Синди Кроуфорд• 11 февраля 2023
Заварне тісто на пельмені, не вийшло, що я зробила не так?
Сам рецепт: 450 г муки, 2 ст.л. олії, сіль, яйце, 250 мл кип´ятку. Змішала все влила кип´яток і вимішала. Перший раз все вийшло просто супер, я була у захваті. Я сьогодні все так само, а тісто якесь глевке і несмачне. Підкажіть, які тонкощі приготування, цікавить сам процес, де я помилилась. Спасибі за відповіді!
А_Шо_Такое• 11 февраля 2023
Можливо в борошні справа. Але, чесно кажучи, мені не сподобалося це тісто і чоловік сказав більше не робити. Пельмені з нього якісь слизькі.
Библиотекарь• 11 февраля 2023
Почему именно заварное? Просто я всегда обычное замешиваю и всегда вкусно получается.
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Це в мене на цей раз так вийшло, а вперше дуже класне тісно. Може, якось той кип´яток по особливому вливати треба чи є ще якісь секрети
А_Шо_Такое• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Борошно те саме?
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Раніше завжди звичайне робила, але результат хотілось кращий. А то мало муки - погано ліпиться, додаси більше - вже тверде і ’забите’
Кили и Манджаро• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Секрет в борошні. Його треба не 450 грамів, а скільки візьме, щоб тісто було достатньо круте і еластичне
Я_з_Франека• 11 февраля 2023
І сіль треба добавляти. Вода, після закіпання, треба, не менше 5 хвилин щоб постояла.
Библиотекарь• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вы, когда обычное делали, давали тесту ’отдохнуть’ в холодильнике полчаса-часик?
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Сіль додавала, а от кип´яток лила відразу як закипів
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Давала, тільки в кімнаті. А сьогодні заварне в холодильник ставила
Замешиваю кипяток , масло и соль с частью кипятка , завожу яйца , все хорошо вымешиваю ложкой , затем добавляю вторую часть муки , мешу и отбиваю хорошо тесто . Оставляю на часок отдохнуть , когда начинаю с ним работать добавляю при необходимости муку .тесто должно быть эластичным и не липнуть к скалке и рукам .
Я_з_Франека• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В мене рецепт такий як у вас, та була примітка, що вода має постояти після закіпання. Я наливаю у чашку і 5 хвилин даю охолонути.
Пышечка• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Все зависит от муки
Звезда в шоке• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну то порівняйте,що ви зробили не так?
Я якось в таке тісто для чебуреків додала ложку горілки
І все, пропорції борошна змінилися
І тісто вже не таке
І все, пропорції борошна змінилися
І тісто вже не таке
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну то порівняйте,що ви зробили не так?
І все, пропорції борошна змінилися
І тісто вже не таке
І все, пропорції борошна змінилися
І тісто вже не таке
Якби ж це було очевидно, я б не запитувала тут, все так само.
Скользкая• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Тісто потрібно накрити рушничком і залишити на столі (не в холодильнику) на 30 хвилин. Розкачувати тоненько, довго не варити.
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Що означає - довго не варити? Я вливаю в муку кип´яток і вимішую.
marina231980• 11 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Таже история и у меня
ША все! я пришла• 11 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Я згодна з вашим чоловіком, мені більше подобається тісто на молоці та з додаванням яєць.
Синди Кроуфорд
• 11 февраля 2023
Ответ дляША все! я пришла
Поділіться, будь ласка, рецептом.
А_Шо_Такое• 11 февраля 2023
Ответ дляША все! я пришла
На молоці замість води? Я роблю на крижаній воді + жовток + розтоплене вершкове масло замість олії.
ША все! я пришла• 11 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Все життя так готує тісто на пельмені моя мама - найсмачніше тісто. На воді не той смак.
А_Шо_Такое• 11 февраля 2023
Ответ дляША все! я пришла
Спробую. Дякую
ША все! я пришла• 11 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Поділіться, будь ласка, рецептом.
молоко -1ст, тепле,але не гяряче.
яйцо 2 шт
мука 500 гр ( це приблизно , дивлюся скільки візьме).
масло 1 ст.л
соль. Яйця ,сіль, та масло змішати ,а потім додавати муку. Як замісите то десь півгодини дати тісту полежати. А потім вже можна й ліпити пельмені . Мені на воді, воно прісне, а на молоці якось смачніше та ніжніше.
яйцо 2 шт
масло 1 ст.л
Скользкая• 12 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Довго не варити пельмені чи вареники)) тісто заварним тільки називається - воно не вариться))