Kristina995• 10 февраля 2023

Маленька головка в дитинки

Хтось стикався з такою проблемою що на УЗД сказали що дитинка в порядку лише головка маленька,ніякий діагноз не ставлять поки що кажуть чекати…я на 22 тижні вагітності,підкажіть хоч щось поки я зовсім з розуму не зійшла
Кофр для ноги• 10 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Мне сейчас тоже ставят задержку и что маленький ребёнок будет(на примерно 2-3недели, в 34 и 2кг не было по узи). Если не выровняемся, то в пн на контроль и направление в РД уже есть. Страшно.
Но Ваша история немного вдохновила)) надеюсь, и у нас всё будет ок.
Звичайно всі випадки різні, але в 30 тижнів мені казали що дитина дуууже мініатюрна.
Народила 3320

Чебураха с перцем• 10 февраля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Народила 3320
Мені теж казали, що маленька дитина(дівчинка). Зараз їй 7 років, вона такою мініатюрною і є) Народилась 3050, 51см.
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Маленька дитина це одне,але коли дитина середньостатистична (норм)а головка маленька
Кофр для ноги• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Вам лише чекати.
Чебураха с перцем• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Вам рекомендують через тиждень-два ще одне узі, там думаю ситуація проясниться. Але я звертаю увагу, що просто є люди з маленькою головою, такі гени.
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКубик Рубика
Мені по узі на 30 тиж. сказали , що у дитини гідроцефалія. Що збільшені шлуночки .
І дитина має затримку розвитку. Не відповідає розміру.
Я чуть не здуріла. Навіть не можу описати свій стан.
Два інші лікарі, сказали що не все так погано. Діагноз поставили - збільшині шлуночки мозгу. Загроза передчасних пологів. І теж дитина маленька.

Народила здорового хлопчика. Точно в термін. Вага 3 кг. Без ускладнень. Дитина абсолютно здорова. Жодних проблем не було. Зараз йому вже 13 років. 176 зростом. Красень.

Автор, не плачте. Все буде добре.
Переробіть через 2 тижні.
Я теж саме,вже психічно не витримую,найгірше це чекати і бути безпомічним в цій ситуації.Дякую Вам що поділились
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляСірничок
Переделайте УЗИ в другом месте.
Мне когда-то на 35 неделе намеряли огромное отставание бедренной кости. Причём врач ничего не сказал, это я сама потом сравнивалась с нормой. Уже начиталась диагнозов. А через неделю переделала в другом месте и все уже нормально было.
Может первый врач отпечатался или Медсестра его неверно услышала !
Та ні,робила вже 2 рази для перевірки нажаль немає змін
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
Так хіба це велика різниця? Скільки там, на півсантиметра?
У мого старшого, навпаки, голова велика. Верхня межа норми.
Народився у 38 тижнів і шапочка для новонароджених на нього не налізла.
У 3 роки носив шапочку для 5-річних.
Зараз йому 12 і голова більша, ніж у моєї дорослої подруги.
Але це все у межах норми.
І син, і подруга здорові.
Це генетика, велика голова у мого чоловіка, його матері і його батька (60-62 см, шапку не купити).
В нас немає в сім’ях щоб хтось мав проблеми або замалі голови,може дійсно обійдеться ну але я неможу не хвилюватись.Дякую Вам що поділились
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
У 3 роки носив шапочку для 5-річних.
Але це все у межах норми.
І син, і подруга здорові.
А коли були вагітною на УЗД вам як казали,що голова більше норми але відхилень не прогнозують?

