sobacura• 16 февраля 2023

Хвилювалочки! Всі сплять?

Ау?
Я не сплю, панікую шось.
k1488• 16 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Только что Львов:
Перші 🚀 заходять в нашу зону відповідальності.
Негайно в укриття!
Бережіть себе і близьких!
Де ви читаєте? Не в одному з каналів не бачила, тільки повідомлення від Козицького всі розсилали
Йцфыяч• 16 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Нічого в тг не пишуть. Ви в коридорі хоч?
Ніде нічого не пишуть, тільки в Блискавці що чутно звуки вибухів
VA 11• 16 февраля 2023
Стратегічні бомбардувальники Ту-22м3 відлетіли назад з пускових рубежів у Курській області.

@monitorwarr
Fany• 16 февраля 2023
Курить хо...
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ні, не сплю. В тєлєгє написали, що 6 ракет в наш бік летить...
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
А у меня тортик есть.
Может что то перекусим, раз уже проснулись все?
Дивуюсь як люди можуть їсти коли життю і здоров´ю загрожує небезпека...мене завжди мутити починає, потім сильно нудити від страху...
omg_meow• 16 февраля 2023
Ответ дляVA 11

@monitorwarr
А звідки це? У тг каналі монітора - нічого нема про це
daiannaSan• 16 февраля 2023
Не сплю. Разбудила тревога, дочь испугалась, позвала к себе. Она спит и крутится, я просто лежу. Живу в панельке, и знаете, почему-то в частном доме в этом же городе жилось спокойнее. Замкнуло после попадания в дом на Победе…
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ответ дляЖули-ули
Я помню ваши сообщения )
))) до сих пір не розумію чого він наступу чекав? Бо ж ніби як чекав.
Takamaka• 16 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
Я в минулому році в ці дні чекала тільки одного - народження сина. Мені подруга телефонує про тривожну валізу питає, а я їй про тривожні пакети в роддом.

Син в мене і народився 24.02.22 під час повітряної тривоги.
Фашисти довбані зіпсували Вам з сином таку дату.
VA 11• 16 февраля 2023
Ответ дляomg_meow
Моніторинг канал. Самий найкращий. Він раніше про всі обстріли і шахеди пише .
Marsunia• 16 февраля 2023
Ответ дляk1488
Це закритий канал, я теж підписана.
VA 11• 16 февраля 2023
Дві ракеті в сторону центра. Можливо Київ
Жули-ули• 16 февраля 2023
Девочки, идите спать
Утром может быть еще что-то подобное
alena2013• 16 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev

Аж не верится, что уже год прошел...
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Почему 16 не могу понять?
День Єдності або Єднання України
Светлячок-Боняха• 16 февраля 2023
Ракети на Дніпро з півночі виявилися фейковими цілями.

Русня намагається відволікти наше ППО і це не єдина фейк ціль, яку ми бачимо.

До кінця тривоги укриття не залишаємо.

на півдні працює ППО

Прислать новость 👉 @dnepr_infobot
VA 11• 16 февраля 2023
Хрен поймёшь, что сейчас происходит.(
whenallissaidanddone• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Скажите, да? Ракеты летят, а кому то торт в 3.30 ночи в рот полезет...
Moco• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ну многие не боятся, я жила в прифронтовом и самое страшное пережила как по мне
Strelka_007• 16 февраля 2023
Ответ дляIsa Dora
Занепокоєння чекати?
Вони навіть цілий повітряний простір на кілька діб закрили.
До речі, в мене подруга зараз там. В Молдові зараз йде формально ´перепис населення ´. Але здійснює його поліція на місцях, обходять будинки зі списками.
По факту, можливо хочуть попередити державний переворот? В рашні є така практика, розселити своїх щурів по хатах де вони місяцями чекають команду на розкачку.
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Так, теж пам´ятаю його цей пост. Люди в нас деякі блаженні просто. Сподіваюсь на швидку реакцію військових. Зазвичай, при таких тривогах всю ту військову техніку швиденько заводять і врозсипну в різні боки. І не тільки нову і на кордонах. Навіть якщо її переганяли кудись, на кожну машину закріплений мінімум один водій. Сподіваюсь, не втратимо нічого цієї ночі, ні людей ні машин.
Ну наши тоже тупят, писал он что попали в херсоне в склад бк детонировал 3 часа, а в новостях потом что в эпицентре в складик феерверков.
Пусть удача будет на нашей стороне!
alena2013• 16 февраля 2023
Ответ дляk1488
omg_meow• 16 февраля 2023
Ответ дляVA 11
Вже знайшла. я інший монітор читаю і ще трохи у тві))
nikolayev• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Я очень верю, в наше ПВО. И надоело бояться. Все лето на даче, ракеты над головой, как мужи летали. Привыкла.
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Ага( що саме цікаве в мене батько народився рівно через 20 років після початку вітчизняної війни - 22.06.61. І онук його теж вирішив собі «дату» обрати.
Николь1986• 16 февраля 2023
Ответ дляVA 11
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Аж не верится, что уже год прошел...
Це точно. В мене малюк ще трошки і вже ходити буде.
Жули-ули• 16 февраля 2023
Ответ дляСветлячок-Боняха

До кінця тривоги укриття не залишаємо.

на півдні працює ППО

Прислать новость 👉 @dnepr_infobot
Чего фейковые
Я вот слышала пройдёт ракеты
В области были взрывы
Сейчас вроде уже чистое небо
По центральной и западной части страны были фейерверк цели
Покошмартли прифронтовые
Значит утром снова будут
Takamaka• 16 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
Щось я не зрозуміла про 16.що значить «реальний день нападу»?
Були якісь прогнози, що рашка вторгнеться повномасштабно саме 16 лютого 2022 року.
Ось перше, що знайшла.
«Ситуація з очікуванням вторгнення Росії в Україну, здається, досягла своєї кульмінації. Американська розвідка повідомляла, що вторгнення може статися 15-16 лютого, а одразу два британських видання – The Mirror та The Sun – навіть називали точний час – третя година ночі 16 лютого. На щастя, їхні прогнози не справдилися.»
https://www.slovoidilo.ua/amp/2022/02/16/stattja/b...
Хоча ці видання ну такі, таблоїди.