ПочтальЁнша• 11 февраля 2023

Дівчата, ви вчора гріха набрались!

Я той самий автор теми про програму повернення українців.

Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.

Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?

І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Irishashchira• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Я не відповідала в тій темі, бо мені відверто напчихати на лахи тих хто виїхав. Тут донатиш на зсу, плетеш сітки, печеш пиріжки на передову, сидиш під ракетами без світла і тепла, бо хто як не ти прискорить перемогу. А хтось скуповував собі меблі і переймається як їх вивезти. Якісь подвійні стандарти.
І от за які заслуги ми будемо виїхавших з мирних регіонів поважати ?

Terramiss• 11 февраля 2023
Щодо розмитнення особистих речей я посміялася)) в мене купа друзів які ще до війни по кілька років працювали за кордоном на гарних посадах, то звісно як контракти закінчилися поверталися додому і особисті речі везли. Ну яке розмитнення?)))
Багато чого поштою відправляли або перевізниками. Все норм
Про машини, звісно доведеться розмитнити ну або продасте заберете гроші і купите в Україні розмитнене.
Ми теж трохи мотлохом обзавелися, так як пусті квартири здаються, то все абсолютно купували. Але купували в ікеї, де стіл скажім 35 євро або 20 поличка. Нащо його везти після року користування,якщо перевезення 2 євро за кіло 🤣 ну ви шо?
За сковорідки і стакани вам точно нічого не скажуть 😜
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляmarina26
А жить мне где в Украине, пока я бегаю по журналистам и чиновникам? Да и я считаю что сейчас все силы должны быть направлены на войну, будут репарации-буду требовать конечно, ведь это орки уничтожили мой дом.
Ну ви ж десь живете?
По журналістам бігати не треба - їм можна просто написати і звернути увагу на проблему. Вони самі бігатимуть.
Але я бачу в вас на то нема бажання. Ваше право звичайно.
Але я вважаю це своїм фронтом - коли бачу корупційні махінації - привертати до того увагу відповідних органів як мінімум. І в мирний час так було. Бо корупція - то найбільше зло для держави. Більше ніж москальнота. Якби не корупція - вони б не мали шансів взагалі.
Ivanka Tramp• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
От бачите, всю ніч не спала, так була шокована реакцією та образами.
Автор, а вы уверенны что государство заинтересованно в возвращении уехавших?

Если хотите, стукните в личку, расскажу что знаю.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляura1981
Та немає різниці...на 500є нового багато невийде
Все одно не розумію. Хтось буде оцінювати мої бу труси і взуття, цукерки на гостинчик і зачухану кастрюлю з нагаром?
Fotografkiev• 11 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Для мене це звучить дико. Ви побачите, що вам дорого, ну нехай не вам, дорого ввести машину на яку ви там заробили. Я лишилась тут. Працюю, плачу податки, але не можу з цими цінами навіть купляти горіхи дитині часто. Тому для мене ваш пост дикий. Якщо ви могли зробити на машину то можете їх ввести..
Я тут працюю якщо що на двох роботах. І не можу взагалі мріяти про машину. Моя дитина не ходить навіть в центри розважальні.
Ситий голодного не розуміє.
Тут аби вижити і не вмерти з голоду з такими цінами, а ви розказує е про покупку машин
Ьфу
Підтримую. Між тими хто залишився і ті, кто поїхав, автор підняла дуже різні пріоритети. Ми тут думаємо як пережити ракетні атаки з шахідами, як вивчити і нагодувати дітей. В мене старша як і всі інші діти в Україні, які вчора навчалися очно, вчора замість уроків 3,5 години просиділи в підвалі школи, а ввечері мої 3 дитини стільки ж просиділи без світла. А автор переживає як свої манатки перевезти повигідніше. То хай там все розпродає і тоді приїзджає, або не приїзджає взагалі, якщо їй речі дорожче України.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляIrishashchira
А де в нас мирні регіони?
ura1981• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
б/у посуті не оцінюють а важуть наоко, максимум зрубша оглянуть чи нового там несховали
Болаболик• 11 февраля 2023
Украина не будет « сприяти поверненню « .

