Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Запитувала я, я Ксюня, але скаржитися не буду))))
То 100% не про Вас)
Yellow berry• 16 февраля 2023
Якраз пилосос вимкнула, а у вухах всеодно гуде. Нічну тривогу я проспала. Розбудив відбій
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
И снова здравствуйте!
Успела вернуться домой до тревоги
І я)
Belosnezka1980• 16 февраля 2023
Дівчата, як ваш телефон озвучує тртвогу? У мене спочатку сирена була, а тепер панянка ненашинською мовою щось пробелькотала. Це недавно почалось. Перший раз була одна вдома, то блін, злякалась.
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ніяк, я звук додатку вимкнула. Тільки офіційний місцевий ТГ канал подає звук стандартного сповіщення
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Друзі, за інформацією військових МіГ-31К злетів під Нижнім Новгородом на росії, не ігноруйте сигнали тривоги
Реальный киев
Курви козломорді
malinovaya• 16 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да
Ничего
Какой то новый этап. Вообще кинжалов у них мизер. Последний раз был , кажется в Виннице Летом
Ничего
писали, что был кинжал в Киеве недавно
Yellow berry• 16 февраля 2023
Ответ дляanonimka
Когда ж эти узкие кончаться...
Пойду - запущу стиралку, а то уже как оберег у меня.
Попылесосить, что ли...
Я вже. Який там третій пункт? Голову помити чи тісто замісити?)