ФруктЕщеТот• 16 февраля 2023
Бывшие юристы. В кого переквалифицироваоись?
Интересны примеры, истории, когда юрист поменял род деятельности. Кем стали? Как шли к новому? Что стало причиной таких изменений?
Вапщета• 16 февраля 2023
Знаю юриста, який організував будівельну фірму: ремонті роботи ’під ключ’.
Меряю от 0• 16 февраля 2023
А зачем менять профессию, на которую так долго учились и которая в принципе хорошо оплачиваемая?
Одна_на_всей_планете• 16 февраля 2023
Координатор клінічних досліджень, знайома з Донецьку змінила роботу ще в Україні, зараз в США та сама посада
Точный_сантиметр• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Наверно в силу,как либо обстоятельств.
Аноним-ка• 16 февраля 2023
У мене є знайомі, які пішли в айті) розробка, тестування, графдизайн
Я просто втекла з професії, бо вже в печінках, в нікуди
Патриотка• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Потому что уже этих юристов как собак нерезанных!!
Патриотка• 16 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Я сейчас в процессе переквалификации)
На кого?
Меряю от 0• 16 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Не знаю, знакомая адвокат не жалуется. Вторая нотариус тоже не бедствует. Я лично жалею, что не пошла учиться на юриста в свое время.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
1.проф выгорание
2. Юрист - хорошо оплачиваемая профессия это миф. По разному оплачиваемая
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Давно втекли? Які плани на подальше професійне життя?
Про ’в печінках’ це як раз про мене. В якому напрямку ви працювали?
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я очень жалею, что пошла на юриста. Лучше бы на ин. Яз в пед пошла.
Нотариусом стать нужна крыша и ооочень большие вливания. Адвокатом не хочу.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Я сейчас в процессе переквалификации)
Что вас подтолкнуло на это? На кого учитесь?
Stepa_nida• 16 февраля 2023
Я поки юрист, але ще думаю над перекваліфікацією. Тому що в юриспруденції не подобається те, що приносить норм кошти.
З мого потоку про кого знаю
1. Після кількох років роботи в юриспруденції, перекваліфікувалась в ІТ, пропрацювала там десь років 7, звідти пішла в дизайн інтерʼєру. Зараз каже, що щаслива, подобається поєднувати творчість і структурований підхід.
2. Дві дівчинки відкрили модельні агентства / фотостудії для дітей (в різних містах).
3. Одна мала свій інтернет-магазин дитячих іграшок, але зараз вже рік не працює, в перші дні війни виїхала за кордон
4. Ще одна продає програми харчування та тренування в залі
З мого потоку про кого знаю
Меряю от 0• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А почему адвокатом не хотите? Можно открыть свою адвокатскую контору и работать на себя.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
З мого потоку про кого знаю
Є у вас ідеї, ким хочете стати після юриста?
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Получить адвоката нужно время и деньги. И нервы. В моем городе чтобы окупить это все нужно пахать днем, ночью, без выходных и браться за все. Уголовное я не потяну морально. ’Отмазывать’ пьяных водил и воров в законе я не потяну морально. А это самый большой источник денег в этой сфере. То есть, расходы перекрывают доходы. Да и мне уже так осточертело это все. Сейчас я в Хоз праве. Основные споры это взыскание задолженностей и вечная борьба с налоговой. От последних хочется плакать. Не потому, что сложно, а потому, что падлы
Stepa_nida• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Є кілька напрямків, але не впевнена, що складу конкуренцію молодим та гарячим.
Здебільшого цікавий маркетинг і деякі напрями в ІТ, дещо вже навіть пробувала - але поєднувати навчання та основну роботу, плюс приділяти час сімʼї і спатипо виявилось нереально, я дуже швидко приходила у стан хронічної втоми і програвала тим, хто був готовий до ранку сидіти над якимись завданнями.
Ну і як всі знають, в ІТ зараз ситуація трошки не дуже по всьому світу (навіть гіганти скорочують штати), це треба дійсно любити і горіти, щоб працювати по 12 годин на день.
