Даввйте порадіємо за нього ( сарказм)
Ще 50 млн долл в рік потягне їх обслуговування
*1a72554*_ga*bG0xQkYwX2RuTktHQlRuSzN1bXFFQzgyNEYtc2xRN3FKZmFZaWFyM1ZldXZYem5oYnI2MExDOVNtV3hDd2ZZZg..
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 февраля 2023
А электроструктуру, в которой он имеет нехилую часть, восстанавливают за гос деньги и донаты из Европы
Ответ дляOdilie
Ну да, он же детишкам форму футбольную подарил, благодетель-жертвователь.
Ага(((
Оплакав втрату Азовсталі і розгром Маріуполя,
- міста, яке приносило йому значну частину прибутку
- міста, яке він контролював через свого мера і міськраду...
Оплакав добудовою нової яхти!
мама 2 лапушек• 11 февраля 2023
такі яхти замовлють і сплачують зазвичай за декілька років до того як вона буде збудована.
Маргарита Владимировна• 11 февраля 2023
Ответ дляOnyx83
Я не адвокат Ахметова, но вы что, ожидаете, что он все н@пиженное на дроны пожертвует?
Так он с дронов напиз..л, зачем ему возвращать)))
Sir le Noir• 11 февраля 2023
Ответ дляОлечка79
Ыыы… а лохи посидят без света и год и два и даже три 😂🙌🏻
Вашим комментарием можно эту тему и заканчивать 👍🥴
Sir le Noir• 11 февраля 2023
Ответ дляОлечка79
Я б развила эту тему глубже , но токо из бана😂 да и лень уже очевидные вещи доказывать
Это точно 🤨.
Ответ дляоле-чка
Не все свою помощь показывают
В январе месяце Ахметов выделил 1 млрд защитникам Азовстали
Є у нього піар, є. І це нормально.
Лікування Діанова у Штатах (на Даінові вони багато піару зробили, і, можливо, щроблять іще), інформування про роботу його фонду та інші акції.
А цей мільярд: як ним можуть скористатись ті, хто у полоні?
Як їм це допоможе?