Tammy21• 11 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тобто це не ваша цитата? І в ній не йдеться про ’записи’? Справді?
Я з нетерпінням чекаю коли ж ви мені без аноніма напишете)
Terramiss• 11 февраля 2023
Коли пишуть як погано вУкраїні і як добре там закордоном, я якщо чесно хочу запитати, а ви в курсі чого там «добре» а в Україні погано?
А хто в цьому виненн- звісно кляті чиновники які розвели корупцію, да?
А хто цих чиновників вибрав не ви? А не у вас чернз один в чиновниках кум брат сват і ви нормально так користуєтесь цими звязками щоб вирішити свої питання?
А що ви робите закордоном зараз? Багато хто сидить на соціалах і бреше що бідний нещасний, при цьому маючи нормальний такий дохід або багківський рахунок в Україні. А багато зто бізнеси замутив на типу волонтерстві, продаючи гуманітарку.
Попереносите оце все у інші країни, то і там вам раптом стане жити вже не так.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
Якісь недолугі маніпуляціі? Чому все ось ту ділиться а чорне і біле? Можна Україну любити і з речами :)
А можна бут. Голим і босим - і не любити.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Тема просто Аху...ая.
Сразу видно какие ж украинцы - едині.
Как вы все с такой ненавистью жить то будете дальше в одной стране?
О какой Победе можно говорить.
Ви за нас не хвилюйся, за себе переживайте))
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
С такой вероятностью на меня мог наехать бухой водитель
З більшою :)))
Але все одно, я якось боюсь зарікатися від чогось. По всіх теоріях ймовірностей там де я живу вони малі. Але у сусідньому селі в город уламки збитої ракети впали. Таке. Я моніторю тривоги - чи просто ’картопля літає’ (це я так дітям пишу, щоб не хвилювались) чи є пуски ракет. І коли так як вчора з Румунії залітала і на Бурштин летіла - то я усвідомлюю, що сили ППО її можуть збити у будь якій точці. І як мінімум на вулиці перебувати не найкраще рішення.
Леди Репях• 11 февраля 2023
Жалоба за название темы.
Еще и обвинение.
Греха.
Какого такого греха, милый автор?)
Тему ту не читала, но, судя по всему, Вам еще мало там сказали)
Irishashchira• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Війна відфільтрувала людей. І це прекрасно. В Україні лишились справжні українці.
Terramiss• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Знаєте, я б за таке формулювання «фільтрувати людей» банила б і надовго
Fotografkiev• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Я про мито з речей вперше почула вчора і для автора це виявилося просто найважливішою проблемою наразі. Не знаю що там вона збирається привозити в Україну, але до цього часу не чула жодного слова про це від тих хто виїхав і повернувся або ні і не думала, що це якась така супер важлива проблема. І що взагалі така проблема існує, ну хіба що на машини.
Glori.a• 11 февраля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Доброго ранку, дівчата. Що на сніданок готуєте?
Оладьи с джемом)

Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
От і я раніше не чула. Аде ща два тижні повертатимусь і в мене буде повна машина речей особистих . Ото і хвилююсь.
Ukrainika• 11 февраля 2023
А який розмір того мита?
Terramiss• 11 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
Та автор це іпсо. Реально
Люди перевозять багато речей з українських квартир, так само як і назад везуть.
Як взагалі автор до цього прийшла невідомо. І реально не на часі.
Будуть митники порпатися у сковорідках і кастрюлях і на око оцінювати їхню вартість для розмитнення. Це ж додуматися до такого))
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Тема просто Аху...ая.
Сразу видно какие ж украинцы - едині.
О какой Победе можно говорить.
О! От і поплічники автора :)))
Картинка для хазяїна.
30 срібляників заробила.
Ми, українці - дружні та єдині, особливо у справі дати п@зди москалям.
А автор - не українка. А раша троляка заичайна.
Any• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Особисті ношені речі ххіба потрібно розмитнювати?
Звісно, ні
Glori.a• 11 февраля 2023
Автор, в мене питання: - це найважливіше питання для вас?
Хтось з близьких є на фронті? За них не турбуєтесь?
Чи всі виїхали щоб заробляти на машину та речі?
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляTerramiss
Ну то забаньте війну :)))
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ дляAny
Звісно, ні
А я от тему читаю і шокована..
Багато чого з дому везла коли їхала, бо їхала на авто і до сестри рідної. Мала змогу взяти речі. То чого б це їх тепер розмитнювати? Тю
Terramiss• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
А який розмір того мита?
Щоб щось розмитнити, треба знати його вартість. Тобто товар має бути в заводській упаковці з чеком.
Я телефон якось закордоном розбила і купила новий. Звісно розпакувала йогл, бо користувалася ним пару днів до повернення. Ніяких питань. Телефон більше 1000 євро
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Все буде добре!
_MadonnA_• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
Продайте развалюху .