ПочтальЁнша• 11 февраля 2023

Дівчата, ви вчора гріха набрались!

Я той самий автор теми про програму повернення українців.

Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.

Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?

І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Залиште дівчат у спокої, будь ласка. Я вас розумію, бо сама виїхала, а ті хто лишився -- ні. Бо вдома трошки інші приорітети зараз у людей, та нервова система більше ніж у нас постраждала.
ПС. Я вам у вашій поперед.темці залишила комент як ’обійти’ мито.
дуже дивне бажання у вас у всіх запідозрити якісь розлади психіки))
Можливо все навпаки: у тих, хто залишився неврова система не постраждала, якщо є можливість і здатність адаптуватись до умов сьогодення в Україні.

Вам треба йти навчатись на психіатра

Terramiss• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Я тут колись багажник свого авто показувала. Ще в мирний час. Не хочу без аноніму, бо тут хворі на всю голову фотки зберігають і носяться потім з ними. Джип. Відкриваєш з командою ’ловимо’ - підставляємо руки і ловимо що падає. Але в нас звичайні сейлові лахи типу Зара, Массімо. Пів Ікеа :))) і всякі там смаколики насипом. Митники завжди посміхаються.
В мене точно таке ловимо буде)
Нас четверо, двоє дівчат підлітків, тож навіть просто речей та взуття немало. Плюс чоловік передавав передачки з дому бо поїхали ми с невеликою напівпустою валізою. А як переіхали у квартиру шось понесло мене, то тостер по акції, то блендер, то гриль… от без грилю можна прожити було б але я себе запевнила що то я буду на електриці економити .
Але воно все дешеве крім грилю. Можна б і забрати, бо у мами в квартирі речі старіші. Але то буде видно, як будем повертптися
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Там сума виплат на 10 вистачить))) Декларації держслужбовців у відкритому доступі.
Там мова не про сукупні доходи, а про виплати у зв´язку з конкретним дипломатичним відрядженням.
Нє, ну на 4 корита по 1000 євро буде.
Люсильда.ua• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто все розділилось зараз, дівчата що закордоном дратують тутешніх? Кепська справа
Доброго ранку усім! Я - тут в Україні. Мене зовсім не дратують ті, хто там - закордоном. Я не читала Вашу вчорашню тему, тому саме щодо неї і взаємних образ порадниць нічого сказати не можу. Бо тут образи щодня майже в усіх темах, незалежно від того, де ти перебуваєш.
Ще раз наголошую, що не всіх дратують ті, хто виїхав. Я рада за таких своїх знайомих. Бо всі гарно влаштувалися, переважним чином за свій рахунок, деякі на пособіях. Але в усіх все чудово, до кінця війни точно повертатися не хочуть. Може й надалі залишаться. Що мені з того? Хай людям буде добре
A no name• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Нє, ну на 4 корита по 1000 євро буде.
Ви відкрийте декларації працівників МЗС і подивіться суми компенсацій за довготермінові відрядження. Зпл за цей час їм теж нараховується,але мізер. Основна частина - командировочні. За місяць командировочних можна 4-5 озвучених вами ’корит’ купить. А людина робить не місяць, а 36-48 і більше.
A no name• 11 февраля 2023
Ответ дляTanoshi
Ну то давайте, може, більш чітко окреслимо Ваше питання?
Що, справді, потребуватиме розмитнення? Автомобіль.
Все решта -навряд.
То чого ж ви бажаєте?
Пільги на розмитнення авто? Ви громадянка України? Відповідно, законодавство для всіх одне. Чи всім пільгове, чи всім на загальних підставах.
Ось я з вами повністю погоджуюся. Що перед законом всі рівні. Тому якщо без сплати мита можна ввозити майно і автомобілі працівникам дипслужби (4 авто без розмитнення за одне відрядження) і українцям, що повертаються з пмп до України (по одному авто на кожного 18+, а також не обкладаються митом всі особисті речі) то я не розумію, чому такі самі правила не поширять на тих біженців, що планують повертатися? Чому до вимушених біженців діють норми по ввезенню як до туристів, що їхали в Єгипет на 7 днів?
А ви як думаєте: можна робити когось ’рівнішим’ чи закон все ж має бути один для всіх?
A no name• 11 февраля 2023
Ответ для vihola
Я ж вам вище писала, що не треба).
Тільки якщо великі об’єми особистих речей, меблі, техніка бусом, вантажівкою. То треба довести що це особисті речі, тому в консула затверджують список. Щоб на кордоні спокійно проїхати.
А як називається така консульська послуга? :)
Бо в переліку послуг, що надаються посольством, вона відсутня.
A no name• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
А як можна затвердити в консула? Можна онлайн?
Хоча в мене легковушка - седан… не бус…
Зайдіть на сайт свого посольства (за місцем перебування) і переконайтеся, що така послуга існує лише на Порадниці :)
Анжелика_я• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
В Німеччині пустими здають. Мені от доводиться все роздавати. А дещо я забираю, бо віддам батькам. Воно не лишнє. Але не меблі, звісно. Таке: одіяла, занавіски, мікрохвильовка, матрас (спальне місце додаткове, бо їх в селі не вистачає нам іноді), коврик.. :)
І моя подруга на 3-х (2 дітей) має 1300 евро на місяць на харчі і т.д. при цьому має житло і машину. Де зараз в Україні стільки можна заробити? І вона ще допомагає близьким на Батьківщині. Раніш збиралася повернутися, зараз вже напевне ні. Її все влаштовує, тільки переживає щоб не відправили додому як закінчиться війна.

