Ягодка опять• 10 февраля 2023

Чи можна лишати курятину/індичку у воді на тривалий час?

Якщо філе індички лежало ніч в холодильнику у звичайній воді (не підсоленій) це вплине на його властивості ?
Бармалеина• 10 февраля 2023
За ніч нічого не буде. На майбутнє, якщо є необхідність відкласти приготування, краще замаринувати, а не зберігати у воді.
автор Ягодка опять • 10 февраля 2023
Ответ дляБармалеина
Дякую за позаду! Першу воду злити, коли закипить? (поставила відварювати у свіжій воді. Не в тій, в якій філе лежало). Чи можна вже не зливати
Любвиобильный бот• 10 февраля 2023
Ответ дляЯгодка опять
Его вообще лучше всегда во второй варить