Зубная фея• 13 февраля 2023

Шафа для робота пилососа

Роблять ось таку шафу на кухні, в ній буде жити робот. І майстер по виготовленню питає чи робити знизу такий виріз як на першій фото, щоб не тримати двері відкритими поки він поприбирає. Мені наче і не подобається , якось грубо дуже. Але думаю відкриті двері шафи мене будуть бісити більше. Як думаєте, робити виріз знизу, щоб шафа була не в пол? Хто селив жужика в шафі, відкриваєте йому двері? Чи змінили би місце йому?
Точная копия плова• 13 февраля 2023
Я б не делала. Дверь в комнату с жужиком все равно будет открыта

Украиночка• 13 февраля 2023
Делайте, если очень раздражает делайте ему , как во всех кухнях внизу досточка, но ее ж тогда постоянно ставить снимать
Сплюшка• 13 февраля 2023
У робота повинен будти нормальний доступ на виїзд/заїзд. Якщо варіант відкритої шафи Вам не подобається, шукайте інше місце для робота. В мене він, наприклад, живе під диваном.
Якщо Ви його поселите там, де повинні відкривати йому дверці, майже увесь сенс робота перекреслюється. Так Ви зможете його запускати з роботи, сидячи у кав´ярні, з будь-якого місця, і він сам спокійно виїде і заїде.
автор Зубная фея • 13 февраля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Дверей там нет вообще. А вот шкаф будет открыт, а в этой комнате чаще всего будет люди
автор Зубная фея • 13 февраля 2023
Ответ дляСплюшка
Там буде велика станція самоочистки і мийки жопки
Сплюшка• 13 февраля 2023
Ответ дляЗубная фея
тоді варто робити відкритий заїзд і не перейматись
А я с Рио-де-Житомира!• 13 февраля 2023
наш жужик жужить о 7.20 коли ми лише встаємо і ніхто вставати відчиняти двері не буде. І ще є док станція, це півшафи тре віддати для жужика.
автор Зубная фея • 13 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Це шафа технічна, там сховані комунікації, місця для такого досить.