Анонимарик• Изменено 14 февраля 2023
Їздила на лівий берег в дніпровський район
Дивитися на квартиру недалеко від дарницької площі,ніби як попала в іншу реальність,хоча колись жила і в дніпровському,і в десняньському районах
Чому Київ такий різний?
Точніше чому лівий берег так відрізняється від правого?
Правий це все і діловий центр,і історичний
Чому Київ такий різний?
бЭйбА• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Ну наприклад біля олімпійської протікає річка либідь в якій хрестили Київську Русь
А зараз поглянемо на озеро Гнилуша і річку Либідь ( з великої букви). Ой, давайте не будем на Либідь дивись
Ответ для100pudov
Я живу біля манежу якраз))) в червоному будинку. Мені тут все подобається: є де погуляти- озеро і парк . Є базар, нормальні магазини, поруч міст, тобто до центру також не далеко. Чесно, до цього жила на Позняках, от там жах. На рахунок брудного повітря, то чисте воно лише на заході України, де немає виробництв. Ну от що біля манежу будівництво буде, чую вперше. Підкажіть, звідки інформація? Бо мої вікна якраз виходять на ту сторону і перспектива так собі((((
Ну от та ділянка, де стихійна стоянка на траві, вона в приватній власності. І спеціально її захаращують, щоб забудувати. Повикопували ж дерева як труби міняли...
Ще коли дерева навколо манежу повирубували, я тоді з Росляковим спілкувалась, він клявся й божився, що замість вирублених директор манежу власноруч на тій ділянці посадить. І де? ((((
По факту там приватна власність, захочуть - забудують, і ніяких дерев...
Там ще з часів Омельченка збирались забудовувати, але активісти плюс-мінус боролися. Ви можете з Ольгою Пилянкевич зконтактувати, вона в блакитному, не пам´ятаю в якому саме. Вона тою забудовою переймалася.
По факту - як зберуться, нічого не зробите, я боюсь... Вже дорогу той манеж перегородив, всі ходять колом, ніхто й не помітить, крім вас і першого номера, блакитного...
Я в перші ж дні війни виїхала, і, знаєте, надихатись не можу... Для мене повітря дуже важливе. Думаю, не зможу вже в Києві жити. Навіть як будемо повертатись - не до Києва точно.
Виробництв немає в нас. Заводи позакривани, навіть Фанпліт закрили, що був в Комфорт-тауні там поряд. Ото тільки ближче до Червоноткацькою там ночами ДСП палять з нарізки - ото всі виробництва.... На жаль, повітря погане через ущільнюючу забудову без урахування рози вітрів. Ну і відсутність фільтрів на Енергії та ТЕЦ... Не думаю, що колись буде краще....
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
там частина землі приватна власність. дійсно є чутки шо там шось збудують. але ж не хочеться!
Та я в шоці просто! дивилася навкруги і думала, от добре, все вже забудовано і облаштовано, ніяких сюрпризів не буде, а тут таке….
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Я вам навела приклад про історичну цінність лівого берегу, очевидно про неї ви не в курсі
Як і ви про правий
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Так никто ж их не обижает.
Живут люди и хорошо, но если меня спросить хотела бы я там жить,то нет, не хотела б, это как на отшибе
Я бы сказала, где отшиб, но боюсь кого-то обидеть. Я живу между м. Черниговская и м. Дарница. Это супер место, если брать спальные районы. Инфраструктура супер, метро рядом.
А вообще вкусы у всех разные, но про то, что я живу в Черниговской губернии, мне говорил начальник, который понаехал!)
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Несколько остановок? Полчаса на троллейбусе от Палаца спорта...
В мене немає півгодини)
Ви гоните)
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
А ви?
Загс- це радянська стара будівля, немає чим там милуватися от зовсім
Де знаходиться центральний ЗАГС, ви знаєте? А що навколо нього? Ви взагалі мою відповідь уважно прочитали?
Щас ухожу• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
О, тут про отрадный речь шла про отрадный. Так в парке отрадный исток этой самой реки Лыбидь и даже памятный камень установлен.
