Любвиобильный бот• 10 февраля 2023
Легкий жіночий серіал
Порадьте, будь ласка, серіал типу «Погані сестри», «Велика маленька брехня», «Чому жінки вбивають». Може є щось подібне зі свіженького відносно? Всі перечислених дуже зайшли. Хочеться чогось не дуже драматичного, але і не беззмістовного з гарними локаціями, одягом і якісно знятий. 🤔
Вся такая растыкая• 10 февраля 2023
Я думаю, що старенький, але найкращий серіал ’Відчайдушні домогосподарки ’ дивилися? Бо я заздрю тим, хто ще його не бачив
Любвиобильный бот
• 10 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Дивилась. Погоджуюсь
Любвиобильный бот
• 10 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ти
Дивилась 4 серії. Щось не йде😞
Чорнобаївка• 10 февраля 2023
’Коханці’ 5 сезонів, розповідь від чоловіка, потім те саме - як це бачить жінка.
Любвиобильный бот
• 10 февраля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Бачила. Непоганий.
Виявляється, я трохи дивилась фільмів, а завжди думаю, що в мене ніяк не знаходиться час на щось, що розслабляє😭😂😂
Мне без сахара• 10 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Не бачила не разу. Мені 43
АнтиТроль• 10 февраля 2023
Ответ дляМне без сахара
Не бачила не разу. Мені 43
Мені майже 43. За тиждень до війни подивилася 1й сезон. Все відкладала на потім, а то якраз за місяць до війни нарешті назбирала на плазму і з таким задоволенням дивилася...
Тепер 10 місяців як не дома, нема на чому дивитися, да і не хочеться вже нічого...
Форс мажор• 10 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Дивилась. Погоджуюсь
Убийство во одном здании
Маргарита Владимировна• 10 февраля 2023
Ответ дляМне без сахара
Не бачила не разу. Мені 43
Поддерживаю, только слышала)))
ТигрЛьвович• 10 февраля 2023
Джинни и Джорджия.
Спіймати Кайдаша) спробуйте, тим паче якщо ви родом з села) якщо міська дама, то не зайде гадаю.
Залізна пані• 10 февраля 2023
О, пригадала ще ’Cable Girls’ (Телефоністки) та ’The Marvelous Mrs. Maisel’ (дивовижна місіс Мейзл). Ось вони легкі, з гумором
Любвиобильный бот
• 10 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Джинни и Джорджия.
Не зайде. Незважаючи на шум навколо нього, немає тяги дивитись.
Фенте Фря• 10 февраля 2023
Нещодавно дивилась, тут порадили, додому на різдво, норвезький серіал, дуже легкий і прикольний
ТигрЛьвович• 10 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
І в мене не було))
Але натрапила на пару коротких епізодів в інстаграм та вирішила дати шанс на 1 серію. 12 серій подивилась на одному диханні.
Дуже кумедний, та гра наших акторів вражає.
Ще є турецький серіал «Приговор».
Любвиобильный бот
• 10 февраля 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Женская интуиция помню неплохой
«З гарними локаціями, одягом і якісно знятий». Байрак ніколи цим не вирізнялась, особливо з останнім пунктом біда. Дякую, але ні.😁
Роза завяла• 10 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Если он мне где-то попадается, я его смотрю))
Мне он, как и друзья, не надоедает. Хоть смотрены сто раз оба.
Вся в кредитах• 10 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Я всім його раджу)))