Привіт
Дивно що не знайшла ще тут цієї новини, але вона прекрасна, якщо це правда
Що думаєте на цей рахунок?
ole4kakissa• 13 февраля 2023
Главная помойка страны.
Такие же и новости
Интересно, 5 регионов параши об этом знают?
Такие же и новости
ole4kakissa• 13 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
я тільки про челябінський дерев´яний туалет читала.. до референдумів їм ще даааааалеко!
Да, это шедевр
Михалков должен срочно снять документальный фильм про это. Может там под клозетом тоже будет перевёрнутая N
#нивсетакадназначна

сладкий_ноябрь• 13 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
із зарубіжних новин мене більше всього ці китайські нло над канадою і америкою цікавлять
+
ole4kakissa• 13 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
так, не тільки ж в церкві знакам бути... але там шо церква шо унітаз ’найді 10 отлічій’.
А про сифилис читали?
lana_banana04• 13 февраля 2023
Вы настолько наивны, что читаете это и радуетесь? Чему там радоваться, когда у нас жопа(
olechka_uli• 13 февраля 2023
Читала про это, и какой-то дед с Астрахани реально высказался, почему все деньги в москву уходят, а не в регионе остаются, об это даже пропогандон соловьев говорил.
Дай бог конечно …. Но мало верю
Ответ дляlana_banana04
Є люди, після спілкування з якими посмішка не сходить з обличчя і приємний післясмак від бесіди. Так ось ви не відноситесь до таких людей, м’яко кажучи))
Irynka-c148• 13 февраля 2023
Ви не розумієте психологію кацапів. Вони ніколи не будуть бунтувати. Здохнуть - але бунтувати не будуть. Тому новина - звичайний фейк.
lana_banana04• 13 февраля 2023
Ответ дляGreenTree777
Я вас вообще не знаю и вам сейчас первый раз пишу. А вы на мне крест уже поставили.
Ну шо ж, читайте новости и радуйтесь дальше))
Ответ дляIrynka-c148
Мабуть ви праві. Але так хочеться у це вірити
Ответ дляlana_banana04
То чому пишете про наївність, не знаючи людину? Я для того і винесла тему на розсуд, для того, щоб підтвердити чи розвіяти свої сумніви.
Радіти чи сумувати мені - я вирішу сама, поради не просила
Ответ дляdajkiri-irina
Верите в сказки?
Безліч казок - реально повторюються у нашому житті: Попелюшка, Курочка Ряба, Іван-дурень.))
lana_banana04• 13 февраля 2023
Ответ дляGreenTree777
Даже не знаю, почему я так подумала, вы явно не наивная женщина. Вон как серьезно подошли к вопросу, притащили говноновость на проверку сюда.
Вас точно не проведешь
Ответ дляlana_banana04
Вас точно не проведешь
Гарного вечора, мадам
brandomania• 13 февраля 2023
хотілось би в темах тут бачити більше інфо гігієни. хоча б посилання на якісь оф джерела.