Якщо конфлікт у дитини з вчителем, кого ви підтримаєте?
Під час створення опитування жодна дитина і жоден вчитель не постраждали ))
Результат:
вже голосів:
24 (32%)
У дитини є тільки я, тому...
24 (32%)
Дитину, вона мені рідніша
20 (26.67%)
Свій варіант
3 (4%)
Вчителя бо знаю мою дитину...
3 (4%)
Вчитель знав, куди йшов...
1 (1.33%)
Вчителя, він авторитет
0 (0%)
Я не хочу сваритися з дитиною
Краденые абрикосы• 12 февраля 2023
Моя деточка с короной всегда права,даже если не права. Но не всегда я об этом своей деточке говорила,старалась быть объективной.
Того, хто правий. Було таке, що вчитель назвала в класі дитину підлітка «воно», ну він їй і відповів, що «воно тут тільки ви». Вона пожалілась класному керівнику, що він хамить і тд, ну зрозуміло ж на чиїй я буду стороні, хоча вона так, очікувала що я прийду і ще й буду вибачатись)
Ответ для40ка
Хіба так буває? Діти максимум просто бешкетують, уроки не вчать, бігають
Буває, молодша сестра і племінниця старшокласники. Зараз деякі діти некеровані та пофігісти. Батьки теж різні, є ті, яким соромно за своє чадо (але вони і вдома несильно з ними можуть впоратися), і ті яким все одно на зауваження.
Ви не вказали не вік, не ситуації
Ответ для40ка
Опитування для поговорити, подивитися, на чиєму боці суспільна думка
Ну чаще всего яжемамки всегда на стороне своей деточки. Даже если деточка агрессивна, неадекватна и матами кроет и драться лезет , включая учителя. У нас в классе было 2 таких неадеквата. А по сути нормальные родители прежде , чем как - то реагировать узнают причину конфликта и как вообще ведёт себя ребёнок в школе. И если ребёнок ведёт себя неадекватно, точно не будут поддерживать это поведение и ребёнка в такой ситуации. Потому что вырастят монстра, офигевшего от своей безнаказанности. И современных учителей мне жаль.
Ответ дляKarin-S
Ви не вказали не вік, не ситуації
У мене опитування так, для поговорити, у кого більше підтримки
Ответ дляContento
А може бути так, що дитина веде себе неадекватно в школі для того, щоб привернути до себе увагу батьків?
Ну от вони думают, що просто виконувати батьківські обов*язки це достатньо.
А саму дитину, по суті не бачать
І от вона таким чином привертає увагу, ніби шукає любові
А саму дитину, по суті не бачать
Ответ дляContento
Бывает и так, а бывает и наоборот, когда шок от учителей
От чомусь, наприклад, в Чехії не буває ніяких конфліктів між учнями та вчителями. А діти там теж бісяться, аж гай шумить. Старший розповідав, як хлопці на перерві билися граючись, падали парти та полиця з книжками завалилася. Вчителька нікого не сварила, прибирала разом із дітьми. Але можливо, написала про це батькам. Бо про мого теж мені пишуть скарги типу розмовляє на уроці тощо.
Ответ для40ка
Тоді таке опитування не коректне. Для молодшої школи характерна одна поведінка, там і дитина не завжди може себе захистити, інколи навіть правильно описати ситуацію. А старші пруть як танки, бо вважають себе правими і всезнаючими.
Але це моя думка, тому моя відповідь ’свій варіант’
Сначала обсудим ситуацию с детьми, выслушаю их , постараюсь разобраться в причинах конфликта. Только потом буду слушать учителя. ( я работала в школе , не в одном учительском коллективе и могу не обижая настоять на том, что конфликт должен быть прекращен). Все замечания учителя должны быть адресованы родителям.