ПочтальЁнша• 11 февраля 2023
Дівчата, ви вчора гріха набрались!
Я той самий автор теми про програму повернення українців.
Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.
Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?
І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
І правильно вважає. Я цілком це підтримую. І ще податковий кодекс вважає, що дорогі нові авто повинні оподатковуватись податком на розкіш. І це також справедливо.
кстати к слову. мой знакомый тут волонтерит. был в АТО, но уже 4 года работает в Европе. и он находит нашим пацанам машины на передовую. и вот чтобы те машины не облагались налогом, он договаривается с хозяевами и оценивает их до 1000 евро. считаю это ненормальным. А также то ,что другие важные вещи для фронта - в том числе, дроны, тепловизоры, облагаются налогом
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
500 євро або 50 кг. За надлишок - мито.
Может автор будет самолетом возвращаться. Статья 374 Таможенного кодекса в помощь.
Ответ дляmarydgayne
Так було ж що скасували мито на авто. Але наші хитровсраті собі мейбахи почали ввозити пачками.
Ми також везли родичу авто на фронт.
Поки в нас отакі от існують кому 4 телефони мало - тому й мажмо що маємо.
Ми також везли родичу авто на фронт.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Нормальна людина не задає таких питань. У кожного свої потреби. Кому 4 телефони, кому два ноути, кому дві коляски для дитини. Митний кодекс вважає, що цього всього у людини бути вже не повинно, або повинно лише через мито.
Так как же все таки должен выглядеть список личных вещей, который бы вас устроил? Справедливый, который учтет потребности всех и каждого.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
А что что на ОЛХ перепродают дроны дешевле. Чем их можно купить в США и Европе считаете нормальным?
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Я не в курсе этого... Тогда может быть нужно закрепить цену?
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Особисті речі літаками?))) Які до того ж невідомо коли полетять... Звичайно, ні. Наземний транспорт.
Ок, пусть тогда автор из США на машине едет))
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
Не знаю.
Много вопросов, мало ответов.
Как и с этой темой. Как отличить тех, кто просто выехал в Европу от того, кто выехал от войны.
Очевидно никак.
Много вопросов, мало ответов.
Очевидно никак.
Ответ дляA no name
А як називається така консульська послуга? :)
Бо в переліку послуг, що надаються посольством, вона відсутня.
Можливо неправильно пояснила, в консульстві знімаються з обліку, беруть підтвердження про тривале проживання за кордоном, який дає право на ввезення майна в зв’язку з переселенням в Україну.
А список речей краще задекларувати у митного брокера, щоб не витягали все і не перевертали вантажівку.
Це мова про великі, габаритні об’єми, а не особисті речі, які можна своїм легковим авто провезти, або перевізником передати.
Ответ дляOlga Zelenyak
Справедливий - то ввезення особистих б/в речей без мита. Ви коли переїжджаєте з квартири на квартиру багато перевозите? Ось людина повинна мати право ввезти без мита геть усе, що змогла накопичити.
Це якщо по совісті.
Особисто мені цей список, молюся, ніколи не знадобиться)
Це якщо по совісті.
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Не знаю.
Много вопросов, мало ответов.
Очевидно никак.
Много вопросов, мало ответов.
Очевидно никак.
может быть хотя бы потому, откуда люди выезжали? или посмотреть, сколько раз туда-сюда катаются... не знаю . В принципе, это все порождает коррупцию(((
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Це якщо по совісті.
Человек и так может их перевезти. Уже сегодня. То, чего нет в списке личный вещей попадает в норму про 500 євро и 50 кг. Едет семья из нескольких человек. У каждого есть возможность провезти свои личные вещи.
За год войны уже миллионы украинцев возвратились благополучно и с вещами.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Ви - цінний кадр для нашої ВРУ)))
А вы в лигу спора ради спора
Ответ для vihola
Щоб взяти ’підтвердження’ треба спочатку оформити пмп. На це підуть роки за межами України. Та і чи будуть оформлятися на пмп люди, які планують повернення?
А люди ставлять штамп про ’зняття з постійного обліку’, бо чудово знають про мито...
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
Да, это все порождает коррупцию. Это то о, что я пытаюсь донести.
50 кгна 500 євро помимо личных вещей можно перемещать через границу ежедневно уже сегодня.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
ви так сперечаетесь, ніби тут сидять ті, хто вирішує змушувати платити мито чи ні)
Так як автора як вітром здуло після зняття анонимів (або може це ви і є автор?) то мабуть тема і створювалась з метою в черговий раз розпалити батл виїхавші vs невиїхавші))
Я переконана, що якщо речей не декілька баулів, то ніхто ніяке мито сплачувати не буде. Ви переконані у зворотньому, але як буде, побичимо)
Ответ дляA no name
Ви робите з мухи слона.
Наймати вантажівку щоб перевезти диван підібраний безкоштовно на дошці оголошень, чи куплений за копійки холодильник нема сенсу.
Вживана дрібна техніка поміститься в легкове авто і ніхто не буде домахуватись.
Тим більше до іншого вживаного барахла.
Хто купує нові габаритні речі, зважує ризики що з ними потім робити. Продати дешево, чи винаймати вантажівку і махатись щоб привезти додому.
Або платите перевізнику за вагу і не ваші проблеми як провезе.
Залишилось подумати чи варто це перевозити.
Тим більше до іншого вживаного барахла.
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
разумнее в данных реалиях для людей из горячих точек поднять лимит хотя бы до 1000 евро. имхо.
пы.сы. меня это мало волнует, в принципе. в руках я много не перевезу) а вот кто на машине убегал, то им, конечно же, актуально такое...
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
а автор и пишет ,что вещей много. так как люди покупают все с нуля. вы представьте себе только вещи на всех членов семьи на все 4 сезона...
но вряд ли к обычным вещам будут иметь интерес пограничники
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
Одежда, даже на 4 сезона, относится к личным вещам, не декларируется и пошлиной не облагается.
Wendy Rhoades• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
ну так на всех же членов семьи! а не на одного.
Давайте конкретно: за что вы боитесь? За чашки-ложки или летние футболки и зимние шапки?
Или вы полностью меблировали квартиру и теперь хотите это все забрать с собой?
О чем спор конкретно, о каких вещах? О пылесосе или блендере?
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
та я ничего не боюсь)) я просто из разряда ’поболтать’. Выше писала, из за незнания законов волновалась, что ноутбук везу и новую клавиатуру в коробке. теперь уже знаю ,что на новое должен быть чек и не дороже 500 евро. Я ни с какими ложками-тарелками не буду возвращаться.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Если бы кто-то знал, в чем проблема)
Или нет, есть проблема, дипломаты имеют право после года службы за границей ввозить товары стоимостью не больше 50% их заработка за период службы без пошлины.
Поэтому справедливым было бы разрешить ввозить личные вещи в любом количестве, любой номенклатуры и любой стоимостью без ограничений.
Ответ дляmarydgayne
а меня с ребенком без единого документа на него пропустили....и слава Богу!
Да, слава Богу. при мне ребенка завернули, подростка.... Хотя, может, потом тоже пропустили - просто отвели в сторону выяснять... как и мужчин.
Мы через Вишне-Немецке шли, словаки вообще ни на какие документы не смотрели, совсем. Чего дашь - туда и печать поставят. Только в базу заносили въезжающих.
Ответ дляOlga Zelenyak
Если бы кто-то знал, в чем проблема)
Ну, тоді теж справедливо на 50% заробітку за період перебування за кордоном. Так стане легше? Пишіть депутатам, мо приймуть.
Але не все, що захочеш, а на 50% заробітку