Усатая полосатая• 16 февраля 2023

Щоб ви відповіли на таке? Я права?

"Це чупа-чупс.Він гарантовано нешкідливий. " - це так мені заявили знайомі.
Мотивують, що фірма слідкує за своєю продукцією.
А я вважаю, що це хімія -хімія.
Мова про дитину 13 років.
Ви своїм дітям даєте таке?
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
На ютубі є відео, як ведуть себе желейки у вашому шлунку) рекомендую до перегляду. Їх можна вживати в день кілька штучок, не більше, але я не знаю дітей, які б дотримувалися цього правила.
Ну, розкажіть, що страшного в желатині (виварений бульйон)?
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Просто тут тема про жахливий льодяник, а він теж просто цукор. Питання власне тільки в тому, скільки його споживає людина,якщо, звісно, немає медичних причин не вживати взагалі.
Я не підтримую автора. Люблю солодощі, але не купую все підряд. Від дешевого маргарину, пальмових та інших олій - мені погано, печія. Від більшості штучних підсолоджувачів, від багатьох солодких цукерок - мене нудить. Але солодощі я дуже люблю і не уявляю свого життя без них)
Проблема в кількості. Якщо ви можете втамувати свою жагу до солодкого 1-2 цукерками або шматочком шоколаду, або зефіркою (тільки не все й одразу) - це нормально.
автор Усатая полосатая • 16 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Що покаже? У вас підліток, якому потрібне нормальне життя
звідки Ви взяли, що в нього ненормальне? Що у селі чи за чупика?
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляЖелезный коготь
А мы с вами профессиональные дантисты, смотрю
Ні, я економіст за освітою)
Хомяк с пастой• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
В селі під повним контролем мами
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляНе против
Ще рпз перечитайте, я не дієтолог і вам не маю звітувати про жири
Мова про інше, свої зауваження переведіть на себе, читайте уважно теми, поводьтесь пристойно, що за наїзди
Запитуєш про білок, людина знову про жири. Дивні якісь фіксації, але то не до мене, то до спеціалістів.
Ответ дляAmazingLady
Вы замороженная, капец
ага, ще б написали ’замороженная курица’
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Кількість. Головне не їсти жменями. У дітей немає чим переварити ті желейки, якщо їх забагато. Я після відео провела дослід - 100 гр харібок зараз, болів шлунок.
Ответ дляротцвеники
правильний підхід, вважаю
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляМурзилка
Просто долгое соприкосновение леденцов не очень хорошо для зубов ))

А чего гастроэнтерологи леденцы рекомендуют - я не в курсе ))
Бо одночасно з´їдають менше (шоколад, особливо молочний - вищий ризик надувати багато) і практично монопродукт - травленню розібратися легше.
Але й те, й те просто бажано в міру. Ну, і якщо чистити зуби чи хоча б добре полоскати рот після льодяниках, то стоматологи ок.
Тобто це таки жарт
Мурзилка• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Тобто це таки жарт
Согласна ) говорят, что даже яд может быть полезен если знать меру )
Карамбулкул• 16 февраля 2023
Авторе, ми, коли дізналися, що наша дитина в 11 років смакувала, то від тоді чупа-чупс прирівнюємо до святої водички

це з опери освітньої реформи - червона ручка негативно впливає на психіку дитини

а по суті, то дивуюся людям, які створюють антипрививочні рухи, носяться з нефільтрованою водою тощо у той час, коли дитині на кожному кроці пропонується наркота, алкоголь (у нас у місцевому магазині спокійно діткам продають і поліція ’безсила’) , не чула про масові антинаркотичні, антиалкогольні рухи, щоб ці рухи були такіж настирні, наприклад, як антипрививочні, як не тої орієнтації із залученням різних масмедіа авторитетів

на фоні алко/нарко сьогодні чупа-чупс для дитини - це як один укус слона комаром за все життя слона

у свого як розкрутила ниточку, то виявилося, що двоє чудо-діток 13 і 14 років з дуже гарних правильних сімей організовували цікаві ’розваги’ для більш менших, докази були в руках, а батьки билися в істериці ’мійнетакий’ і бігли за мною три зупинки, щоб словесно довести цей факт, але я пішла своїм займатися і мені без різниці, в якого кольору окулярах вони живуть

