Молчунья• 11 февраля 2023

Предательство?

Объясните пожалуйста, почему уехавших от войны считают предателями?
Что то никак не могу понять кого и как они предали?
Так как активно раскрусивается эта концепция. С чьей подачи, интересно, и какая цель?
Меряю от 0• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
То, чтг думает один человек, то уже думают два три и так далее. По этому это для меня нонсенс, записать в зрадныкы
Думають вони, ну вам так здається, а срач наводите ви своєю темою. Так що все норм, в балансі. А я взагалі думаю про своє, яке вашої персони геть не стосується. Можете мене звинуватити в черствості і відсутності емпатії. Саме час, після обстрілів тут такі теми мутні зазвичай часто, особливо коли багато ракет руснявих збито. Так сказати моральний обстріл ще слідом
Заместитель автора• 11 февраля 2023
Я считаю предателями только мужчин, уехавших после 24. Большая часть из них вернется на все готовое.
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ дляОсторожная
Да никому нет до вас дела. Живите где хотите и как хотите. Сами ж от скуки и раскручиваете эти темы.
Мне не скучно, на работу собираюсь.
Улучшанский-Ухудшанский• 11 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Ну в том же Киеве или Днепре каждый день не слышно. Но относить их в категорию безопасных я бы не стала.
Спокійно і безпечно-різні поняття.
Мова йшла про спокійні регіони.
А безпеки ,поки в країні війна,немає ніде.
І в спокійних регіонах,саме завдяки НЕвиїзхавшим,утворилися і пункти незламності,і волонтерські центри,і кухні для потребуючих,і сітки захисні плітуть,і броніки,спальники шиють,шкарпетки і светри в´яжуть.
Ті,хто залишився-кожен чи ось допомагає-прямо чи опосередковано,і думають не лише про свою дупу.
А хто поїхав-аби я була в безпеці...
Меряю от 0• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Мне не скучно, на работу собираюсь.
Таке враження склалось по відповідях, що ви прямо тут і зараз уже на роботі ..
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Удалено администрацией...
Заместитель автора• 11 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Спокійно і безпечно-різні поняття.
Мова йшла про спокійні регіони.
А хто поїхав-аби я була в безпеці...
А те люди, которые погибли в Днепре под завалами, они правильно сделали, что не уехали?
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Коли здорові мужики років 30+ втікають до Польщі, а далі шукають спонсора в США, бо Польща не підійшла і хамить жінкам, вказують щоб жінки йшли воювати, бо 40 тис. жінок воює, а він буде собі життя влаштовувати… Ну таке собі.
Так может гнев обратить на них, этих мужчин, а не на советчиц или выехавшую соседку?
Меряю от 0• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Удалено администрацией...
Бінго, нарешті зрада. Дагаваріваться нужно с сверхдєржавай болотной ілі на мітинг проти своєї ?
Пукимончиг• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Тогда не понимаю, зачем эвакпоеда пустили, если это предательство и зрада? Что бы что?
Отож
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Это ваше враження, не более
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Это вы к чему? Может начнем донатить верховной рады тогда, раз спрашивать не на часi?
Меряю от 0• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Не мутіть воду.
Ответ дляЗаместитель автора
Дніпро останні місяці -не спокійний регіон.Це раз.
А по-друге,це було їх рішення-залишитися.
Я би теж не поїхала звідти (і нікуди не їхала,я з Чернігова)
Своє рішення я вважаю правильним.
За інших не маю права говорити-правильно чи не правильно.
Але людина так вирішила,отже,правильно.
Саме для неї.
Заместитель автора• 11 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Своє рішення я вважаю правильним.
Але людина так вирішила,отже,правильно.
Саме для неї.
Но при этом тех других, кто жил в том доме в Днепре, но выехал вовремя и спас себя вы сейчас осуждаете. Понятно, что ваше решение на ваш страх и риск. Но как можно осуждать других, не гарантируя им безопасности, я не знаю.
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Так вы тогда тоже тут на работе?
Пукимончиг• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Уйду в баню, но суть это поменяет? Я же не одна недоумеваю и не одна ненавижу выехавших, не так ли?
А ви ненавидите?
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Выходит так
Ответ дляЗаместитель автора
В будь-якому місці,і в Чернігові,і в Харкові,і в інших багато людей,що залишилися,живі і знаходять сили допомагати іншим.
А хтось просто втік себе рятувати.
А інші -хай вже як хочуть.
Винник• 11 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Спокійно і безпечно-різні поняття.
Мова йшла про спокійні регіони.
А хто поїхав-аби я була в безпеці...
Це базова людська портрета бути в безпеці, не можна нікого змусити витрачати своє життя на щось,запасного потім не буде.
Пукимончиг• 11 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Так і є. Вони тут про це так і кажуть. Що в Україні «сєйчас опасно, а сразу послє вайни - ловіть нєчего»(с)
А ще багато тих, що через Рашку виїхали, а Україну брудом поливають .
Ответ дляВинник
Так само не можна нікого змусити варити обіди потребуючим,плести сітки,волонтерити та взагалі щось робити,крім того,щоб виїхати.
Ukrainika• 11 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Спокійно і безпечно-різні поняття.
Мова йшла про спокійні регіони.
А хто поїхав-аби я була в безпеці...
От знаєте що, не все так чорно-біло! Я зараз в Німеччині, тут наша українська громада виготовляє окопні свічки, закуповує ліки, аптечки, збирає на авто для фронту.
Різні є люди
Заместитель автора• 11 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
А хтось просто втік себе рятувати.
А інші -хай вже як хочуть.
Начнем с того, что не все кто остались помагают, лишь некоторые. И от многих было бы больше пользы если бы уехали.
автор Молчунья • 11 февраля 2023
Ок, даже если люди выехали с зу - кого и как они предали?
ЖивунаБагамах• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Я себя предателем не считаю и не хочу, чтг бы навязывали чувство вины
с сарказмом у вас явно не очень