Весотехник• Изменено 11 февраля 2023
Підскажіть яка стрижка підійде!
Скоро йти на стрижку, а я ще не знаю що хочу, а точніше що мені підійде. Лице у мене округле, ще великиї мінус є зайва вага(не велика) по тілу і не скажеш, але мені "пощастило" я з тих людей які тільки понюхають булочку як уже щоки звисають) а все інше в нормі! Волоси дліною до лопаток, ззаді рівні спереду була чолка не рівна, а на бік і "лєсєнка" так от волоси від природи рівні, якщо використовувати маску, і сушити феном (звичайна сушка без укладки) то волоси ідеально рівні, але блін ці сходинки постійно пушаться, хотіла зробити каскад, а тепер думаю не буду я як одуванчик. Що ж може підійти на округле лице з рівними волосами? Ще мінус, що укладку важко зробити, волоси "важкі" при корнях ніякого об´єму, може коротку стрижку? Але я зазвичай потім жалкую що волоси обрізала, але на скільки легше, і обєм трішки є) короче, я тут накатала вам свою
міні біографію, порадьте хоть щось)
Курочка• 11 февраля 2023
Додайте фото волосся. Якщо обличчя не хочете показувати, хоча б зі спини. Так складно порадити.
ФруктЕщеТот• 11 февраля 2023
Даже не дочитала ваше описание, автор.
Как можно советовать без фото?
Описание на словах можно представить миллионными вариантами вооображений.
Как можно советовать без фото?
Света С Приветом• 11 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Даже не дочитала ваше описание, автор.
Как можно советовать без фото?

Коко Шанель• 11 февраля 2023
У мене округле обличчя. І найгірше, що можна було зробити це рванку. Зараз дивлюсь ці давні фото і розумію, що рванка, яка обрамляла моє обличчя мені геть не пасувала. Я за боб.
Але мені постійно роблять каре.
Теж хочу гарну стрижку. Але зараз просто рівне до плеч.
Була одного разу гарна стрижка. Але більше ніхто не повторив...
Але мені постійно роблять каре.
Уходя дверю не хлопать• 11 февраля 2023
В инсте полистайте профили мастеров, у них часто есть до и после женщин разной комплектации и волос
Проработник• 11 февраля 2023
Весотехник
• 11 февраля 2023
Ответ дляКредитная
Та фото ж давайте
Вибачаюсь фото жахливе) зараз та сама ситуація з волоссям
Весотехник
• 11 февраля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Але мені постійно роблять каре.
Ви знаєте, і у мене так було. Стригла дівчина в салоні, так класно постригла, я була в захваті, все їй описала як хочу, і вона зробила. Дуже пожалкувала що не взяла її дані. Вона звільнилась, і все, після того жодної нормальної стрижки, а скільки майстрів уже змінила(
Весотехник
• 11 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Не трогайте длину
Подравняйте кончики волос
Я і не проти, але зверху ніби корова облизала, а в низу грива волос(
Пыхтелка• 11 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Научитесь делать прикорневой обьем
Коко Шанель• 11 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Точно. Тому, коли відростає волосся за плечі, підрізаю.
Весотехник
• 11 февраля 2023
Ответ дляПыхтелка
Научитесь делать прикорневой обьем
Робила, і в салоні робила, але тримається не довго. І в салоні казали що через те що волоси ’важкі’ такого ефекту не буде. Не знаю, може такі майстри побадались
Пыхтелка• 11 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Найдите другого мастера
На привозе• 11 февраля 2023
Не надо стричься. Вам хорошо с такой длиной и прямыми волосами.
Если есть лишний вес то это оптимальная длина. Я когда подстриглась при лишнем весе прям видно стало этот лишний вес. А с длинными волосами гармонично смотрелись эти лишние кг. Сиси попа. Но блин после стрижки я просто стала толстой.
На привозе• 11 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Думала, ось за таку стрижку🤔
Нет! Оставьте как есть.
На привозе• 11 февраля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Але мені постійно роблять каре.
Это для худых стрижка. Когда у меня были лишние кг я с бобом смотрелась ужасно. Теперь когда похудела сильно , то да каре очень идёт. Но полненьким лучше с волосами средней длины, до лопаток +-.
Пыхтелка• 11 февраля 2023
У меня плюс минус все как у вас. Летом психанула и сделала удлиненное Каре. Удобно. Переодически психую, но все равно знаю, что длинные и ухоженные волосы это подарок от Боженьки.
Вчера зависла на профиле этой девушки. Есть к чему стремиться
Пыхтелка• 11 февраля 2023
Потом думала слоями сделать стрижку, тот же каскад по новому, но ровная длина выглядит лучше.
Весотехник
• 11 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Може ви і праві, у мене ще і з осанкою проблеми, волоси це трохи маскує