Мастер Класс• 14 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Солом´янський, практично біля Олімпійської... це десь прям на краю прірви, Протасів з іншого боку Байкове, з третього 30 колій жд..... ну, да, нам так не жить
Те же мысли. Где Соломенка, а где м. Олимпийская. Пришло в голову тоже Байковое и Протасов Яр
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляПосудомойка
А почему хаять. Ну реально правый и левый берег это вообще как 2 разных города. Кому что ближе.
От і я про теж в своїй темі кажу,реально різні відчуття аж мурашки по шкірі
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
В мене немає півгодини)
Ви гоните)
Да конечно...Хвалите и дальше Соломенку свою. Для меня работа там - это самые ужасные годы моей жизни.
Но там был красивый парк, это факт...
Ответ дляboringmovie
якби тільки ото перестали забудовувати і порядок в гаражах зробили! бо вже ту мач.
Ну як ми всі знаємо, біля тридцятки там спірний момент, вже сто разів були мітинги, а забудовники все пруться... Ну і перед манежем, писала в сусідньому коментарі.
А, і ще навпроти Березіля вони там якийсь начебто медцентр збирались будувати, я була на громадських слуханнях в Старті, коли громада проголосувала проти. І що? Все одно будують... Невідомо, скільки там поверхів і що воно буде, бо не просто медцентр, а наче типу медичний банк вони писали, комерційний, стволові клітини чи щось таке. Депутати (тоді ще й Гуманенко був до тих двох взяточників), клялись і божились, що не буде забудови - і все одно заїждають і будують...
Ответ для100pudov
там ще в кадастровій карті на набережній у парку теж дуже великий шмат землі приватна власність. але я ж сподіваюсь, шо раз в нас там вже зроблений парк із пам´ятником, то нічого не буде.
ще сла богу, шо парк біля тельбіну з тої мусорки зробили, бо я там чекала, шо свічок 3 штуки влуплять.
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Блин так там не близько як раз таки метро.
Що ви вигадуєте?
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Що ви вигадуєте?
Для меня 13 минут - это близко.
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Скажіть,чого ви його так ідеалізує те?!
Воленс-неволенс• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Як і ви про правий
Удалено администрацией...
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Я за 20 хвилин дійди можу до метро
Ответ дляboringmovie
Я вангую, що там тільки Маяк буде розширюватись, бо вони своє не віддадуть.... Теж мало хорошого, але ліпше, ніж свічки...
бЭйбА• 14 февраля 2023
Ответ дляПосудомойка
А Арсенальна і Берестейка , це не 2 різні міста? Але я згідна Видубичі - сучасне місто, Русанівка - фуууууу.
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Скажіть,чого ви його так ідеалізує те?!
У вас проблеми з розумінням написаного?
Я вже вийшла з теми. Не ведуть на повокації
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
Дякую за інформацію. Бо сюди ми переїхали тільки в 2014 році. Знаю, що тут люди виборювали місце біля Тельбіну, бо його також хотіли забудувати. Ну, і я звернула увагу вже давно, коли тут красота наводили біля озера і манежу, дороги робили, що ця частина так і залишилась ніким не тронута. Тепер зрозуміло чому….
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Для меня 13 минут - это близко.
Ну якщо від Азербайджанської наприклад до не близько, дивлячись яка вулиця
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
И, кстати, на левый берег отселяли коренных киевлян - с Подола, Печерска и т.д.
любименькая• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
На лівому це більше такого
А мені такого більше на правому
Ответ дляlith_oops
забудовники реально бісять. це ж по всьому києву так! мер землю гарно ’продає’, закони їм неписані! вони бляха пишуть одне, а будують інше. замозахвачують території.. так задрало!!!
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
У вас проблеми з розумінням написаного?
Ви мабуть дуже заміж хочете

Железный коготь• 14 февраля 2023
Я на правом квартиру сдаю на Печерске сама живу на левом :)) больше нравится
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Ви мабуть дуже заміж хочете

Удалено администрацией...