Барышня_Смольный• 16 февраля 2023
Цифрова пастка. Цифрові щоденники та журнали в школі
Ольга Яремійчук про небезпеку електронних щоденників і журналів, на що батьки погоджуються коли ставлять галочку, що таке оферта. Які для вас і вашої дитини будуть наслідки, якщо ви приєднаєтесь і почнете користуватись е-журналом і е-щоденником. Відео 15 хвилин. Ольга Яремійчук розбирає договір-оферту, який батьки не читаючи підписують.
Барышня_Смольный
• 16 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Автор, можно в двух словах о чём в видео? Жалко тратить время на просмотр.
Не варто користуватись електронним журналом і електронним щоденником.
Без згоди батьків педагоги не мають право туди заносити дані дитини.
Королева Сарказма• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Тому зо автор вже не вперше несе сюди цю дичину без аргументів. Дивіться, мовляв, відео. Круто! А чого ми повинні комусь рейтинг підіймати?
Ось такі тупі смм-щики у шарлатанів цих..
Едимнаморе• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
А в звичайний щоденник мають право?)))
Барышня_Смольный
• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
У нас через одну таку антицифрову сектантку зняли підсилювач мобільного зв’язку (не пам’ятаю як він точно називається). Тепер якщо треба поговорити по телефону, треба притулитися до вікна 🫣 Страждає весь квартал через одну навіжену
Удалено администрацией...
Марс атакует• 16 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Під чим підписалися? Коротко, по суті?
Я теж суті не вловила .
Автор, ну?
Аноним_Галя• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Та ясно. Знову ці жидомасони-глобалісти хероборять 😆
Именно украинских детей через дневники. Были бы традиционные, с заметками красным чернилом, было бы норм.
Маурита• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Треба бути несповна розуму, щоб встановити собі ’Дію’.
Напишіть хоть в двох словах шо там. У сина вже не перший рік все в ел вигляді.
Барышня_Смольный
• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним_Галя
Кто такая Ольга Яремийчук и какой у нее диагноз?
Порядна розумна людина.
Це відповідь на обидва ваші питання.
Маурита• 16 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
капец, просто, а декларация с врачом тоже пастка))) а родительские группы в вайбере и телеге это по вашему, что???))))или Вы боитесь, что про успехи бубочки впщей будут знать другие родители и ой шо скажуть люди.....А по делу супер, что есть электронный дневник и журнал, и родитель может знать , что происходит в шуоле...
Нам оценки других бабочек не видно. Только рейтинг
Выступаю Я.• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Прийдуть 10 хворих до здорового і скажуть ’Ти хворий!’.
Тобто оті десять хворих інстапсевдовикривачів усім здоровим вказують, що здорові хворі?
Аноним_Галя• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Порядна розумна людина.
Це відповідь на обидва ваші питання.
Доказательства ее умственного развития и порядочности есть?
Едимнаморе• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Удалено администрацией...
Гумор у вас такий же примітивний 🤪
Королева Сарказма• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Порядна розумна людина.
Це відповідь на обидва ваші питання.
Ольга, у вас дуже не вдалий піар тут вийшов
Онанимный пользыватель• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
А обычным бумажным стОит ? А классный журнал - не пастка ? А аттестат ?
Едимнаморе• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Порядна розумна людина.
Це відповідь на обидва ваші питання.
Хвали мене моя губонько
Маурита• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Та а что плохого если занесут?
Трахтибидох• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Порядна розумна людина.
Це відповідь на обидва ваші питання.
Ну може й порядна, але ’розумна’ - то ви загнули.
Я б такое не носила, но продаю• 16 февраля 2023
Мені нічого приховувати. Дані і Оцінки дитини? Ну, хай заносять. Як це мені зашкодить?
Чим небезпечна дія? Що в ній є чого нк має в держ реєстрах про мене ? Скільки я лампочок замовила?
Аноним_Галя• 16 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну, який розум, такий і піар)
Вся в кредитах• 16 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
А вот декларация таки да
Фрося_Бурлакова• 16 февраля 2023
Ну, для детей это действительно пастка. Вот раньше имеешь два бумажных дневника, один в школу носишь, другой дома показываешь. А тут все прозрачно)
Онанимный пользыватель• 16 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
А вот декларация таки да
А с декларацией что не так ?
Я еще клиент-банком пользуюсь . Им хоть можно ?
Пасти Ла• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
Про те, що вороги українського народу знущаються з українців, а ми настільки дурні і сліпі, що допомагаємо їм, радісно біжим туди, куди нас гонять.
В школі сказали зареєструвати дитину в електронному журналі, і батьки спішать переходити по ссилкам і ставити галочки.
Ольга Яремійчук договір знайшла і прочитала на тому сайті. Ознайомлює батьків з цим договором, щоб розуміли під чим підписались.
Я єврейка, мені можна???
Вся в кредитах• 16 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
А с декларацией что не так ?
Можно чем хотите) банкингом я тоже пользуюсь, а вот декларацию считаю ненужной, я не хочу чтобы данные о моем здоровье и здоровье моего ребенка были в этой системе и все имели к ним доступ. Это слишком рискованно
Выступаю Я.• 16 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
і не кажіть. Встала раненько на роботу, дитину розбудила і як завжди пішла на роботу. Але синочок вирішив, що краще ще поспить.... В 8.30 урок, а в 8.35 в мене вже сповіщення ’відсутній’
а мої батьки і не знали б. Не повезло так не повезло
Онанимный пользыватель• 16 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
А с каких пор в декларации отображается состояние здоровья ? Посмотрела сейчас свою - нет там про здоровье ничего . Только ФИО врача и мое ...
Подскажите плиз• 16 февраля 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
мітка диявола
Выступаю Я.• 16 февраля 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Може це мали на увазі: направив травматолог на рентген стопи. Чоловік повіз мене на колясці, зробили рентген. Зразу сідаю у коляску і їду в кабінет травматолога. Заїзжаю - а лікар вже мою стопу роздивляється на моніторі. Це ж таке зло вселенське!
Едимнаморе• 16 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
У вас все одно є медицинська карта, як і було раніше в книжечках. Зараз точно так же до неї мають доступ тільки лікарі.
Кактус из кожезаменителя• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним_Галя
У мужа есть родственники: в семье 5 детей, глубоко верующие, идентификационный код это зло, экскурсии для детей не по богоугодным местам это зло и т.д. Выехали в Германию всем табором и уже штойер-нуммер норм, и бесплатные экскурсии отлично, и в отпечатках пальцев нет ничего страшного. Ах, да - ’смертельные’ прививки детям тоже быстро сделали.
Удалено администрацией...