ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 12 февраля 2023
Девочки,как же так..Буданов
Как это понимать?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 12 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Темы для взрослых? Бан!

Та ради Бога..
Котя_люлю• 12 февраля 2023
Чому я маю вірити анонімному вкиданню? Докази будуть? Чи просто в бан?
Не куру• 12 февраля 2023
Зараз буде без анонімів)))
Але скажу так- він не та людина, розвідник не має медійності та піариться. Висновки робіть самі
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Темы для взрослых? Бан!

А це дитячий форум?
Чи ви не знаєте, завдяки кому він очоловив гур?
Lady luck21• 12 февраля 2023
Девочки, кто помнит нашу операцию, которую сорвал Ермак в 2020 году по поимке группы вагнеровцев. Самолёт с ними должны были приземлить в Украине, после чего уволили Бурбу и назначили Буданова?
Воробу-шек• 12 февраля 2023
Ой, тут одна кидала грамоту прямому каналу от Залужного Чего только не придумают, никто ж не проверяет
Ответ дляLady luck21
Пам’ятаю. У Шустера випуск був про це.
Те що пише автор, правда. Погуглила, але це було 13 грудня 2022 року. Після того як Сивохо, ватника і алкаша, призначили радником в РНБО, я вже нічому не дивуюся.
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляPiracanta
К тому же разведка Украины подчиняется непосредственно Президенту. А на грамоте почему-то её отнесли к министерству обороны))
Ви помиляєтеся, як ті, хто вас налайкав
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляЛерусикП
Дякую, гляну... але мені дійсно здається, що такі теми не на часі зараз.
Удалено администрацией...