crystal• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
О! От і поплічники автора :)))
Картинка для хазяїна.
30 срібляників заробила.
Ми, українці - дружні та єдині, особливо у справі дати п@зди москалям.
А автор - не українка. А раша троляка заичайна.
Та тут всі троляки, хто незручно відповідає
Бо дивитися на речі ширше для декого не під силу )
Говорилка• 11 февраля 2023
У нас правят страной олигархи и воры в законе. Им на людей плевать. Так что про отмену мита и прочего забудьте, автор, если программа по возвращению и будет, то это меня сильно удивит.
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ для crystal
Ну я якраз дивлюсь на речі ширше.
І те, що автор без аноніму не пише - говорить про все цілком красномовно.
Ollka• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Мои тоже это понимают , Слава Всевышнему , что жить в стране в которой у мирное время была ср...ка , жить в стране , где сосед готов сожрать соседа , за лучшую машину или еще что то лучшее ( этот темка тому явный пример) в стране где власть-коррупционная пизд...т деньги миллиардами в то время когда гибнут ребята....НЕТ НИ ЖЕЛАНИЯ, НИ СМЫСЛА жить в такой стране.
После войны страшно представить что будет.
И еще, чем больше времени проходит, тем сильнее Украина стает чужой. Я вчера утром смотря в окно поняла, что я люблю страну в которой нахожусь и что не хочу возвращаться категорически. Вот так то....и самой стало не ловко ....
А я, находясь в своей стране, наоборот понимаю, что сейчас ценю ее больше, чем раньше.
Люди везде есть разные,в любой стране - на кого попадешь.
И медицина у нас, как оказалось неплохая, и сфера услуг.
И коммуналка дешёвая.
И у детей перспективы есть, как ни странно.

Не знаю, как у Вас - у меня круг общения отличный, где друг друга поддерживают, помогают. Да, на Советчице и срач бывает и разное, но просто здесь люди могут прямо высказаться, а кто-то приврать без последствий, кто-то эмоции выплеснуть - то, чего не могут в жизни. Правда, так везде. Нет ни одной страны, где нет интриг, злых людей, корыстных. Даже о Ватикане такого не скажешь.

