ПочтальЁнша• 11 февраля 2023
Дівчата, ви вчора гріха набрались!
Я той самий автор теми про програму повернення українців.
Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.
Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?
І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
За аналогією з деякими дописувачами у цій темі можете сміливо починати розповідати, що для перетину кордону на дитину документи не потрібні, а хто говорить про якісь паспорти - то все для срачу)
согласна. потому и хочется все же понять, за что могут придраться на границе. Просто сберечь себе нервы... А то я паникерша, и когда ездили за паспортом в Украину, то за границей даже ноутбук оставила на всякий случай
МАМА НИКИТКИ-2• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Я тему не читала . Но со мной с Италии ехала мама и 2 ребёнка, кучу сумок везди . Снимали пустую квартиру , покупали все скми туда .. и сковородки и одеяла. И стаканы .. везли все домой потому что оставить там жалко было ,кучу денег потратили . Гуманитарку вообще никакую не получали.
І шо, та мама мито за бу стакани зі сковорідками платила?
Ответ дляmarydgayne
Якщо по закону - печалька.
У Митному кодексі є чіткий перелік всього, що можна вести без мита. Він невеличкий зовсім.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Яка ворожнеча, я спілкуюсь без образ. Хочу зрозуміти для себе
Минула ваша тема вам чим не підходить для «розуміння»?
Ответ дляA no name
Вам вже не один раз пояснили, що питання ввезення товарів на територію України регулюються Митним кодексом, у якому перераховано які конкретно особисті речі (б/в) і у якій кількості не підлягають митним зборам. Те, що ви чи хтось інший нічого не платив зовсім не означає, що так визначено чинним законодавством.
Митний кодекс чітко регламентує що саме людина може ввозити без сплати мита. Прочитайте нарешті той перелік, щоб не дезінформувати тут населення.
Я не тільки читала, але працюю з тим всім майже 30 років. ЗЕД, експортно-імпортні операції. Звісно, що увага моя сконцентрована на моїх позиціях, решта все ’сканую’ сторінку кодексу.
І не дезінформую а говорю про реалії перетину кордону.
В автора обидвох тем - совчім інша мета і вона якоюсь мірою досягнута.
Плюшки на повернення у моєму баченні - це житло, працевлаштування та матеріальні компенсації тим хто втратив житло. Але ажніяк не хитровсраті схеми по безмитному ввезенню корит і техніки комерційними партіями.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Якщо по закону - печалька.
А как по вашему в идеале этот список должен выглядеть?
Или просто должна быть норма, что каждый, считающий себя выехавшим из-за войны, может без ограничений ввозить товары в Украину?
Ответ дляOlga Zelenyak
Є велика різниця між ’товарами’ і ’особистими речами’. Товари - ні, особисті речі - так, мають ввозитися без розмитнення.
І так, у кожного біженця є статус тимчасового захисту, а не ’я себе вважаю біженцем’.
Ответ дляA no name
Ви щось інше маєте на меті везти?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Да, и по три машины на нос можно будет ввезти. А как же?
100%
А ще чула, що 50% компенсувати вартість машини будуть.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Ну ок, давайте назовем это личными вещами. Хотя вы упорно игнорируете то, что личные вещи, бывшие в употреблении, даже не из списка к ввозу не запрещены и за б/у вещь никто никогда ни копейки пошлины не заплатил.
Так как должен выглядеть список личных вещей?
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
товары - это вещи для перепродажи в определенном количестве. а если человек купил что то себе для личных нужд, пусть даже и технику, заплатил за нее налог, то какое второе налогооблажение в этом случае???
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я не о втором налогообложения. Я о списке того, что можно ввезти, который бы устроил моего оппонента.
А везут люди и для перепродажи телефоны, например, в количестве не большем, чем можно в списке.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Тема просто Аху...ая.
Сразу видно какие ж украинцы - едині.
Как вы все с такой ненавистью жить то будете дальше в одной стране?
О какой Победе можно говорить.
Сразу видно какие ж украинцы - едині.
О какой Победе можно говорить.
Хтось працює заради перемоги, а таких як автор, тільки і цікавить як ще один кусок собі урвати.
