Любвиобильный бот• 10 февраля 2023

Легкий жіночий серіал

Порадьте, будь ласка, серіал типу «Погані сестри», «Велика маленька брехня», «Чому жінки вбивають». Може є щось подібне зі свіженького відносно? Всі перечислених дуже зайшли. Хочеться чогось не дуже драматичного, але і не беззмістовного з гарними локаціями, одягом і якісно знятий. 🤔
Лена• 10 февраля 2023
Я безотрывно смотрела Аббатство Даунтон и Чужестранку. Но это наверное другая категория, не та, что Вы ищите. Хотя...)

Вся в кредитах• 10 февраля 2023
Юная
Нормальные люди
Любовницы (американский)
Улица светлячков
Половое воспитание (про подростков, но очень понравился)
Наш укр очень легкий - Интерн Люся (с Риммой Зюбиной, она супер).
автор Любвиобильный бот • 10 февраля 2023
Ответ дляЛена
Абатство теж моя любов👍, але зараз хочеться іншого
Не раскрытый парашют• 10 февраля 2023
Мёртв для меня
Улица светлячков
Вся такая растыкая• 10 февраля 2023
Ответ дляРоза завяла
Если он мне где-то попадается, я его смотрю))
Мне он, как и друзья, не надоедает. Хоть смотрены сто раз оба.
Аналогічно, по кілька разів вже бачила, і все одно цікавий
Кондуктор автобуса• 10 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Не зайде. Незважаючи на шум навколо нього, немає тяги дивитись.
Не зарікайтесь)
Подивилась колись давно (хоча теж з пересторогою починала, бо прискіплива).
На минулий новий рік по СТБ його весь день крутили. То не змогла відірватися.)) Хоча єдиний серіал, який дивилась по другому колу до цього, то був Друзі.))

З зарубіжних можу як легкий порекомендувати Modern Family.
ЖенаАйтишнеГа• 10 февраля 2023
Була подібна тема, там рекомендували Армійські дружини. Я зараз дивлюся. Досить непоганий, але думаю, що до війни він сприймався б набагато легше
Пожмаковна• 11 февраля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
’Коханці’ 5 сезонів, розповідь від чоловіка, потім те саме - як це бачить жінка.
Це той , що французький фільм ?