Анонимарик• Изменено 14 февраля 2023
Їздила на лівий берег в дніпровський район
Дивитися на квартиру недалеко від дарницької площі,ніби як попала в іншу реальність,хоча колись жила і в дніпровському,і в десняньському районах
Чому Київ такий різний?
Точніше чому лівий берег так відрізняється від правого?
Правий це все і діловий центр,і історичний
Чому Київ такий різний?
Каменная Фрося• 14 февраля 2023
В Берлине давно были? А в Стокгольме? Лондоне? Праге? Париж не хотите от центра отъехать? А Пекин, не? Киев такая же столица, всё нормально! Если что я с Левобережки, Никольская Слободка- самый прекрасный район Киева
Organic• 14 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я тоже на правом, и все предки жили на правом. Они и не могли жить на левом, выше написала почему)
150 років назад і Борщагівка Києвом не була, і що?
Доречі ’предки’ вам розказали звідки назва району? Чи вони історією міста так само, як ви не цікавились?
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Соломянка
Ну, не знаю навіть…. А що там особливого такого?
курасаны• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Я левый берег вообще не воспринимаю.
Там ничего нет.
Мне только красная ветка там нравится, где много сосен, парк киото и Березняки.
ПОХ вообще кошмар. Но тут много его любителей
Organic• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
На отрадном парк хороший.
Украинские страви)марани)волынская база.
Не плохой район)
На борщаговке южной не знаю, рынок днепро рядом
Не плохой район)
парк Перемоги давно бачили?
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Тут згадується мем
’Ти ж з Козятина Вінницької області’
Трольна тема, звичайно)
’Ти ж з Козятина Вінницької області’
Трольна тема, звичайно)
Я народилася в Козятині) ✌️
Меряно-перемеряно• 14 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Интересно в старом городе и историческом центре. А он весь на правом берегу.
А где в посте на который я написала вопрос, речь про исторический центр?
Ответ для100pudov
А в якому району зараз живете? Я на Березняках живу, просто чудовим місцем вважаю. Раніше жила біля метро Дарниця, також задоволена була.
Я на Шумського. Прекрасного тільки Тельбін і Дніпро, і то скільки в той Дніпро скидається, та Маяк зайняв половину набережної - шо там прекрасного?
На третіх в гаражах метал випалюють, там смердить страшно, і в гаражі ніхто й не сунеться... Маяк по ночах сміття палить... І доносить від нас ще з Дарницього всю смердючку - і Енергію, і золовідвал...
Звісно, завдяки водоймам трохи краще, ніж на ПОХ, але де ж там чудове місце? ((((( Ще й місце перед манежем під забудову готують... Не кажучи вже ту саму спірну ділянку під тридцяткою. (((((
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ для100pudov
А що на лівому березі особливого?
Organic• 14 февраля 2023
Ответ для100pudov
Я народилася в Козятині) ✌️
теж вважаєте лівий берег Києва отстоєм? ))
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
В Стокгольмі була
Так там гарні новобудови,але не більше того
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Соломянка
Соломенка - это просто ужас. Я там работала 3 года.
Я имею в виду - жить там хорошо, но работать...Без метро? Ну уж нет...
бЭйбА• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я живу как раз в Днепровском районе. Очень хорошее место!)
Привіт з Поправки
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Ви на солом´янській працювали ?
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Ви на солом´янській працювали ?
Да, вспоминаю с ужасом поездки туда и назад.
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Я не хочу ,шоб на моїй Трохї виросли такі чорні гроби, як біля центрального ЗАГСу. Мені подобаються зелені дерева
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Апріорі
Меряно-перемеряно• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
На отрадном парк хороший.
Не плохой район)
Ну да, куда уж Познякам, Осокоркам и харьковскому до вас: у нас только несчастный Ривер мол, алладин, пирамида, парк партизанской слава, базар перед Дарницкий вокзалом да круглосуточные большие Сильпо
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Я левый берег вообще не воспринимаю.
Там ничего нет.
Там люди.
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
А ви вважаєте той загс чимось нереальним?)
Ответ дляlith_oops
мінусів багато, це правда. але люблю наш хутір. навіть гімн інколи співаю
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Там де пар бар?
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Я левый берег вообще не воспринимаю.
Там ничего нет.
Да конечно. Киевлянка? Или понаехали и понаоставались?)
Без обид!)
Щас ухожу• 14 февраля 2023
Ответ дляOrganic
1) С каких именно моих слов у вас вывод, что я не интересовалась историей Киева?
2) Как тот факт, что борщаговка 150 лет не была Киевом опровергает то, что левый берег Киевом не был 100 лет назад?
Не наблюдаю логики в вашем комментарии...