Меряю от единицы• 11 февраля 2023

Персик, курчавість листя. Засоби боротьби

Минулого року гарно зав*язались персики, але потім курчавість листя і все обсипалось. Зараз замовляю насіння і хотіла заодно купити щось для персиків. Яку ефективну обробку ви проводите?
Маманя• 11 февраля 2023
Фунгіцид Хорус допомагає, треба декілька обробок,також від іржі на троянді допоміг
дамаБезСобачки• 11 февраля 2023
Противогрибковые препараты. Но если весна будет холодной и дождливой,то все равно равно покрутит
автор Меряю от единицы • 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
Хорусом кропили, коли вже почалась хвороба, мабуть запізно
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую
Маманя• 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Я теж кропила коли почалася хвороба, тоді ще раз через тиждень, хворе листя вже нікуди не дінеться,а з часом росте нове,здорове.До цього чим тільки не пробували, нічого не допомало.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Дякую
Хорус та Скор.
Дивіться на температуру повітря. Коли прохолодно, то Хорус. Коли жарко, то Скор. В інструкціях є рекомендації. Перша обробка ще по рожевому конусу.
Зам Ам• 11 февраля 2023
Ми стільки не обробляли, персик все рівно голий до кінця літа, хворіє, а грушка все рівно ржавіє. Цього року зрубаємо і те, і те, не варто воно того. Он яблуні, черешні - шикарно, а в персику розчарована. Стільки танців з бубнами, а воно все одно дохне, а тоді ще й розчахнеться навпіл, якщо виросте
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Хорус та Скор.
Що означає по рожевому конусу?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 11 февраля 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Що означає по рожевому конусу?
Коли бруньки набухають, але ще не розкриваються.
Листків ще немає. А плодові бруньки виглядають як рожевий конус.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 11 февраля 2023
Ответ дляЗам Ам
Скоріше всього ви дуже пізно починаєте обробку персика.

Крім того, ви не правильно і недостатньо обрізаєте персик. Інакше мови про ’розчахнеться’ не може бути.
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
дякую
Зам Ам• 11 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

Мабуть, так. Обрізкою чоловік займається, я теж би кардинальніше різала. Хоча все одно воно свічкою не стоятиме, воно, як не крути, розлоге, але в межах можна тримати.
Меряю от 0• 12 февраля 2023
У нас карликовий персик в цьому році штук 7 було. Все чоловік навколо нього з бубном бігав, проте десь у серпні покрутився. А у знайомого в тіні, років 10 росте, не обробляє нічим, розміром як верба, відрами рвуть. Хорус і матч, здається, препарати.
Меряю от 0• 12 февраля 2023
Сорян , хорус і скор.
автор Меряю от единицы • 12 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Сорян , хорус і скор.
Дякую