Пополняю_Карму• 16 февраля 2023
Скільки часу в одну сторону займає дорога на роботу у вас?
Результат:
вже голосів:
31 (25.83%)
До 15 хв
27 (22.5%)
30- 1 год
24 (20%)
Більше годин
20 (16.67%)
Працюю вдома
18 (15%)
15-30
Яжемать Мне можно• 16 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зачем мне фантазировать. Езжу так постоянно
И вызываете такси во время тревог и цена такая же, как и всегда?)
ЖенаАйтишнеГа• 16 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Да. С Арсенальной на левобержку такая же
Яжемать Мне можно• 16 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я еду с Лесной на Контрактовую. Как только тревога, такси 400 грн и выше. В часы особого треша доходило до 800 грн.
ПультОт_БМВ• 16 февраля 2023
Їду з Троєщини на Контрактову, маршрутка плюс метро, або один автобус, по часу - 1.1.10 з усіма пішими доходами
Весенний Марафон• 16 февраля 2023
Їздила на міському транспорті, то десь 1 година - 1 година 10 хвилин. Виходила із дому о 8:15, приходила о 19:00 або 19:15, як пощастить із транспортом. Зараз отримала нову роботу, працюю із дому, стільки часу економлю на проїзд, та й грошей також.
ПМСница• 16 февраля 2023
4 хвилини пішки неквапним кроком.
Але звільнятимусь, мабуть, ще думаю.
Сижуревувшоке• 16 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
Раніше витрачала по 1,5 години в одну сторону. Це жах. Поки доїду- вже втомилася. Поки додому, в магазин - вже 9 вечора. Було відчуття що я живу на роботі.
Зараз працюю з дому.
Лепешечка• 16 февраля 2023
Троллейбусом 15 хвилин, ну в дойти ще хвилин 8. Я дуже задоволена, перед цим працювала за містом, возив транспорт підприємства, то десь 35 хвилин автобусом було. Відмовилася від пропозиції хорошої роботи, бо їхати в одну сторону близько 1.5 години, я б не змогла.