kot trifon• 11 февраля 2023

Верите в скорое окончание войны?

Макадамия• 11 февраля 2023
Ответ дляContento
Не верю. В 2014 году тоже обещали быстро закончить войну. А идёт она уже 9 - й год. А если учитывать, что для некоторых война - это бизнес и возможность разворовывать огромные деньги , то шансов на её быстрое окончание немного.
Закончіть може той, хто почав. Але ж це не путін, вірно?
Mamagovorila• 11 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Все когда то заканчивается
Я розумію, але ж мова про найближчий час, що має статися?
Metelitsa• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Вона вже йде довгі роки.
Я в курсі.
А у відповіді мала увазі саме повномасштабну війну
prosto_aisha• 11 февраля 2023
Літом вихід на кордони . Осінь підписання угоди.
Mazdo4ka• 11 февраля 2023
Ні
Mamagovorila• 11 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Надіюсь, що нелюдам урветься терпець здихати тисячами за раз і повернуть проти своїх. Плюс переросподіл сфер впливу в рашці.
Хай поперерізають одне одному вже глотки в своєму болоті!
Не знаю, мені здається там точно нічого в суспільстві не зміниться
prosto_aisha• 11 февраля 2023
Не те щоб я якась прєдсказетєльніца, але завжди відчуття є. Щось має грандіозне і раптове статися що вплине не лише на нас, а можливо й на весь світ. І десь літом. Незнаю. Отаке відчуття. Побачимо.
agata116• 11 февраля 2023
Скорое, это сколько для вас?
pumadinika• 11 февраля 2023
Лето 2023Потому что осенью начинается в США и Ес предвыборная компания и урожай нам в Африку вести голодающим.
Ruovet• 11 февраля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
Ми завжди віримо, що швидко все буде добре. Просто так влаштована наша психіка. Якби вам одразу сказали 10 років, притому таке буде по всьому світу, тобто виїхати кудись і почати жити нормально немає сенсу. Хтось би зміг з цим жити? Та половина б наклала на себе руки від безвиході. Тому віримо! А як буде, життя покаже.
Я давно это поняла, смирилась и накладывать не собираюсь
agata116• 11 февраля 2023
Ответ дляprosto_aisha
Землетрус теж відчували в Турції?
Подія жахлива і мегамаштабна.
Sir le Noir• 11 февраля 2023
Ответ дляMamagovorila
Я про їхніх військових. З нарідом то ясно, підключаться пізніше добивати і красти.
Як варіант, нам таки допоможуть іноземні армії.
Ruovet• 11 февраля 2023
Конечно, нет
pumadinika• 11 февраля 2023
США,Британия, и ’проклятое НАТА’открыто говорят лето-осень.А они просто так не ляпают.
dajkiri-irina• 11 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Это нам внушают, что выборы и все закончится. Думаю,это неправда
E-ducate• 11 февраля 2023
Ответ дляkot trifon
Без вариантов. Наша Победа.
що таке наша перемога?
Павела• 11 февраля 2023
Дуже на це сподіваюсь. Хоч я не уявляю, яким чином це може відбутись. Хіба що заморозкою/тимчасовим припиненням бойових дій.
pumadinika• 11 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Да нет,глава ЦРУ и тот же Сунак ляпать как блогеры не будут.Тем более перед выборами.Тем более на весь мир.Там каждое слово взвешивается.
prosto_aisha• 11 февраля 2023
Ответ дляagata116
Землетрус теж відчували в Турції?
Подія жахлива і мегамаштабна.
Як вам сказати, снилося що шукаю дітей під завалами, всю ніч толком не спала , аж зі сльозами прокидалася наче реальність. Ніколи не снилося за весь час таке.
А в 2012-2013 мені снилося часто танки по вулиці їдуть і стріляють по домама , чоловік з мене сміявся що я кукухою поїхала, потім згадав як все почалося....
В мене часто таке. Але не зрозуміло до чого конкретно
dajkiri-irina• 11 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Поживем-увидим. За 9 лет много было обещаний.
pumadinika• 11 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
А при чем тут 9 лет.Тогда на нас все забили и ничего не обещали и не давали.Сейчас все по другому.
agata116• 11 февраля 2023
Ответ дляprosto_aisha
Ну побачимо тоді, наскільки далеко ви ’поїхали’)))
Jave• 11 февраля 2023
Я сподіваюсь на те що війна закінчиться до осені 2023 року. Прогрозувати як воно буде ніхто не може зараз, ситуація змінюється кожен день і треба враховувати купу факторів..
Руда Сова• 11 февраля 2023
Меня сейчас забанят, наверное. Я когда думаю об окончании войны, то у меня грустные мысли. Очень хочется что бы все это закончилось, но... Вот если столько лет с востока не могли оккупантов выкурить, то как теперь вот это все,что развернулось, может свернуться до лета? Разве что будут какое то договорняки, о которых нам неизвестно
dajkiri-irina• 11 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Война идет 9 лет,если вы не знали. Я высказала свое мнение,что не верю.
Руда Сова• 11 февраля 2023
Ответ дляprosto_aisha
Ваши слова да богу в уши
Sir le Noir• 11 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
А ще вони кажуть (Сунак в тому числі) , що ось те і те - ефективна зброя. Значить, будем далі випускать 🤷‍♀️
agata116• 11 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Люди такого ранга, просто так ничего не говорят.
всеЛенаЯ• 11 февраля 2023
Ответ дляagata116
Землетрус теж відчували в Турції?
Подія жахлива і мегамаштабна.
Я ніфіга не відчуваю сама по собі, але з того що читала - то глобальний п@здець буде по всьому світу, будуть зруйновані та підуть від воду цілі міста і тд і тп.
Не сказати що я прям достеменно у все це вірю. Але на початку війни була і фінансова і всяка інша можливість здійснити один з глобальних планів у житті - прибрати нерухомість за кордоном. Але щось очканула. Треба дивитись що буде далі.
dajkiri-irina• 11 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
И я о том же(((