Ответ дляOlga Zelenyak
Перелік особистих речей чітко зазначений в митному кодексі. І кількість (б/в речей) яку ви можете провезти без мита.
Ви посилаєтесь на свій чи чужий досвід, можливо навіть людей, яких ви не знаєте.
Я вам даю першоджерело - Митний кодекс. Ось він говорить інакше. Платить треба, в т.ч.за речі б/в. Люди он дітей через кордон без документів провезли, та чи означає це, що це норма і так вийде у вас?
Я знаю як люди, що виїхали з України, вивозили свої речі за кордон. Це робилося через перевізника і хабар на митниці. Просто не всі це афішують.
Рано чи пізно піде потік людей в Україну - і люди втрачатимуть майно вдруге. Вперше в Україні, а вдруге при поверненні. Бо сплачувати за перевезення та мито невигідно.
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
Поэтому я и спросила, как должен выглядеть список личных вещей.
У вас же, наверное, есть мнение на этот счет.
Или это просто спор ради спора?
Ответ дляA no name
Відкрийте ст.370, на яку самі посилаєтеся, і порівняйте з тим, чим користуєтеся зараз. Ця стаття розрахована на людей, які їдуть як туристи з мінімумом речей.
Що вам особисто для повного щастя бракує тут?
99% людей і половини того не везуть.
І повторюсь вже в тисячний раз - якщо у митників нема наводки, що ви - челнок - то ніхто не дивитиметься ваші лахи.
+ ще 50 кг на 500 євро на особу як ’товари’/подарунки/сувеніри.
Мало? Ну то платіть мито. Або розмитнюйтесь за індивідуальною процедурою. Нормальній людині достатньо.
99% людей і половини того не везуть.
Ответ дляOlga Zelenyak
За новий навіть один телефон ви вже будете платити мито, якщо сумарна вартість товарів, що ввозяться, перевищить 500 євро. І ніхто не подивиться, що купили ви його для себе... Якщо ви три б/в своїх телефони захочете провезти, то без мита вже не вийде. Бо ’дозволено’ лише 2. Це питання часу, коли почнуть все рахувать і виставлять рахунки.
Ответ дляA no name
Навіщо нормальній людині три телефони?
Ответ длявсеЛенаЯ
99% людей і половини того не везуть.
99% не везли, бо поверталися з Турції чи Єгипту ол інклюзів.
Біженці будуть повертатися з майном, а не з відпочинку.
Ви не користуєтеся побутовою технікою? Посудом? Побутовими приладами? Автомобілем? Нічого з перерахованого у переліку товарів, що звільнені від митного збору, нема. За це все треба або платити мито, або викидати, або ’домовлятися’ з митниками. Іншого Митний кодекс на сьогодні не передбачає.
То ви за який варіант: залишити людей без майна вдруге? Збити з них подвійне оподаткування? Плодити корупцію ’домоволяннями’?
Ответ длявсеЛенаЯ
Навіщо нормальній людині три телефони?
Нормальна людина не задає таких питань. У кожного свої потреби. Кому 4 телефони, кому два ноути, кому дві коляски для дитини. Митний кодекс вважає, що цього всього у людини бути вже не повинно, або повинно лише через мито.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 февраля 2023
Ответ дляМощныйШива
А польше машину можно купить бу от 1 тыщ евро, на одну свою зарплату. Ну пусть за 2. Это какие то баснословные деньги? А вот заплатить мыто в размере 2-3 - 4 стоимостей уже тяжеловато
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Ответ дляA no name
1000 євро
Ответ дляA no name
І правильно вважає. Я цілком це підтримую. І ще податковий кодекс вважає, що дорогі нові авто повинні оподатковуватись податком на розкіш. І це також справедливо.
Ответ дляA no name
Розмова сліпого з глухим. На тому я з вами розходжусь.
Ви таки щось рефлекснете у відповідь, як ото вище дописувач crystal хоч репліку, нехай не по темі і недоречну ляпнути. Ок, я вже звикла. Відписувати не стану, бо то рівень дитячого садочку ясельної групи.
marydgayne• 11 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
сколько ненависти к беженцам... а если не ’бідосі з соціалу’???