Кина_не_будет• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Коли я була вагітною, то що мені тільки не казали.
Особливо з другим. Казали, що рубець від КР занадто тонкий і що на 20 тижні треба буде позбавитися дитини разом з маткою, наприклад. Щоб мені не померти від розриву матки.
Лікарі люблять перебільшувати.
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
Лікарі люблять перебільшувати.
Боже це просто ужас,я б від такого почутого мабуть померла
Кина_не_будет• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Треба добре фільтрувати.
Мене під час другої вагітності чим тільки не залякувала лікар.
Але оскільки обидві вагітності були схожі, то я не реагувала.
Хоча на УЗД до незалежного лікаря на 20 тижні таки пішла, і він заспокоїв, що рубець нормальний.
Доносила до 40 тижня без проблем.
Діти вже школярі.
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
Треба добре фільтрувати.
Доносила до 40 тижня без проблем.
Діти вже школярі.
Ви праві,але коли бачиш ці параметри і порівнюєш і розумієш що дійсно голова маленька і невідомо патологія це чи просто генетично маленька і треба чекати то нерви здають чесно кажучи
Кина_не_будет• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Коли на 12 тижні є розбіжність у параметрах, це мусить насторожувати. Бо у цьому віці діти однієї раси майже однакові (лікар УЗД про расу бітьків-дідів питає не просто так).
На 22 тижні вже відчутні індивідуальні особливості.
Тим більше що на 2 тижні лише різниця, це небагато.
У мене старшого якось наміряли у 4 місяці меншим, ніж він був у 3 місяці (зріст). Це ж після народження, та сама медсестра.
Він не зменшився, але ж є така штука, як похибка виміру.
Тим більше, УЗД - там тінь не так лягла чи ще щось.
Гляньте таблички норм розмірів для новонародженої дитини - у нормі розбіжності досить великі, аж 5 см для голови.
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
Та ці всі таблиці і виміри я скоро на пам’ять по тижнях вивчу…всі інші органи менш більш вписуються в параметри на 22 тиждень лише голова ні…буду молитись щоб все було добре
Ноу коммент• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Робила,параметри такі ж самі,все в нормі з дитиною теж,лише та голова мала,заставляють чекати
Так что вы хотите услышать от форума ? Вам сказали ждать - ждите. Сделаете УЗИ позже , в динамике. Может всё в норме, может ЗВУР. Вы думаете вам форум предскажет будущее и поставит диагноз ребёнку, если там конечно есть диагноз ?
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляНоу коммент
Я діагнозів тут не прошу,питала чи в когось була така ж ситуація!і як все проходило!
Кожугетовый ансамбль• 10 февраля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Народила 3320
В срок? На какой неделе?

Ставят меньше размеры примерно с 17-18недели. Чего только не начиталась...
Направление дали, когда будет 37,4недели. Хочу сама доносить и ЕР без стимуляций. Старший родился ровно в 41 и 3750гр, но ждём девчонку(говорят, они меньше по размерам рождаются), но если нужно, то сдамся раньше.
Кофр для ноги• 10 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
В срок? На какой неделе?

Перші пологи хлопчик 3480, 2і пологи дівчинка 3320. Народжувала 2 рази в 40 т і 5 днів. Хоча була впевнена, що дівчинку народжу раніше

Ноу коммент• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
У моего ребёнка после 30 недели обнаружили ЗВУР. И по весу и по размеру он не дотягивал до нормы. На 35 неделе сделали КС. Родился с весом меньше 2 кг. Сейчас здоровый и нормальный ребёнок. Но у него паталогий не видели на УЗИ. Знаю другую девушку , плод тоже со ЗВУР, лежала со мной на сохранении , ребёнок родился к сожалению больным. Поэтому никто гарантий не даст. Надо регулярно делать УЗИ и наблюдать. Пусть всё сложится хорошо.
Просто каралева• 10 февраля 2023
В мене з такого ж терміну казали - малий живіт у дитини
Вважається, що це може бути початком відставання у розвитку
Зараз 38 тижнів , все Ок
Виявилося, що доця просто така є
Але ж нерви потріпали
Пропоную сходити на консультацію, щоб не хвилюватися деремно. Або до іншого спеціаліста гінеколога, або на УЗД до іншого спеціалістом
Я так ходила ло одного 4 рази
Поки не пішла до іншого
У всіх різний підхід до замірів
Хтось міряє по мінімуму, щоб перестрахуватися
Можливо ваш спеціаліст саме такий
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляНоу коммент
Поки що патологій теж не виявлено,чекаю на аналізи TORCH але все одно дуже хвилююсь за цю голову бо все інше в нормі
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляПросто каралева
Зараз 38 тижнів , все Ок
Виявилося, що доця просто така є
Але ж нерви потріпали
Я так ходила ло одного 4 рази
Поки не пішла до іншого
У всіх різний підхід до замірів
Можливо ваш спеціаліст саме такий
Мабуть так і зроблю,просто дуже хвилююсь що це голова вже поначитувалась найгіршого,дякую Вам
автор Kristina995 • 10 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Сказали чекати 6 тижнів,я точно не чекатиму стільки,через 2 тижні піду в приватну клініку щоб переконатись чи є зміни
Просто каралева• 10 февраля 2023
Ответ дляKristina995
Так, теж радили моніторинг 2-3 тижня