Мозговая пилочка• 14 февраля 2023
Дайте пораду. Чи може вбити себе треба? Я не мощу забути аборт
і те дитятко…
яке я побачила на власні очі. 12 тижнів
Я не маю життя
в якійсь мірі була б рада померти
Зараз я випила.
Небагато.
Не можу забути
І думаю що та дитя там на небі
Плачу…… я не моду жити після того.
яке я побачила на власні очі. 12 тижнів
Я не маю життя
в якійсь мірі була б рада померти
Зараз я випила.
Небагато.
Не можу забути
І думаю що та дитя там на небі
Плачу…… я не моду жити після того.
черная мамба• 14 февраля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, оплачено - сумуйте, ридайте, зліться. Коли емоції трохи відпустять - зробіть щось для цієї дитини - пожертву в дитячий будинок, кущ троянд посадіть - що вам захочеться.
У вашому серці виділіть місце для цієї дитини, вона завжди там буде мати місце
мені сподобалась ідея прсадити кущ троянд, от щось в цьому є...
ДеньгиНеСдаю• 14 февраля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
буди
Але я вина себе
Я кончена
Але я вина себе
Я кончена
Ідіть на сповідь
Язвочка• 14 февраля 2023
Ответ дляПротея
Именно
Первый раз бы даже я поддержала, но меня жутко раздражает когда человек кайфует от страданий, но не идет к психологу и не хочет ничего делать. Ждет, что другие изменят его и уменьшат боль
У вас психологічні проблеми і серьйозні. З автором все зрозуміло. Коли раздражає чужий біль- то не норма. А коли є бажання ще добивати слабшого, то вже садизмом віддає.
Язвочка• 14 февраля 2023
Автор. Ви справитесь. В життя як на довгі ниві, буває шо завгодно. Вам треба спеціаліст і допомога, не затягуйте.
Язвочка• 14 февраля 2023
Ответ дляПротея
А, ну так вы сразу говорите, что такая же
Дякувати адмінам вас можна блокувати.
СМСница• 14 февраля 2023
Така доля була, та дитина не мала народжуватися значить. Може не той час, може в неї було б тяжке життя, може була б калікою. Все, що не відбувається, на краще. А те, що ви зараз робите - тяжкий гріх. Так що беріть себе в руки, бо оце псевдо-страждання доведуть вас до такого, що потім будете каятися ще дужче, та буде пізно.
Вам же 5 років, доросла жінка. Зробила, значить так треба було і вам, і дитині. Взяла відповідальність за своє життя на себе і пішла далі!
СМСница• 14 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це кощунство вбивати свою власну дитину,таким відразу потрібно на стерилізацію,як кішкам
А таким як ви - язика і руки. Бо ви в сто разів гірше чините, ніж автор.
Язвочка• 14 февраля 2023
Ответ дляПротея
Откройте анонимку я вас тоже забаню 🙏🏻
Таро розкладіть там всі відповіді.
Первоклашка Я• 14 февраля 2023
Авторе, Ви працюєте? В вільний час ідіть волонтерити в центри онкохворих, хоспіс, або дитбудинки. Вам потрібно просто знайти сенс життя, а не сидіти оце і ридати. Нічого вже не зміниш.
Котик-Пупсик• 14 февраля 2023
Бред. Вы сами себя накрутили, в 12 недель это не дитятко. Не делайте себе и другим нервы. Не понимаю я этих соплей
PORKA• 14 февраля 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Сказали мне чего то
Моей подружке в молодости делали искусственные роды, тоже пол сказали. Мальчик бы был.
Звоночек• 14 февраля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В чем ценность вашего рода?
В продолжении. Как и любого другого. Но у меня нет по этому поводу трагедии, моя жизнь гармонична и без детей.
Зубная фея• 14 февраля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
не. Оду …
я горю
мене душа болить
Я хочу до тої дитини(( це проклята 19 вересня я пам’ятаю кожного дня
Стараюсь не думають
Не можу
Каюсь
я горю
мене душа болить
Стараюсь не думають
Не можу
Каюсь
я бы дала совет. но лично, а в переписке не могу.
Не знаю, какое ваше состояние и как отреагируете.
Сколько времени прошло?
неДоЖиру• 14 февраля 2023
Навіщо ви сюди писали?Розумію, що це біль , але тут одне кацапьйо бездушне сидить, судячи з коментарів.Можливо, нова вагітність та народження дитини іскупить цей гріх і ваша душа найде спокій?
ЛисАпедная• 14 февраля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
не. Оду …
я горю
мене душа болить
Стараюсь не думають
Не можу
Каюсь
я горю
мене душа болить
Стараюсь не думають
Не можу
Каюсь
Как я вас понимаю. Это ужасно. Я тоже не могу об этом забыть уже 12 лет.... Не знаю, что сказать....
Спрошу_ка_я_у_мужа• 14 февраля 2023
Не розумію цих побивань, мазохізм якийсь. Я колись зробила медикаментозний, в студентські роки, і це було дуже правильне рішення, навіть не згадую про це. Через майже 10 років народила бажану і заплановану дитину і зрозуміла що діти то геть не моє, повторити точно не захочу, радості від материнства не отримую, лише розчарування і відчай.
На-перекуре• 14 февраля 2023
Ответ длятогдалия
Причина не в том, что не тех оставила. Если интересно почитайте как и что происходит на энергетическом уровне. И как аборты влияют на существующих детей
А де прочитати , порадьте, в мене міг би бути менший брат
Добротная• 15 февраля 2023
Якщо вам це хоч трохи допоможе: душу вбити все одно неможливо, регресологи стверджують, що душа в тіло приходить на 4-5 місяць, а також вона може прийти з наступним немовлям, якщо їй це справді потрібно. Почитайте Майкл Ньютон’ Путешествие души’
Заместитель Анонима• 15 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Чим гірше???!
КрытыхРынков• 15 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Верьте во что угодно. Но не надо свои бредни навязывать другим людям.
Какие бредни, вы о чем? О том, что в 12 недель у ребенка ручки, ножки и голова??