Просто у каждого свое окружение. Зависящее от того, какой ты сам и какое окружение себе выбираешь.
Веточка сакуры67• 11 февраля 2023
Прошлую тему не читала, но не много коробит фраза ’ важкою працею’. Такое впечатление, что за границей какая-то работа особенно тяжкая, не такая как в Украине. Многие работают онлайн на Украину и оформили пособия, кака тут тяжка праця? По поводу нажитого тут- все поместится в коробки и буду отправлять постепенно перевозчиком. Машиной и чем-то дорогим не обзавелась.
Irina-5d24• 11 февраля 2023
Автор, после таких комментариев у вас есть еще желание возвращаться? Зачем? Раз там жизнь, куча вещей то зачем эти переезды? Только детей травмировать. Ну и все уже, вернувшикчя будут вторым сортом для отсидевших всю войну дома и это перенесется детьми во дворах и школах. С такими ’чудными’ родителями иначе быть не может.
uma• 11 февраля 2023
Не знаю как с машинами, но передача любого барахла автобусами элементарно. Я вот только сегодня утром провожала пару ящиков, через 2 дня встречать буду. Жестко только водка и сигареты. Водитель сразу предупреждает, хоть одна пачка или бутылка и весь ящик выбрасывается на границе. А так, хоть генераторы, хоть мультиварки, хоть шины.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляАнжелика_я
Не разумію суті питання дл мене.
А щодо доходу, тт так, в Німеччині гарний соціальний захист.
Але, гроші, то не найголовніше.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Абсолютно так.
Важко працюють далеко не в усіх країнах.
Tanoshi• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
А тим, що не виїжджали?

A no name• 11 февраля 2023
Ответ дляTanoshi
А тим, що не виїжджали?
Ті що не виїжджали мито на власні речі не платять.
Tanoshi• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Сконцентруймося на авто )
СhanelKa• 11 февраля 2023
Я завжди везла нові речі
І з бірками і дрібну техніку
І дорогі сумочки/парфуми подібне
Везла багато однакової косметики ( нової ) бо подруги просили
Ніколи не платила за то мита, хоча були дійсно дорогі речі і так роками 🤔
Що і хто то придумав? Розганяти паніку і срачі?
З приводу автомобілів, то вони в більшості з Укр номерами.
Хто надовго - придбає місцеві автівки
Захоче - продасть
Захоче - розмитнить
Це взагалі не проблема щоб сваритися
Авторці цих двух тем не має що робити .
A no name• 11 февраля 2023
Ответ дляTanoshi
Сконцентруймося на авто )
В чому питання? Людина, яка не виїжджала за межі України, не платить мито на авто, придбане в Україні. Принаймі поки. Не виключаю, що введуть податок на володіння авто, як на квартири, наприклад. Але то буде податок, не мито.
Feel good• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так квартири пусті здають
Чого Ви чіпляється за те барахло?
Ви реально зібралися диван через кордон волочити?
СhanelKa• 11 февраля 2023
Ответ дляFeel good
Чого Ви чіпляється за те барахло?
😂😂😂
Ohio• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
А ті, що не виїжджали з країни, але переїжджали в інші міста та області не купували собі речі на нових місцях? Їм їх перевозити і пересилати при поверненні не потрібно? Хто має оплачувати їхню перевозку на тисячі?
Wendy Rhoades• 11 февраля 2023
Ответ дляСhanelKa
Я завжди везла нові речі
І з бірками і дрібну техніку
І дорогі сумочки/парфуми подібне
Хто надовго - придбає місцеві автівки
Захоче - продасть
Захоче - розмитнить
Це взагалі не проблема щоб сваритися
Авторці цих двух тем не має що робити .
я приблизно про це і написала в попередній темі)
Якщо речей не маленький фургон з причепом, то хто буде перераховувати кількість парфумів на одну особу?
Хоч на авто їхали через кордон декілька разів, жодного разу не дивились, що в мене в чемоданах.
Про літаки взагалі мовчу, завджди купую за кордоном парфуми не тільки собі, а і подругам.

Я так розумію після зняття анонімів автор знову зникла?)
A no name• 11 февраля 2023
Ответ дляOhio
Хіба автор просить оплатити їй перевезення? Ні. Вона просить не нараховувати мито за вимушено придбані речі за межами України.
Проводячи паралель з впо в Україні: людина,яка втратила все, на новому місці вимушена купувати ’з нуля’ геть усе. І тепер їй кажуть: ти хочеш повернутися додому після війни? Не питання, але за перевезення своїх же речей сплати, будь ласка, податок на все придбане. Ось в цьому і питання.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
мабуть різниця в тому, що купуючи в Україні, людина вже сплачує податок на додану вартість, яка включена в ціну товара.

Але що стосується теми, автор озвучила, що саме вона боїться що потрапить під оподаткування? Яка кількість речей і що саме?
Ohio• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Так, просить. Вона хоче безкоштовно їх перевезти в Україну. А я хочу безкоштовно перевезти по Україні.