Пэрисхилтонша• 15 февраля 2023
Насадки на соски для комфортного годування
Чі ви користуєтесь ви насадками для сосків при ГВ? Вони зручні у використанні? Дієві?
Мабуть кілька разів не вірно прикладала і тепер так болять (( розкусала мені дуже сильно.
Мажу біпантеном зараз, ну краще ж попередити ніж лікувати
Королева красоты• 15 февраля 2023
С их помощью выкормила второго ребенка. Еще в роддоме розкусал соски очень сильно, думала попользуюсь пока заживет, а потом заметила, что ребенок с накладками больше съедает и мне никаких болезненных ощущений. Так больше года кормила
Пэрисхилтонша
• 15 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
А які? Не пам´ятаєте? Яка фірма?
Королева красоты• 15 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А які? Не пам´ятаєте? Яка фірма?
Да какие были в аптеке, те и брали, помню разные были. При использовании придерживала поначалу
Туфли в чешуе• 15 февраля 2023
Користувалась і дуже рекомендую. Мені подруга подарувала фірми ’Chicco’
ЯсноВидящая• 15 февраля 2023
Да, поначалу использовала их несколько раз.
Где-то месяц проблемы были, даже думала сворачивать ГВ. Пока ротик не подрос и не научился хорошо брать сосок
Мюллерная• 15 февраля 2023
Найкраще гоїть мазь календули.
Тільки її треба змивати перед годуванням.
Гляньте малюнок, як треба вірно прикладати, пару діб проконтролюєте, а потім обоє звикнете.
У мене плоскі соски, але вийшло годувати без накладок, коли навчилася прикладати.
У більшості знайомих з накладками не вийшло.
Света С Приветом• 15 февраля 2023
Пуреланом мажте.
Якщо добре прикласти, то не буде проблем з годуванням. Мені накладки не допомогли. Декілька варіантів купувала і ніяк.
Розавенная• 15 февраля 2023
Не користувалась ані насадками, ані кремами з обома дітьми. Головне одразу проконтролювати вірний захват. Подивіться малюнки або попросіть про допомогу медперсонал, вони охоче підкажуть.
Уходя дверю не хлопать• 15 февраля 2023
Найкраща мазь - пурелан!!!! Її можна не змивати. Накладками користувалась 3 місяці. Врятувала гв. Без них був ад. Кров і біль 🤕😪Потім налагодила і гв було до 1,5 року.
Гжегож Бженчишчикевич• 15 февраля 2023
Користувалась з пологового, дитина була з характером, нервувалась шо не може взять груди. Прийшлось, як то кажуть я як недосвідчена рано здалась. Потім вже не змогла її відівчити без цих накладок, не сприймала. Так і годувала до 8 місяців, морочливо , я б не радила. Я могла нагодувати лише в положенні лежачи, та і весь час ці накладки мити. Другу дитину годувала без накладок, це просто красота.