який там чупа-чупс
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Тобто це таки жарт
Якщо не гризти льодяники - то ок. Дуже травматичні цукерки)
Ответ дляХомяк с пастой
В селі під повним контролем мами
А чим поганий контроль у харчуванні? Перепрошую?
Дона Ко Ко• 16 февраля 2023
Ответ дляНе против
Боже, скільки добрих людей в коментарях. Автор, тримайте свою позицію. Я у свій час добилась, щоб такого г... прибрали з продажу в шкільному буфеті, коли дитина була мала і не свідома. Нині вс16 років сухариків, чупачупс, чіпсів для неї не існує, просто не спрймає, як ісковбаси з сосисками, бо наша сім´я не вважає це за їжу,,вже краще 2 рази на тиждень з´їсти шматок м´яса, ніж щодня ото невідомо що і з чого накручене. З дитинства привчена дитина їсти нормальну їжу і не схоче того г...
Покинув родное гнездо, дытына откроет для себя много интересного, особенно, на студенческих вечеринках))
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
почитала, який цукровий колер? кармін чи може FCF? барвники (екстракт паприка, карміни, куркумін, діамантовий блакитний FCF).
крім цукру, соди і солі там ще олія гідрогенізована, мальтодекстрин
Це який саме? У мене просто вдома немає, я гагуглила зі смаком коли - там колер цукровий і тропічні фрукти - там каротин.
ротцвеники• 16 февраля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Та ще раніше відкриє) В 13 років, можливо, ще є деякий контроль, а ось в 10-11 класі, коли діточкам по 16-17 років - контроль батькам лише сниться.
КрестьянинДиор• 16 февраля 2023
Моя в 12 бере гроші свої, брата малого за ручку і вони йдуть в магаз. Там купують якісь огидні цукерки, від яких сині язики🤣
Ну шо значить ’даєте’. Так, це не часто, рідко. Те, що це шкідливо вони в курсі. Але хочеться, то купують
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Отож, у мене просто ж домашня пастила без цукру з яблук,груш, слив, яблучно-грушеве пюре домашнє для ранковий тостів.
Нормально їдять як желе із заморожених ягід, так і домашній зефір, ягідні пироги, так і покупні желейки та шоколад.
Просто буває різне, ніхто не робить трагедій, уважно читає склад і не демонізує продукти.
Навіть чупа-чупс чи желейки з різними смаками можуть мати трохи інший склад.
Кишмишная Мая• 16 февраля 2023
Боже,бедный ребенок 🤦‍♂️
Ясамаякрасивая)• 16 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
оцей відкрила, перший попавшийся
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Желатин - це білок, одна з найкорисніших штук.
Але желейки явно не те джерело, звідки його повноцінно отримувати треба
Аж цікаво,що ж то за страшне відео? Поділіться
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Там же на 100 г кислоти Ви бахнули ще... Ех, ризиковий експеримент
Ответ дляКарамбулкул

який там чупа-чупс
Знаєте, я своїй дитині , ще у 10 років, показала фільм ’ Кіт на ім’я Боб’ про життя наркомана, такий детальний, витверезний фільм. Вона до цих пір його згадує, коли мова про наркоманію і подібне заходить.
Черпак_для_фантазий• 16 февраля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Вспомнила себя в 13 - я ром колу попробовала впервые, а тут чупики зафукали)
Цыбулька• 16 февраля 2023
Автор, у меня к вам вопрос, как вы питаетесь? Что в магазинах покупаете? Или все только на органических фермах берете, где растения и животные кормят только натур пробуктами и не удобряют?
Ксерокопия ночи• 16 февраля 2023
Ответ дляротцвеники
Там і смоктання,особливо,коли на паличці і тривалий контакт з поверхнею зубів. Тому треба той цукор потім зачищати чи виполіскувати,щоб на його залишках не тусили бактерії
Цыбулька• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ваш контроль харчування разбивается о первый поход в магазин. Не думаю что вы можете позволить себе только лучшее в питании.
Ответ дляЦыбулька
До чого тут питання моє про чупу ? До мого харчування?
Мене зацікавила така солодоща і ставлення людей до неї.
Цыбулька• 16 февраля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ви шо з печери?