків не столиця. І не попіанюйте Харків з центром Ктєва у увнах га перукарські послуги. Це небо і земля. Поїдьте у будь- яку столицю і хай впс там дешево пофарбують.пострижуть.
Oksana0612• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Я у Львові 800 платила останній раз, кінчики.
Клариссимо• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Без агресії, будь ласка. Я спокійно задала питання.
Ива Купальская• 10 февраля 2023
Моя мастер красит за 400 и стрижет концы еще + за 200. Думаю стрижка отдельно будет дороже 250. Район Лыбидской.
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
Львів теж дорого.якщо довге аолосся. Плюс багато впо
Oksana0612• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Завжди були ціни високі до добрих майстрів, впо до них не ходять.
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
Львів то друга столиця.дешево не буде
Oksana0612• 10 февраля 2023
Ответ дляMoon shine
Львів то друга столиця.дешево не буде
З лютого ціна виросла ще.