Ума Палата• 15 февраля 2023
Що готуєте смачне і дієтичне?
Так хочеться чогось смачненького, але не калорійного))) що готуєте класного??? Я б з´їла кіш Лоран, але тісто не їм.. ех(( порадьте щось пліііззз для фігури)
Болтушка Му• 15 февраля 2023
готую смачне та не дієтичне
сьогодні грузинські кубдарі
на питання - скільки важу - відповідаю одразу. 46 кілограмів.
сьогодні грузинські кубдарі
котопёс• 15 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
готую смачне та не дієтичне
сьогодні грузинські кубдарі
А кудбарі то що? Гугліть я то можу, але ж
Мания-Величия• 15 февраля 2023
Киш Лорен... Диетичнее не придумаешь
Ничего диетического не готовлю, не из чего
Болтушка Му• 15 февраля 2023
Ответ длякотопёс
це такі паляничкі соковиті з м’ясом
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
готую смачне та не дієтичне
сьогодні грузинські кубдарі
Клас))) уявляю як це смачно))) в мене дуже повільний обмін речовин, від тіста пухну. Нещодавно робила салат смачний- листя салату різного, сир з пліснявою поламала шматочками, виноград рожевий солодкий буквально пару штук, маринована синя цибулька, помідор, заправка олив.масло+діжонська гірчиця. Ням
ФФФФристайла• 15 февраля 2023
2-3 пачки замороженных овощей на сковородку в кипящую воду и под крышку, чтобы овощи протушились. Когда они практически готовы, воду сливаю, добавляю кокосовые сливки, соевый соус, острый перец и при желании рисовую вермишель и ещё тушу под крышкой
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Помело) 38 калорий в 100 гр
Хм, точно, давно не купляла
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Яблучко або ківі, апельсину ще можна.
Це звичайне
а хоцца щось смачне
котопёс• 15 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
це такі паляничкі соковиті з м’ясом
Нічого не ясно, але дякую
Козачка• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
Це звичайне
а хоцца щось смачне
Ви з солоного чогось смачного хочете?
Болтушка Му• 15 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Нічого не ясно, але дякую
ну а як ще пояснити
це проста селянська страва. тісто с м’ясною начинкою.
весь смак в м’ясі, що нарізано дрібно ножем, та грузинських автентичних приправах.
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляКозачка
Ви з солоного чогось смачного хочете?
З будь-чого)
Наполеон Бонапарт• 15 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Помело) 38 калорий в 100 гр
Ну тогда уже огурец) в 100 граммах 10 кал.
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нє нє, блюда! Огірки і яблука самі по собі то не цікаво і буденно.
Болтушка Му• 15 февраля 2023
колись готувала рисову лапшу з баклажанами, маринованою спаржевою квасолею та ще шось туди клала, вже не пам’ятаю. ну це під біле сухе вино, що дуже-дуже охолоджене.
Болтушка Му• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
печінку курячу вам можна?
Ума Палата
• 15 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
печінку курячу вам можна?
Все можна, крім випічки і жирного. Тушила того тижня. У вас є хороший рецепт?
Крошечка-хаврошечка• 15 февраля 2023
Домашнюю шаурму)
Капуста, морковь на терке, отварной индюк, немного тертого сыра и заправка - сметана, горчица, соевый соус, тертый квашеный огурчик. Завернуть в лаваш и прогреть со всех сторон на сухой сковородке.
Козачка• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
З будь-чого)
Ну, спечіть кіш. Тільки з лавашем замість тіста.
Заливний пиріг можна спекти з будь якою начинкою. Тісто - яйце, кефір чи йогурт і рисова мука. Нічого страшного вашій фігурі не станеться від шматочка такого пирога на обід.
На вечерю ще простіше - запекли м’ясо чи рибу, відварили ту ж овочеву суміш. Зробили соус з гірчиці та лимонного соку і готово.
На перекус гуакамоле на хлібчику.
Боже! Та скільки є смачних страв без шкоди для фігури. Що ви над тими фруктами сльози лити будете. Фрукти це Ок, але як перекус в першій пооовині дня.
На перекус гуакамоле на хлібчику.
Наполеон Бонапарт• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
Со свежим огурцом нарезанным не тонкой соломкой, вкусно отварная телятина (также нарезать соломкой) и 1 ст. ложка подсолнечного масла (из жареной семечки). Можно любимую зелень, мелко нарезанную добавить.
Вкусно, малокалорийно!
Козачка• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
Випічку також можна. Беріть тільки муку цз
Болтушка Му• 15 февраля 2023
Ответ дляУма Палата
є, вишуканий салатик.
але треба заморочитись.
писати?
але треба заморочитись.
писати?
из желе я• 15 февраля 2023
Банан перебить блендером, или хорошенько размять вилкой что бы не было кусков, добавить столовую ложку какао, 1 яйцо и пол чайной ложки разрыхлителя+ ванилин если любите. Хорошо перемешать и в микроволновку на 4-6 мин. в зависимости от мощности. Если смазать после выпечки, мягким творожком или густым йогуртом то вообще песня😋😋😋
ЯкаКраля• 15 февраля 2023
хочу спробувати таке: творог гр 100, яйце, гр 30 молотої вівсянки, замість борошна, горіхи, перемішати і на сковорідку.