Анонимарик• Изменено 14 февраля 2023
Їздила на лівий берег в дніпровський район
Дивитися на квартиру недалеко від дарницької площі,ніби як попала в іншу реальність,хоча колись жила і в дніпровському,і в десняньському районах
Чому Київ такий різний?
Точніше чому лівий берег так відрізняється від правого?
Правий це все і діловий центр,і історичний
Чому Київ такий різний?
бЭйбА• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Практично біля олімпійської
Солом´янський, практично біля Олімпійської... це десь прям на краю прірви, Протасів з іншого боку Байкове, з третього 30 колій жд..... ну, да, нам так не жить
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляlith_oops
Я на Шумського. Прекрасного тільки Тельбін і Дніпро, і то скільки в той Дніпро скидається, та Маяк зайняв половину набережної - шо там прекрасного?
На третіх в гаражах метал випалюють, там смердить страшно, і в гаражі ніхто й не сунеться... Маяк по ночах сміття палить... І доносить від нас ще з Дарницього всю смердючку - і Енергію, і золовідвал...
Звісно, завдяки водоймам трохи краще, ніж на ПОХ, але де ж там чудове місце? ((((( Ще й місце перед манежем під забудову готують... Не кажучи вже ту саму спірну ділянку під тридцяткою. (((((
Я живу біля манежу якраз))) в червоному будинку. Мені тут все подобається: є де погуляти- озеро і парк . Є базар, нормальні магазини, поруч міст, тобто до центру також не далеко. Чесно, до цього жила на Позняках, от там жах. На рахунок брудного повітря, то чисте воно лише на заході України, де немає виробництв. Ну от що біля манежу будівництво буде, чую вперше. Підкажіть, звідки інформація? Бо мої вікна якраз виходять на ту сторону і перспектива так собі((((
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
?!
Воленс-неволенс• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
А що на лівому березі особливого?
Ну наприклад, ви знали що озеро Гнилуша на Троєщині - це залишки рову від давнього городища 11 століття? На цьому місці були угіддя перших князів Київської Русі. І на цьому місці Ярослав Мудрий украв мирну угоду зі своїм братом, що фактично об´єднало правобережну і Лівобережну Україну?
Приблизно в цей час на території майбутньої мацкви ще жаби квакали на болотах.
Історія цікава для тих, хто нею цікавиться)
Щас ухожу• 14 февраля 2023
Ответ дляOrganic
150 років назад і Борщагівка Києвом не була, і що?
Доречі ’предки’ вам розказали звідки назва району? Чи вони історією міста так само, як ви не цікавились?
Да, возможно вы с чего-то взяли, что мои предки жили на борщаговке (только так вижу логику), то это не так. Они жили на подоле, на печерске, позже на кловской.
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
А що на лівому березі особливого?
Так в тому то і справа…. великої різниці взагалі не бачу. Соломянка звичайний район. Ще й більше завантажений автомобілями
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
А ви вважаєте той загс чимось нереальним?)
Ви точно киянка? Шось не схоже
100pudov• 14 февраля 2023
Ответ дляOrganic
теж вважаєте лівий берег Києва отстоєм? ))
Ні, я тут все життя прожила. В Козятині народилася, бо в мами там пологи почалися, коли в рідні була в гостях.
Щас ухожу• 14 февраля 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
А где в посте на который я написала вопрос, речь про исторический центр?
Речь шла про правый и левый берег, а не про районы изначально.
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
В соседнем здании!)
Там до метро декілька зупинок по вулиці липківського,або на олімпійську під´їхати,не перебільшуйте метро по факту близько там.
А от де,те метро на Троєщині наприклад,або куренівка -виноградар і ще купа районів та мікрорайонів
Посудомойка• 14 февраля 2023
Ответ дляOrganic
і що історичного чи ділового ви знайшли на Солом´янці, Святошино, Борщагівці, Вітряних Горах чи Мишеловці?
Ветряные горы это историческая местность. От парка Кинь грусть до Приорки и Нивок была территория Вильгельма Кристера. Селекционера. Были сады редких плодовых деревьев, а на Виноградаре он выращивал сорта Крымского винограда ( именно поэтому так назван район) . Это дело продолжала его семья пока большевики не взялись за дело.
Щас ухожу• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
На отрадном парк хороший.
Украинские страви)марани)волынская база.
Не плохой район)
На борщаговке южной не знаю, рынок днепро рядом
Не плохой район)
А что за волынская база?
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Понаехала с Киева )урицкого-сталинграда-гонти)и даже соф борщаговка)
А на левом свекры живут,харьковский.чувство,что разные города
Это простой снобизм! Моя бабушка родилась на Байковой горе, а мама на Панаса Мирного.
Но хаять левый берег как-то некорректно. Правый берег - это же не только Крещатик...Это и другие районы, жителей которых я не хочу обидеть.
Ответ для100pudov
там частина землі приватна власність. дійсно є чутки шо там шось збудують. але ж не хочеться!
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну наприклад біля олімпійської протікає річка либідь в якій хрестили Київську Русь
ЯблокоРаздора• 14 февраля 2023
Цікаво, на скільки сторінок тепер буде срач. Кияни, наше місто прекрасне і кожен район гарний по своєму.
Я пішла
Воленс-неволенс• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Я вам навела приклад про історичну цінність лівого берегу, очевидно про неї ви не в курсі
Ответ дляOasis in the Desert
Так никто ж их не обижает.
Живут люди и хорошо, но если меня спросить хотела бы я там жить,то нет, не хотела б, это как на отшибе
Oasis in the Desert• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Несколько остановок? Полчаса на троллейбусе от Палаца спорта...
Анонимарик
• 14 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви точно киянка? Шось не схоже
А ви?
Загс- це радянська стара будівля, немає чим там милуватися от зовсім
Посудомойка• 14 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А почему хаять. Ну реально правый и левый берег это вообще как 2 разных города. Кому что ближе.