МЧСница• 11 февраля 2023

Закордонний паспорт. Черкаси

Порадьте, будь ласка, де можна оформити закордонний біометричний паспорт. У дітей закінчились паспорти. Чи ставлять зараз штамп із продовженням? Якщо ні - яка вартість паспорту та як довго будуть робити? Дякую
Морковна• 11 февраля 2023
У травні 22 року подовжила дітям паспорта, поставили печатку, що дійсний паспорт до 27 року. Це безкоштовно, все робиться в один день. Була сьогодні в міграційній службі, дізнавалась чи дійсні ще ці печатки, так дійсні, принаймні на час війського стану але якщо плануєте виїзд на відпочинок, навчання ( не екстрено через евакуацію) деякі країни можуть на кордоні не пропустити чи будуть проблеми. Я все ж буду робити паспорт не швидкий 900 грн. Бо у мене молодшому в паспорті 1 рік зараз п´ять, ну можуть дійсно на кордоні ставити питання. Тим паче, планую відпустку влітку.
Не против• 11 февраля 2023
Робили в Києві , вчора отримали . Звичайний біля 1500, терміновий 900. Оголошення про терміни - 3 тижні і 2-3 місяці відповідно . По факту зробили терміновий за 10 днів .
Не против• 11 февраля 2023
Ну оформляти в ЦНАП. Адреса в інтернеті .
автор МЧСница • 11 февраля 2023
Ответ дляМорковна
Дякую за відповідь. Ви саме в Черкасах продовжували? Пишуть, що зараз вже цю послугу відмінили ( Лише робити нові.
Цікаво, старі паспорти лишають у власників?
автор МЧСница • 11 февраля 2023
Ответ дляНе против
Терміновий, мабуть, 1500?
автор МЧСница • 11 февраля 2023
Ответ дляНе против
Там суттєво дешевше, аніж у службі на Казбеті, не знаєте?
Не против• 11 февраля 2023
Ответ дляМЧСница
Терміновий, мабуть, 1500?
Так , вірно . Вибачте . Ну ви зрозуміли )
Не против• 11 февраля 2023
Ответ дляМЧСница
Не знаю , я не в Черкасах . Але якщо це посередник , то звісно буде дорожче
Морковна• 11 февраля 2023
Ответ дляМЧСница
Робила в Київській області, чи роблять зараз не знаю. Але в черзі сьогодні на паспорта було чимало з дітьми. Паспорти, які з подовженням не забирать, вони дійсні. Сказали, що коли будуть готові нові, здати їх. Знаю родини, які в грудні виїхали з дітьми з такими паспортами, через Польщу випустили без проблем.