ФруктЕщеТот• 13 февраля 2023

Скандал жіночий, чоловічий, чи унісекс?

І скільки їх є версій? Дякую
Нога на ногу• 13 февраля 2023
Удалено администрацией...
Воленс-неволенс• 13 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Ищу-брожу• 13 февраля 2023
Муть редкостная ,с какой то тошнотворной выбивающейся с общего букета ноткой.женский.возьмите ядовитую девочку диор лучше,в концепции они похожи чем то,но в девочке нет этой противной вонючей нотки
Нога на ногу• 13 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ні, ну блін, як спитали. Ні бренду, нічого 🤷‍♀️
Ищу-брожу• 13 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Это
Нога на ногу• 13 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Это
Ааа, зрозуміла)

Взяли видалили мій коментар. У людей взагалі туго з почуттям гумору? Чому тоді не видаляти такі теми, де автор за відсутністю поваги до читачів, не коректно ставить питання?
автор ФруктЕщеТот • 13 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Это
Так, Жан Поль Готьє, в мене знайшовся пробничок, пшикнула разок на шию, спочатку мені щось неприємне здалось, діти в машині почали питати, що так воняє, я пообіцяла більше не корисуватися, а ввечері в передпокої пробігала повз шаіу, то мій шарф пахне зовсім по іншому, приємно. Чорними буквами написано скпндал і ьренд характерний ЖПГ.
автор ФруктЕщеТот • 13 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Ааа, зрозуміла)

Всі його знають, часто хвалили, от я під враженням і пшикнулась знайшовши. А хто не знає, той мені і не допоможе, а тут дівчата є такі експерти в парфумах.
Нога на ногу• 13 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не всі. Вас чимось обзавівся мій коментар?
Ищу-брожу• 14 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Понюхайте ядовитую девочку,она полностью классная от верхних нот до базы.лучше в версии парфюмерной воды
автор ФруктЕщеТот • 14 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Ні, не образив, але він міг задати тон темі, не в те русло її вже почало нести, а я хотіла почути нормальні відповіді тих, хто в цьому розбирається.
автор ФруктЕщеТот • 14 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Дякую, навіть не знала такого аромату, в діора лише Жадор знаю. Цікаво, піду читати, шукати про дівчинку, а назва яка пікантна.
Нога на ногу• 14 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Нічого собі ви цензор. Я абсолютно нікого не хотіла образити. І в ньому власне й не було нічого образливого. Ви вде геть тут всі подуріли
автор ФруктЕщеТот • 14 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Я ж написал, що не образись, а ще б і посміялсь, якби це було не на початку теми, а так часто такі пости не дають автору отримати те, що він хотів - пораду. Тому коли хрчеться Вам подуріти, то створіть свою тему, і там вправляйтеся в кпинах і гуморі.