Екатерина27• 14 февраля 2023

РФ стягує до кордонів з Україною літаки для підтримки нового наступу, – FT

Вопрос, почему опять наша разведка об этом молчит?
Вкусныйпончик• 14 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
А, ви б хотіли щоб воно НЕ збите на населені пункти летіло. Може, ще проголосуємо?
Мова про те, що хоч не збите, хоч збите - людям горе.
Loredana17• 14 февраля 2023
Ответ дляПтеродактиль
У Касьянова в фб пост необнадеживающий
Хто це? І що каже?
Чашечка кофе• 14 февраля 2023
Ответ дляNatk@
В Телеграмм читала
Повідомлення Норвезької розвідки про те, що вперше за 30 років починається
розгортання кораблів Північного флоту рф у Балтійському морі, які можуть нести тактичну ядерну зброю. Звісно, активність у Балтійському морі є, але це не більше ніж ротація корабельного угрупування/його передислокація. Те, що кораблі є носіями тактичної ядерної зброї явно не причина панікувати. Наприклад протичовновий літак Іл-38, який часто літає над територією рф теж несе тактичну ядерну зброю, а всім відомі Ту-95мс несуть стратегічну ядерну зброю, проте про це ніхто не каже.

Коротко кажучи - імовірність застосування будь-якого типу ядерного озброєння не те, що малоймовірна, а можна сказати ’ніяке’.
Marsunia• 14 февраля 2023
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
А логически мыслить то же что то мешает? Ми 8 не маневренные, лёгкие цели для сбития, Сушки больше предназначены для воздушного боя или быстрого нанесения ударов, но и их реально сбить современными системами. Многое зависит от компетентности пилота, в основном, более менее летает высший офицерский состав, так как у них уже есть летная практика хорошая. Много ли таких в раше осталось, это вопрос. Я не говорю что у них нет техники и пилотов, есть, но в сильную массовость мне мало вериться.
ksunuyabelaya• 14 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
И?
Понятия не имею
ksunuyabelaya• 14 февраля 2023
Ответ дляMoco
Кисло
Ну не сладко
боригнув• 14 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Так. Тому так люблять посилатися саме на це джерело
он воно шо! якшо оригінал статті платний, то можна плести шо завгодно і дуже розмито. джерела в них такі, шо навіть подивиться не можна. і взагалі чий цей журнал? рашка собі стільки всяких смі викупила.. про них в вікіпедії зразу фотка, як вони у пукіна інтерв´ю беруть. кручу верчу, запугать хочу. нічого не ясно
pumadinika• 14 февраля 2023
пригожин записал видоскик.что Бахнут им не взять и обматерил ура военкоров за триндежь,сказал -шуруйте на фронт пиз..жники
rybka21• 14 февраля 2023
слухайте, пані, за тиждень ’наступлєнія’ вже приземлили 7 або 8 сушок ворожих. про це розвідка нічого не каже? а ви навіть не знаєте, що на фронті відбувається
Чашечка кофе• 14 февраля 2023
Ответ дляПтеродактиль
У Касьянова в фб пост необнадеживающий
У него погремуха Юра всепропало
Loredana17• 14 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Пробовали с 24 февраля до середины марта. Но получили больших 3,14 здов и перестали
А куди залітали? Не пригадую.
Briunetochka• 14 февраля 2023
Ответ дляrybka21
не тільки літаки, ще й вертольоти
питання в якому вони стані
бо за іржаві хвости мова була ще влітку
над нами вполне нормальные летают.разные.но не ржавые
автор Екатерина27 • 14 февраля 2023
Удалено администрацией...
Moco• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А куди залітали? Не пригадую.
В города
Loredana17• 14 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Собьют то собьют, вопрос: куда это все збитое упадет?
А де літало над домами?
rybka21• 14 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
та ні, хапаємо тревожні валізи і тікаємо в Польщу
Moco• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А куди залітали? Не пригадую.
Весной например слышали в Николаеве, а он был прифронтовой
ksunuyabelaya• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А де літало над домами?
В Харькове точно летали
Авиабомбы скидывали
А вы не знали?
ВалюШок-d20a• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А де літало над домами?
в Чернигове
rybka21• 14 февраля 2023
Ответ дляBriunetochka
ви на лінії фронту зараз?
pumadinika• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А куди залітали? Не пригадую.
русня у меня над головой в начале войны летала как здрасте над моим двором(частный сектор) и вертолеты и истребители,чуть дерево не задели так низко.а потом всьо.
Вкусныйпончик• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А де літало над домами?
Ви про рос літаки?
Briunetochka• 14 февраля 2023
Ответ дляrybka21
ви на лінії фронту зараз?
нет.тыл лнр.граница рф
Чашечка кофе• 14 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Еще с 24 февраля у границ Украины около 400 самолётов и 300 вертолётов. Маленькое открытие. Страшно стало только сейчас? Мозги пора включать. Пойду на завтра мясо мариновать
rybka21• 14 февраля 2023
Ответ дляBriunetochka
нет.тыл лнр.граница рф
а, ну там вони і літають
і не припиняли літати
Безимени890123• 14 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
А ще поки перекладуть, а ми знаємо дива русоперекладу, то виходить щось дуже далеке від оригіналу.
Moco• 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А де літало над домами?
Даже бои были в Николаеве, заехал танк в центр, летали самолеты, знаете как стремно было, были далеко от того места а подвал дрожал пипец как
автор Екатерина27 • 14 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
А де літало над домами?
А вертолеты сбитые над Киевским морем не помните?
Briunetochka• 14 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а, ну там вони і літають
і не припиняли літати
боевые вылеты
Marsunia• 14 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Нет, не ок все с 24.02.2022, но Вы принесли информацию от анонимных источников каких то и обвиняете нашу разведку что она Вам не доложила про кучу самолётов и вертолетов на границе, так то что они там есть никто не скрывал никогда, достаточно общедоступные новости почитать.