Екатерина27• 14 февраля 2023
РФ стягує до кордонів з Україною літаки для підтримки нового наступу, – FT
Вопрос, почему опять наша разведка об этом молчит?
Безимени890123• 14 февраля 2023
Ответ дляrybka21
ніколи в ваших краях не була
тре приїхать після перемоги
Холодний Яр запрошує! У нас на Покрову хлопці приїздять, зброю святять.
Вкусныйпончик• 14 февраля 2023
Ответ дляknopkakyev
Що пропонуєте? Домовлятися?
Питання було риторичне.
Безимени890123• 14 февраля 2023
Ответ дляYammystar
Я теж з Черкаської, але кажемо скіки або сіки😂
Взагалі, я черкаських по вимові завжди впізнаю.
Безимени890123• 14 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ну вам смешно, а мне не смешно, когда все сбитое летит на населенный пункт.
А, ви б хотіли щоб воно НЕ збите на населені пункти летіло. Може, ще проголосуємо?
Чашечка кофе• 14 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Подбитые вполне реально
Алло! Сейчас ее февраль 2022 года, когда рф на короткий промежуток времени удалось захватить господство в воздухе. Сейчас февраль 2023 года и у Украины есть Nasams, Iris T, Hawk, Partitot скоро будут. Про огромное количество ПЗРК не стоит забывать
Ответ дляlisulya
Он же уже не разведчик, Вы что все пропустили?
А кто же он?
Ответ дляБезимени890123
О Да) працювала в компанії автомобільній в центральному офісі, кожен день дзвонили менеджери з усіх регіонів. І тільки черкаських хлопців я впізнавала одразу по - дєвочки, мені нада срочно ваша помощь! Кажу - Черкаський говір впізнаю зразу 😂
pumadinika• 14 февраля 2023
Результатов: примерно 193 000 (0,49 сек.)
Столтенберг: Винищувачі для України зараз «не є ... › news › 2025...
Перевести эту страницу
5 часов назад — Наразі немає ознак того, що росія готується до «масованого повітряного нападу» - Остін.
Наразі немає жодних ознак того, що росія готується до ... › ...
Перевести эту страницу
4 часа назад — Про це УНН інформує з посиланням на CNN. Цитата. «Що стосується того, чи збирає росія свої літаки для якоїсь масованої повітряної атаки, ми ...
У Пентагоні поки не бачать, щоб Росія готувала масовану ... › details
Перевести эту страницу
Ознак того, що Росія готується до ’масованої повітряної атаки’ по Україні, поки немає.
Не найдено: великої | Запрос должен включать: великої
Перевести эту страницу
Безимени890123• 14 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
зашла я на financial times. я не зрозуміла.. шоб почитить оригінал це мені треба в них підписку купили?
Так. Тому так люблять посилатися саме на це джерело
pumadinika• 14 февраля 2023
Автор,читайте до конца что там пишут,инфа от анонимных источников и там есть движения авиации,но пока это не похоже на наступление.Тг каналы вырвали кусок статьи и началось..На Рамштайне сегодня говорили.пока все ок