Оформила ВПО у жовтні, і один раз отримала 2 тисячі. Більше з того дня ні копійки. Найшла в інтернеті номер, та написала в телеграм - кажуть "ой, ми в листопаді загубили данні, але ми тут нічого не знаємо, звертайтеся в мінсоцполітики (15-39)". В мінсоцполітики кажуть " ми нічого не знаємо, можете залишити звернення, вам пришлють відповідь". Відповіді немає, коли звониш спитати, то кажуть, що нічого не знають, і можуть зробити ще одне звернення. В соцзахисті мого міста щось довго бродили по кабінетам, потім я заповнила заявку, і сказали чекати дзвінка. Як здогадуєтесь, ніякого дзвінка не було. В понеділок буде вже 2 тижні як я чекаю дзвінка.. Куди ще можна звернутися, хто може підказати? Я задовбалась клянчити ті копійки, а вони зараз лишніми геть не будуть 😭.
И_В_офигительных_штанах• 11 февраля 2023
Я б ще раз сходила в соцзахист. Чого Ви не ходите кожного дня? Ви працюєте?
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Не ходжу кожного дня, бо мені соромно. Це дуже тяжко морально. Наче я клянчу у тих жіночок ті гроші.
Я вже в 14 році це переживала, і знову теж саме(
Працюю в інтернеті, тобто ,чисто теоретично, час ходити до них кожного дня маю
Фея_3уровень• 11 февраля 2023
Ответ дляDr.Koshka
Ходила, відповідь та сама ’ми тут ні до чого, ми нічого не знаємо’
Если документы оформлены правильно с их стороны то только ждать. В Харькове впо дали в январе сразу за сентябрь, октябрь, ноябрь и тд
Ирина -e7dc• 11 февраля 2023
Похоже ситуация, в сентябре перерегистрировалась и с ноября не одной выплаты с нового места регистрации не получила ,цнап ничего не знает,минсоцполитика тишина,горячая линия с 28декабря ’отвечает’,бардак!
Зато по телевизору отчеты-всем всё выплачивают😠
Ответ дляИрина -e7dc
Капець ( А в соцзахист ви теж ходили? Шо там кажуть?
Ирина -e7dc• 11 февраля 2023
Ответ дляDr.Koshka
Ничем не могут помочь,у них нет базы какой то ..начисления наверное,не знаю,трёп всё !В Ивано-Франковске оформлялась так там база была и сумму начисления говорили и примерно когда ожидать,а в Днепропетровской области такого нет😒
кошкомышь• 11 февраля 2023
Ответ дляИрина -e7dc
Попробуйте Позвонить на номер 0633434826
Ирина -e7dc• 11 февраля 2023
Ответ длякошкомышь
Спасибо,в понедельник попробую ещё позвонить по этому номеру,мож тут сразу пошлют,нее будут юлить😉😁