Марфа Українівна• 15 февраля 2023

Дисплазія. Конізація. Хто робив? Зайдіть, будь ласка

Дівчата, в мене дисплазія шийки матки. Будуть робити конізацію під загальним наркозом. В кого була така операція? Можете розказати як проходить реабілітація. Мені лікар сказав, що після наркозу ще дві годинки побуду в них і можу їхати додому. Я живу одна. Чи потрібна буде мені стороння допомога? Мама хоче брати відпустку і приїхати до мене на тиждень-два. А якщо чесно не бачу сенсу. Вона панікує. Я намагаюсь їй пояснити, що тут немає нічого складного і за за мною не треба доглядати. Чесно мені морально буде легше самої собі полежати пару днів. В мене маленька 1-кімнатна квартира з одним ліжком. Вона мене буде напрягати. В кого є досвід, чи можна справитись самій після такої операції?
Патриоточка• 15 февраля 2023
Я під місцевим робила, встала і пішла

автор Марфа Українівна • 15 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я під місцевим робила, встала і пішла
А після? Займались домашніми справами нормально? Я ж зможу встати нагріти собі їсти і все таке?
Патриоточка• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
В мене була дитина 1 рік..... Тільки важке не можна було підіймати
Рыжая бестия• 15 февраля 2023
Делала под общим наркозом. 2 часа после операции полежала в палате и поехала домой. Больничный не брала.
Спасатель Малибу• 15 февраля 2023
Делала, могла уйти тоже после 2 часов, но врач сказал лежи под наблюдением, мало ли , и на утро все равно осмотр.
Я послушала доктора, утром после осмотра уехала домой.
Гигиенишвили• 15 февраля 2023
лікар мені розповідала, що це операція одного дня і через пару годин можна додому.
Ответ дляРыжая бестия
І як себе почували? Домашніми справами самі собі займалися-там насипати, нагріти їсти і все таке? Сторонньої допомоги не треба ж? Це ж не та операція, де треба тільки лежати і нічого важче стакана не піднімати, я правильно розумію?
Ответ дляСпасатель Малибу
А дома? Потрібна вам була стороння допомога? Чи можна справитись самій з домашніми справами?
Одни_мысли• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
У вас величезна дільниця землі, яку терміново треба обробляти? Чи ви просто прикалуєтеся?

Ответ дляОдни_мысли
Я це все розумію. Мамі хочу відповіді показати, щоб вона заспокоїлась. Бо вона думає, що я без її допомоги не справлюсь, бо це щось страшне таке(
Спасатель Малибу• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Дома , як завжди , але без навантажень. Головне не піднімати важкого нічого, до 5кг мах , говорив мені лікар.
Я , думаю, справитесь, будете погано почувати себе, тоді покличите маму.
Ответ дляСпасатель Малибу
Дякую
Море_море_я_скучаю• 15 февраля 2023
І в мене під місцевим.Приїхала в місто за 50 км.Зробили конізацію і поїхала назад додому сама.
Прасковична• 15 февраля 2023
Я не по теме. Скажите как у вас обнаружили дисплазию, пап тест ? Как был указан диагноз? Просто, один врач предположил дисплазию по моему тесту а другой сказал что просто воспаление … Потом война и я вообще забила так сказать (
Море_море_я_скучаю• 15 февраля 2023
Краще будьте самі...Вам від того легше не стане шо мама приїде
Море_море_я_скучаю• 15 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Це рік Ви так зволікаєте? Це небезпечно.
Ще можна по кольпоскопії побачити зміни
Ответ дляПрасковична
Спочатку виявили по цитології першого ступеня. Через півроку знов через цитологію уже 3 ступінь. Брали біопсію, вона вже показала що точно це воно. Не тягніть з оглядом, бо може розвиватись.
Прасковична• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Так и было написано что дисплазия или как-то по мед термину ? Боюсь очень (
Как нефиг делать• 15 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я під місцевим робила, встала і пішла
Так само. Попшикали чимось, зробили конізацію і через 5-7 хвилин вільна. На роботу пішла одразу))

Патриоточка• 15 февраля 2023
Автор, от скажіть чесно, вам лікарі нічого про реабілітацію не сказали?
Не вірю.
Ответ дляПрасковична
Так, так і написано було «дисплазія шийки матки легкого ступеня і вірус папіломи 16,35 і 45» Лікар сказала через півроку знову здати аналізи. Здала, тоді вже дисплазія була 3 ступеня. Почали робити інші аналізи. Біопсія вже остаточно показала що 2 ступінь. Сказали треба робити конізацію, поки не переросло у рак.
Ответ дляКак нефиг делать
А під місцевим не боляче було? Вам не пропонували загальний наркоз? Бо мені лікар сказала, що краще під загальним, щоб не мучити мене
Ответ дляПатриоточка
Не вірю.
Та сказала що ніяких навантажень і нічого важкого два місяця. Але я на свою голову мамі сказала, то вона тепер думає, що я і тарілку не зможу підняти
Прасковична• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Спасибо . У меня впч не обнаружили. В тесте было написано «метаплазия паракерптоз» атипичные клетки вроде бы . (Были частые молочницы ) Не понятно почему.Гинеколог сказал это просто такое описании и все (якобы на фоне просто воспаления) Другой гинеколог ещё до пап теста на кресле смотрела и заливала йодом, какой-то участок не закрашен был , и она очень так все мне рассказала (я подумала у меня уже пред рак ) Тоже мне про этот конус говорила
Ответ дляПрасковична
Краще підіть ще до іншого і здайте аналізи всі. Якщо легка ступінь, то може і саме пройти і нічого робити не треба. В мене через ВПЧ розвивається. Краще раз на 6 місяців спостерігайте. Рік це ви затягнули. Підіть зараз, можливо у вас уже і нічого немає дай бог
Прасковична• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
😞😞😞Спасибо. Здоровья нам .
Ответ дляПрасковична
😞😞😞Спасибо. Здоровья нам .
Дякую. І вам!
Прасковична• 15 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Симптомов никаких не было ?
Чудо-Рыба-кит• 15 февраля 2023
Мне делали под общим наркозом. Уехала на следующий день. Нельзя было поднимать тяжёлое. А так норм. И сварить себе могла и нагреть. Пару дней полежала, потом начала работать на огороде) когда к вечеру стал побаливать живот, больше отдыхала
Ответ дляПрасковична
Симптомов никаких не было ?
Я регулярно раз в рік ходжу провірятись. Все добре було. Прийшла із симптомами молочниці, заодно взяли всі аналізи. Так і виявили, а так симптомів ніяких і зараз немає, просто молочниці часто цей рік(