Знайома не раз про неї згадувала, підписплась і я.
Реально, 40 річна тітка 70 кг продвигає якісь марафони по схудненню.
При чому дуже стрьомної зовнішності з жахливою шкірою.
Навіть фотки де вона показує себе типу в самому розквіті заняття спортом і хвалиться тими фото, то там жахлива мужеподібна фігура з широкими плечами.
Розказує в сторіс дотошно чим вона займається весь день, де витерла пил і де лежать носки і все тому подібне.
Показує корисні тарілки для похудіння, від яких ригнуть можна. Типу, гречка з морквинкою і присипане все лохиною. Ммм, смакота.
Звідки ця армія фанатів у неї?
Навіть тут часто зустрічала згадки про неї
Звідки ця армія фанатів у неї?
Ответ дляdiana2201
Она мне на днях попалась в инсте , посмотрела пару видео . Она открытая, простая , мне понравилась
И мне она приятная. Они много путешествовали до войны, она всегда показывала все. У неё проблемы со здоровьем по женской части, поэтому она набрала последнее время.
ПоЧуХонтес• 15 февраля 2023
А мне нравится. Я люблю такие отвлеченные сторис просто о жизни. Хотя марафон бы я у неё не покупала))))
Svetlana-7070• 15 февраля 2023
А мені подобається. Вам тітка, мені ні. Єдиний такого формату блогер, кого залишила в інсті.