Зараз просто вивчаю англійську.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Зараз просто вивчаю англійську.
В цих міркуваннях ми схожі. Теж підтягую англійську. В будь-якому випадку згодитися. Я б працювала менеджером ЗЕД (маю досвід, але давно), а взагалі хочеться роботу, яка не прив´язує до країни і місця.
У квітні-травні трохи слухала курси веб дизайну, тестування, смм... Каша в голові. І часу бракує. Робота, дитина (2 клас дистанційно), побут, англійська, ці вебінари - мені не під силу цей венігрет.
Англійську вчите самостійно?
Меряю от 0• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Понятно, у меня знакомая девочка в Киеве адвокат, она больше по семейным делам. Была помощником судьи, потом открыла адвокатское бюро, вроде довольна, работы много.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Да, в Киеве работы много. У меня двое знакомых получили адвоката и уехали в Киев, потому, что дома делать нечего. Свободные, без детей и семей. Подруга получила адвоката и пошла работать в аудиторскую фирму в нашем городе. Ну, 15 тыщ. Сейчас в декрете. Я не рассматриваю переезд в Киев по семейным причинам.
Кокосиха• 16 февраля 2023
Знаю двох жінок, які стали перукарями з дипломом юриста. Одна мабуть за професією не працювала, а друга досить довго працювала. Обидві зараз виглядають реалізоаними
Аноним-ка• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Як почалась війна) працювала в айті компанії юристом, маю адвокатське, але поперек горла просторе все) повертатись назад не хочу, це мій страшний сон
Мої колеги на перехід в айті сферу витрачали близько 2 років, це від початку навчання на курсах і до першої роботи. Один навіть сам, без курсів навчався. Юристам здається легше перейти в айті, бо гарно розвинене логічне мислення, креативність) не знаю нікого серед колег, у кого б не вийшло чи було надто складно.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Я чогось думала, що треба ще й здібності в математиці. Воно не легко полюбому, бо це серйозна професія, великий обсяг. Я теж поглядала на деякі напрямки (веб дизайн, тестування). Але підхід має бути серйозний, виділяти час повністю під навчання, годинами. Я не можу цього собі дозволити. А так хочеться вирватись із цього правового пекла
Stepa_nida• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Англійську вчите самостійно?
Взагалі, якщо чесно, практично всі успішні кейси перекваліфікації знаю, коли людина не працювала.
Усі з мого оточення, хто увійшов до ІТ, перед тим звільнились з роботи, відпочили, далі вже проходили курси чи навчання, потім шукали роботу.
Англійською займаюся онлайн з вчителем, бо ціль почати хоч щось говорити і хоч щось сприймати на слух (я ще маю проблеми зі слухом, тому в мене це задача підвищеної складності).
Stepa_nida• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Якщо не секрет, який рівень зп у юристів у ІТ?
Друзі радять мені переходити, але щось я не певна.
ФруктЕщеТот
• 16 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Це логічно і правильно. Але цей час треба за щось жити.
Успіхів вам в англійській, все вдасться. У мене складність в запам´ятовуванні.
А вы в якій сфері права зараз працюєте?
Stepa_nida• 16 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А вы в якій сфері права зараз працюєте?
Дякую, сподіваюсь і вам все вдасться)
Я інхаус в компанії, яка займається комерційною нерухомістю.
Тому, в основному - супровід поточної діяльності юросіб, оренда, рідко коли займаюся якимись земельними питаннями чи допомагаю в супроводженні будівництва.
Здебільшого, сама робота мені подобається, колектив був золотий, але от оплата не задовольняє і перспектив небагато саме в цьому напрямі.
Суди, адвокатура - відверто не моє.
Нотаріат - мені сам по собі подобається, але скільки ж це коштує + треба мати шикарну памʼять, бо коли приходять люди із усякими закрученими питаннями, особливо паузу не візьмеш почитати нормативку
Суди, адвокатура - відверто не моє.